Astral Bedenlerle Karşılaşmamız Mümkün Mü?

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Evet Mabet Dostları,
Astral seyahat esnasında bir diğer astral gezgini ile karşılaşma ihtimalimiz varmıdır?

Not:Astral Gezgininden kastım astral seyahat deneyimi içindeki bir diğer insanoğludur.

Soruma ilave olarak tulpaları da ekliyorum bildiğimiz üzere yoğunlaşan enerji ile ortaya çıkan enerjisel varlıklar, kısa olarak yazdığımdan açılımdaki eksiğin farkındayım fakat asıl anlatmak istediğim tulpaların da boyutsal yolculukların mümkün olup olmadığıdır.

canmert196

Kayıtlı Üye
1 karsilasilabilir tabiki astral seyehat i bir oyun server i gibi dusunun baglanabilirsen butun oyuncularla yan yanasin.varliklarla ilgili olan kisma gelince dikine dogru yukseltikce varliklar devreye girer selaleler vb seyler gorenler olur :)

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Varlıktan kastım "tulpa"lar yalnız. Tulpaların oluşabileceği kat olarak zaten içerisinde bulunduğumuz, düşünce enerjisi olarak en uygun kat diye düşünüyorum yanılmıyorsam.

bendekiben

Elit Üye
Evet Mabet Dostları,
Astral seyahat esnasında bir diğer astral gezgini ile karşılaşma ihtimalimiz varmıdır?

Not:Astral Gezgininden kastım astral seyahat deneyimi içindeki bir diğer insanoğludur.

Evet, Astral seyahat konusunda ileri seviyelere gelebilen kişiler diğer astral bedenlerle de karşılaşabilir.Bu karşılaştığı diğer astral bedenler kendi titreşim seviyesine yani enerji seviyesine denk düşen astral bedenlerdir.Enerji seviyeleri eşit olanlar, o seviyedeki astral ortamda buluşurlar.Tibetli rahiplerin bunu çoğu kez deneyimledikleri ve hatta astral ortamlarda anlaşamadığınız ve sevmediğiniz kişilerle karşılaşmadığını da aktarmaktadırlar.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Evet, Astral seyahat konusunda ileri seviyelere gelebilen kişiler diğer astral bedenlerle de karşılaşabilir.Bu karşılaştığı diğer astral bedenler kendi titreşim seviyesine yani enerji seviyesine denk düşen astral bedenlerdir.Enerji seviyeleri eşit olanlar, o seviyedeki astral ortamda buluşurlar.Tibetli rahiplerin bunu çoğu kez deneyimledikleri ve hatta astral ortamlarda anlaşamadığınız ve sevmediğiniz kişilerle karşılaşmadığını da aktarmaktadırlar.

Teşekkürler. Peki tulpa olayı mümkün müdür? Sonuç itibariyle o da bir enerjiden oluşuyor, hatta sadece saf enerjiden oluşuyor...

bendekiben

Elit Üye
teşekkürler peki tulpa olayı mümkünmüdür sonuç itibariyle o da bir enerjiden oluşuyor hatta sadece saf enerjiden oluşuyor...

Tulpa düşünce varlığına söylenen addır.Düşüncenin atom altı parçacıklara etki ettiği kuantum fiziği tarafından bulunmuş birşeydir. Kaldı ki yüzyıllardır gelen okultist ve ezoterik bilgilerde de bu mevcuttur. Hz. İsa'nın bir sözü var "düşüncelerinizden de mesulsünüz" diye bu da boşuna söylenmemiş bir sözdür.İnsanlar düşünce gücüyle yapabileceklerinin farkına varsalardı şuurumuzun %10 'luk kısmını kullandığımızı geriye kalan %90lık şuur altımızdaki gerçeklerin bizi ileri yaşam standartlarına ulaştıracaklarını anlıyacaklardır.Sevgiyle...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Karşılaşabilirsin hatta iletişim bile kurabilirsin belli deneyimden sonra...

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Araştırmalarımı o yönde ağırlaştırabilirim. Farklı bilgiler edinirsem sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.