Neden varlıklarını hissettiriyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delibalik

Kayıtlı Üye
Başka konularda da bahsettim ama dün geceki yaşadığım son olaydan sonra biraz daha arttı tedirginliğim. Fikri olan varsa lütfen yardım etsin....
Üç farklı zamanda lamba yandı söndü... ısrarla adımı söyleyen sesler duydum bir gün... ve en son dün gece, eşim arkasını döndükten sonra mırıl mırıl konuşup "hıı?" diye sorar tarzda konuşunca, ben "efendim, bişey mi dedin?" diyince eşim uyandı... bana kızdı beni neden uyandırdın diye... "kafayı mı yedin" diye sordu bana :) ama çok sağlıklıyım bundan da eminim. tek merak ettiğim adımı seslenen ses kadın sesi iken, dün gece duyduğum erkek sesi idi, bu fark neden? neler oluyor? duyduğum konuşma sesi neydi? gerçekten aklımı mı kaybediyorum acaba?

bendekiben

Elit Üye
Hayır aklınızı yitirmiyorsunuz.Bazı zamanlar enerji seviyeniz yüksek olur ,bazen düşer.Siz enerjinizin dolayısıyla titreşiminizin yüksek olduğu anlarda çevremizdeki varlıkları algılıyor olabilirsiniz.Onlar varlıklarını hissettirmiyorlar çünkü onlar zaten orda, yanlızca biz bazen algılıyoruz ,bazen algılamıyoruz yada hiç algılamıyoruz.Hemen musallat olayına bağlamıyalım lütfen.Eşinizin konuşması varlıklarla alakalı değil ;bazı insanlar uykusunda konuşur ama sonra konuştuğunu inkar eder. :) Sevgiyle

delibalik

Kayıtlı Üye
Hayır aklınızı yitirmiyorsunuz.Bazı zamanlar enerji seviyeniz yüksek olur ,bazen düşer.Siz enerjinizin dolayısıyla titreşiminizin yüksek olduğu anlarda çevremizdeki varlıkları algılıyor olabilirsiniz.Onlar varlıklarını hissettirmiyorlar çünkü onlar zaten orda, yanlızca biz bazen algılıyoruz ,bazen algılamıyoruz yada hiç algılamıyoruz.Hemen musallat olayına bağlamıyalım lütfen.Eşinizin konuşması varlıklarla alakalı değil ;bazı insanlar uykusunda konuşur ama sonra konuştuğunu inkar eder. :) Sevgiyle

Öncelikle teşekkür ederim... Evet bence de aklımı yitirmiyorum ama üstüste garip olaylar yaşayınca gülümsemekten öte bir anlığına tedirginlik de yaşıyorum. Adımın bir kadın tarafından seslenilmesi daha önce de başıma gelmişti, sıkça fala baktığım bir dönemdi. Ama şimdi .... Dediğiniz gibi onlar orda hep ama ben bu forumu okurken ışığın yanıp sönmesi, yani belki de benim farkındalık düzeyim artmışken onları hissediyorum hepsi bu.... Korkmuyorum ama sadece bir nedeni var mı neler oluyor onu merak ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...