Hep Aynı Görü

IstBoy

Kayıtlı Üye
Aslında konuyu rüya bölümüne açıcaktım ama açamadım.Her neyse sorum şu ; her gece aynı rüyayı görüyorum.Ama aslında rüya gibi de değil bir çeşit görü gibi.Yani sanki başka bir boyuttayım bilinçliyim ama lucid gibi de değil.Sizce bir anlamı olabilir mi ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Her rüyanın anlamı vardır ama anlamı sandığınız gibi olmayabilir. İşaretleri izleyin yanıtı bulursunuz

gümüş

Kayıtlı Üye
Kendi deneyimlerime dayalı söyleyebileceğim rüya hayatımız ile dünya hayatımız her ne kadar birbrinden farklı boyutlarda ve inanılmaz farklı varlıklarla olaylarla dolu olsa da aslında birbirlerine paraleldirler ve bazen dünyada ki biz rüyada ki bizi tamamlamak icin - güclendirmek icin bazen de rüyada ki biz burada ki bizi tamamlamak ve güclendirmek için yardım ederler, birbirlerine öğretrler. Ruyalarımızda eger baska buraya ait değil gibi varlıklar insanlar yaratıklar var ise onlar bu dünya da ki hayatımızda ki birseylere mutlaka referanstır aynı sekilde rüya hayatımızdaki bize yabancı olan dunya hayatımızdaki varlıklar insanlar davranıs psikolojı vs de oradaki bizin hayatında ki bazı seylere referanstır. Rüyalar tedavidir bir anlama, rüyalar uyarıcı, öğretici bütünleyicidir. Kuantum ve eşizler teorisi var, onda ki gibi düşünün, rüyalar ve rüyanızda ki siz sizden ayrı değil sizle beraberdirler. Rüyanızda mesela sürekli tarih öncesi bir dönemde dinazorlar arasında yasadıgınızı sürekli görüyorsanız ve şimdiki dünyada dinazor yoksa, ama rüya son derecede gercek ise ve siz rüyada dinazorlara yem olmamak ya da tarafından ezilmeden yasama gayretnde seniz dinazorların bu hayatta neye referans olduguna siz icin ne anlam ifade ettiğine bakacaksınız ve rüyanızda ki siz bilinci nasıl başa cıkıyor bunu irdeleyeceksiniz, bazen yanıtı akıl bulsa da ruh hazır olmaz ama tekrarlar hazır eder ve sonra bakarsınız ki bu dünya da o konuda siz olmussunuz. Rüyanız da ki siz yinelemelerle size yardıma gelmis ve bu dünyadaki sorununuza çözümde yardımınız olmustur. Bazen ihtiyac duydugumuz yardımlar cok enteresan gelir, ben gecen sene sürekli yaban mersini görürdüm rüyamda ve yaban mersinin özelliklerine daldım epeyce ne demek isteniyor diye. Gecenlerde bir rahatsızlıgım icin doktora gittim ve adam yaban mersini ye dedi kısaca :) Yaban mersininin bana iyi geleceğini bilmem mümkün değildi cünkü öyle bir rahatsızlık duydugumun farkında ble değildm ama farkında olmadığım bir ben biliyor ve sürekli salkımı uzatıyordu demek istediğim.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Rüyalar gerçektir.gerçektir dediysem de anlamı( bazen de direk rüya) gerçektir,gerçekleşecektir rüya da başka bir boyutta olursun zaten maddesel boyut denilen bir boyutta bulunursun..

Rüya bir nevi boyut değiştirme olayı gibidir..Rüyada gördüklerin gerçektir gerçekleşecektir bazılarının direk kendisi gerçekleşiyor bazılarının içerdiği anlamı..Yani senin başka boyutta olduğun hissine kapılman o boyutu hissetdiğindendir.Üst Üste aynı görüyü(rüyayı) görmen sana bir şey anlatılmak istenildiğidir ama sen anlamıyorsundur rüya da her şeye işaretlere dikkat etmen lazım o zaman anlarsın rüyayı anlamını kendisini..

Benden bu kadar gerisini sen yaparsın.. :)