Kaleme, Silgiye Okumak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Benim sorum şu. Kaleme bir dua okursak bu bize sınavlarımızda yardımcı olurmu böyle birşey mümkünmü ?

paskomya

Kayıtlı Üye
içi boş bir tabanca düşün, nişan al ve tetiğe bas hedefi vurur mu?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Kalem ve silgi soruları çözüyor değil mi ? Kaleme ve silgiye sınavlarında başarılar dilerim ..

Hiç kaleme,silgiye okumakla bir şey olurmu ? Bunu ciddi bir şekilde düşün ..Böyle bir konuyu açman bile güldürür..Düşünmeden açtın galiba ..
Not: Kızmıyorum ama şaşırdım kaldım böyle bir konu açıldığı için..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Böyle şeyler etkili olsaydı büyücüler profosör olurdu :D
Ama çalışmanıza ek olarak duada ederseniz tabiki inanç doğrultusunda etkili olabilir. Ama sadece okuyup üfleyip kaleme silgiye sınava girmek kadar saçma birşey olamaz. Bazıları da türbelere kalem sürerler. Tamamen batıl inançlar.

HerakleSs

Kayıtlı Üye
:) görüşleriniz için teşekkür ederim ama sanırım soru biraz sıkıntılı olmuş benim söylediğim sınavda kendi kendine yapan bir kalem değil. Sınavda zihin açıklığı verecek unuttuğumuz hatırlatacak bir duayı kaleme okusak işe yararmı ?

mecra

Kayıtlı Üye
Dolu bir ficidaki sarabi akitmak icin delik acayim diyorsun yani :D sinceyank'a katiliyorum calismana ek olarak yaparsan etkili olabilir de kaleme okuyacagina kendine oku yani mantik olarak daha etkili olmaz mi:)

canmert196

Kayıtlı Üye
aslinda genelde buyuculugu meslek olarak yapmyanlae cok zeki ve alaninda basarili insanlar :) ve soyle birsey olabilir dua degilde kaleme enerji yukleyip sinav esnasinda size enerjisel destek icin ek kaynak olusturabilirsiniz

demonic

Kayıtlı Üye
Ve sal ile nehirde gidiyorsun,küreğe okusam kendi kendine gider mi?

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Birisi bişey söyledi peşinden herkes birşeyler söylüyor espri yapıldı güldük uzatmayın. Düzgün bir soru sordum soruyu anlamadıysanız karışmayın. Suya veya pirince dua okuyup büyü yapınca bu işe yarıyorda sınavda hep elinde tuttuğun kalem neden işe yaramasın. Bilenler söylesin bilmeyenlerde boş boş espri yapmasın.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Birisi bişey söyledi peşinden herkes birşeyler söylüyor espri yapıldı güldük uzatmayın. Düzgün bir soru sordum soruyu anlamadıysanız karışmayın. Suya veya pirince dua okuyup büyü yapınca bu işe yarıyorda sınavda hep elinde tuttuğun kalem neden işe yaramasın. Bilenler söylesin bilmeyenlerde boş boş espri yapmasın.

Yabgu burada Haddinizi aşan yazılar yazıyorsunuz soruyu sorarken mantıksızca sordunuz hata sizde ! Okumakla,Büyü aynı şey mi ?? Sen Kaleme dua okusak dedin ona göre cevap verdik,verdiler ! Ya düzgünce soruyu baştan sor anlasınlar ya da Üslubuna dikkat et !

Keira

Moderator
Anlamsızca tartışmaya ne gerek var. Yabgu bir soru sormuş, cevap veriyorsanız verin, vermek istemiyorsanız susun lütfen. Açılan konuyu saçma bulmanız bu konuyla alakalı istediğiniz gibi yorum yazacağınız anlamına gelmez. Herkes birbirine saygı olsun lütfen.

Yabgu dediğiniz yöntem sadece motivenizi ve başarınıza olan inancınızı arttırır. Yeterli bir çalışmayla birlikte işe yarar. (Motivasyon ve başarıya inanç olarak) Sevgi ve ışıkla..

demonic

Kayıtlı Üye
Veriyoruz anlamıyor biz ne yapalım?madem bu foruma gelecek,bunları yazacak,okuyacak,tartışacak,hakaret edecek,kafa yoracak zamanı varsa gitsin dersini çalışsın daha yararlı değil mi?yada sınavlardan on aldıran bir dua varda benmi bilmiyorum?

Keira

Moderator
Demonic buradaki hiç bir üye birbirine saygısızlık edemez. Forumun kurallarını siz de benim kadar iyi biliyorsunuz.. Arkadaşa dalga geçmekten başka verecek cevabınız nasihatınız varsa verirsiniz, yoksa bu konuyu görmezden gelirsiniz. Yabgu'nun samimiyetine inanıyorum ben. Merak etmiş soru sormuş, cevap ya da nasihat bekliyor, dalga geçilmesine gerek yok. Sanırım anlatmak istediğimi anladınız. İyi forumlar..

demonic

Kayıtlı Üye
"Birisi bişey söyledi
peşinden herkes birşeyler
söylüyor espri yapıldı
güldük uzatmayın.
Düzgün bir soru sordum
soruyu anlamadıysanız
karışmayın. Suya veya
pirince dua okuyup büyü
yapınca bu işe yarıyorda
sınavda hep elinde
tuttuğun kalem neden işe
yaramasın. Bilenler
söylesin bilmeyenlerde
boş boş espri yapmasın." bumu saygısızlık!?neyse sizi kırmamak için uzatmıyorum,sorusunun cevabı hayır böyle birşey olamaz ancak kendi dini inancınızdaki tanrıya dua ederek psikolojik olarak rahatlama sağlanabilir.o suya okunarak yapılan büyülerdede enerjiyi yönlendiren büyücüdür yani siz eğer çalışmalarınız olmadıysa,neyin ne olduğunu tam olarak bilmiyorsanız büyü yapma olasılığınız çok düşüktür,eğer başka sorunuz olursa özel mesajdan sorabilirsiniz(saygı çerçevesini aşmamak kaydıyla)
iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...