Hangi Demon ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hsncn154

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar ben cadılık yolunda yürüyorum ve bana eşlik edecek gücümü artıracak yeni şeyler öğretecek bir demon çağırmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz hangisini çağırmalıyım ?

poine

Kayıtlı Üye
Bence demon yerine bir insandan yardım al.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Dininiz ney ilk önce bunu bir sormalıyım .Eğer Wicca dinine mensup bir Cadıysan onlar büyülerinde varlıklardan yardım almaz.Eğer başka bir dine mensupsan çağıracağın Demon'u senin seçmen lazım.

canmert196

Kayıtlı Üye
Siz bir demon la iletiseme gecebilcek durumda degilsiniz kendiniz bilirdiniz yoksa ne cagircanizi girisimde bile bulunmayin zamana birakin herseyi zaman sizi egitsin guclendirsin

Lian

Kayıtlı Üye
iyi geceler bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var aklımda demon olarak BARBATOS var ama nasıl çağrılcağını bilmiyorum çağırmak için siyah mum sembol ve Ev-ee-ta fu-bin bar-ba-tos sözcüklerini ve eşyaları kullanıyorum 2 kere davette bulundum ama davetime cevap alamadım bu konuya yorum atmamım sebebı konuyu açan arkadaşımızın istediklerinin aynısı olması ve aynı konudan başka açmamın gereksiz olduğunu düşündüğüm için yazdım iyi gecele

canmert196

Kayıtlı Üye
iyi geceler bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var aklımda demon olarak BARBATOS var ama nasıl çağrılcağını bilmiyorum çağırmak için siyah mum sembol ve Ev-ee-ta fu-bin bar-ba-tos sözcüklerini ve eşyaları kullanıyorum 2 kere davette bulundum ama davetime cevap alamadım bu konuya yorum atmamım sebebı konuyu açan arkadaşımızın istediklerinin aynısı olması ve aynı konudan başka açmamın gereksiz olduğunu düşündüğüm için yazdım iyi gecele

demon cagirmak icin kendi davet tarifiniz olmali aylarca suren bir calisma sonucunda elde edilir. onun oncesinde diger bedensiz varliklarla pratik yapmaniz gerekir demon la iletisime gecerseniz direk sizi yakar ki zaten su enerji seviyeniz davet icin pek uygun degil calismaya devam edin enerjiniz artsin majisyenlik egitimi alin sonra belki iletisim kismet olur size :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye

canmert196' Alıntı:
demon cagirmak icin kendi davet tarifiniz olmali aylarca suren bir calisma sonucunda elde edilir. onun oncesinde diger bedensiz varliklarla pratik yapmaniz gerekir demon la iletisime gecerseniz direk sizi yakar ki zaten su enerji seviyeniz davet icin pek uygun degil calismaya devam edin enerjiniz artsin majisyenlik egitimi alin sonra belki iletisim kismet olur size

Kullandığınız sözün kullanış yeri var davette belli bir yerde o söz kullanılır.Durduk yere tekrar edilince çook az etkisi olur belki olmaz bile..Ve davet olayında sonuç almak için iki tarafında uygun olması lazım..Demonun işi olunca gelmiyor bazen ve sizinde enerji seviyenizin yüksek olması lazım..Demonun mührünü imajine etmeniz için imajinasyonunuzun çok gelişmiş olması lazım ..

Evet iyi bir majisyen olmanız lazım ya da enerji tekniklerinde yükselmeniz lazım enerji seviyenizin yüksel olması lazım..Sadece Astral Seyehatle bile çağrılabilir ama enerji seviyesinin yüksek olması lazım..İlla davet değil lucid rüya ile bile iletişime geçilebilir ama enerji seviyesi yüksek olması lazım :)

Kısacası enerji seviyesi,gerekenlere uymak,ve bir majisyen olmak,Çağıracağınız Demonun işi olursa gelmeye bilir unutmayın bunu !!

duygu12345

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar her dinden cadı olabilirmi yani cadı olmak için dinin önemi yokmu?

hsncn154

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum bu konuyu çok önce açmıştım kendi varlığımı buldum ve o günden beri fazlasıyla geliştim hepinize yorumları için teşekkür ediyorum Duygu sevgili arkadaşım her din de cadı olunmaz çünkü cadı ritüelleri vs. bazı dinlerde dinden çıkma nedeni ve günah

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum bu konuyu çok önce açmıştım kendi varlığımı buldum ve o günden beri fazlasıyla geliştim hepinize yorumları için teşekkür ediyorum Duygu sevgili arkadaşım her din de cadı olunmaz çünkü cadı ritüelleri vs. bazı dinlerde dinden çıkma nedeni ve günah

Her dinde cadı olunabilir ama dini tehlikeye sokabilir ..Ama şu nettir Cadılık her dinde olunabilir gerisi kişiye ve dinine kalmıştır :)

duygu12345

Kayıtlı Üye
gelişmene sevindim :) müslümanlarda olmuyor ozaman değilmi? ve bu cadılık konusunda bana bilgi verebilirmisiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
gelişmene sevindim :) müslümanlarda olmuyor ozaman değilmi? ve bu cadılık konusunda bana bilgi verebilirmisiniz?

Cadılık Bir yaşam biçimidir .Bu yaşam biçimi zor ve uzun emek isteyen bir yoldur ..Çoğu yerlerde cadılık din diye söylenir öyle diyenlere inanmayın onlar Wicca dinin ile cadılığı karıştırıyorlar ben bir Wiccanım ama cadı değilim daha .. :) Cadılık temel isteyen bir şeydir uzun yıllar,emekler,azim isteyen bir yaşam biçimidir bu yaşam biçimini her isteyen başaramaz...Her büyü yapan kişi cadı olmaz , her psişik yeteneği olan kişi cadı olmaz .. Uzun yıllar ,emek,azim,temel anahtar sözcüklerdir cadılık için .. :)

duygu12345

Kayıtlı Üye
bilgi için teşekkür ederim wiccan nedir? ayrıca bu cadılık için neler yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

hsncn154

Kayıtlı Üye
Cadılık Bir yaşam biçimidir .Bu yaşam biçimi zor ve uzun emek isteyen bir yoldur ..Çoğu yerlerde cadılık din diye söylenir öyle diyenlere inanmayın onlar Wicca dinin ile cadılığı karıştırıyorlar ben bir Wiccanım ama cadı değilim daha .. :) Cadılık temel isteyen bir şeydir uzun yıllar,emekler,azim isteyen bir yaşam biçimidir bu yaşam biçimini her isteyen başaramaz...Her büyü yapan kişi cadı olmaz , her psişik yeteneği olan kişi cadı olmaz .. Uzun yıllar ,emek,azim,temel anahtar sözcüklerdir cadılık için .. :)
Bunu defalarca açıkladım size belgelerden alıntı yaptım biz cadı nedir demiyoruz cadı hangi dinlerede vardır diyoruz siz cadı olmanız için inisiye olmanız lazım yani enerjisel olarak başka bir olguyu düşünceyi kendinize işlemeniz onu kendinize kabul etmeniz lazım ve bu adanma ritüelinde siz Allahım beni al ve varlığında yok et tekrar beni doğur diyemezsiniz tövbeestafurullah bu yüzden cadılık bir yaşama biçimi değildir dinde değildir bazı dinlere mensup insanlara cadı denir bende bir cadıyım birçok cadı tanıdığım var bir kadim cadı tanıyorum lütfen paganizmle cadılığı karıştırmayın ben hiç bir şeyi karıştırmıyorum wiccanlık bir dindir bu doğrudur size bir soru wiccan nasıl oldunuz ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bunu defalarca açıkladım size belgelerden alıntı yaptım biz cadı nedir demiyoruz cadı hangi dinlerede vardır diyoruz siz cadı olmanız için inisiye olmanız lazım yani enerjisel olarak başka bir olguyu düşünceyi kendinize işlemeniz onu kendinize kabul etmeniz lazım ve bu adanma ritüelinde siz Allahım beni al ve varlığında yok et tekrar beni doğur diyemezsiniz tövbeestafurullah bu yüzden cadılık bir yaşama biçimi değildir dinde değildir bazı dinlere mensup insanlara cadı denir bende bir cadıyım birçok cadı tanıdığım var bir kadim cadı tanıyorum lütfen paganizmle cadılığı karıştırmayın ben hiç bir şeyi karıştırmıyorum wiccanlık bir dindir bu doğrudur size bir soru wiccan nasıl oldunuz ?

1. Wiccan olmak için özel bir şey gerektirmiyor ..Onun gerekliliklerine hayatına uygulaman lazım sonra ritüellere başlıyorsun !

2.Siz baya yanlış biliyorsunuz ..Cadılık yaşam biçimidir din değildir !! Kaç kere açıklanacak bu !

3.Her Pagan yada Wiccan cadı değildir ve olmakta zorunda değildir !

4.Kimi tanıyorsanız tanıyın demek ki onlar da cadıyım deyip cadı olmayanlardandır..Her cadı olan Tanrı ve Tanrıçaya inanmak zorunda değildir kimi Budaya inanır kimi başka şeye hem aydınlanma ritüeli kişiden kişiye değişir !!

5.Cadı olduğunuzu bana demeyin hem zaten bir cadı öyle her yerde cadı olduğunu da demez ..Müslüman kişilerde cadı olur ama dinini tehlikeye tar kaç saatir bunu anlatmaya çalışıyorum !

6.Bazı dinlere mensup kişilere cadı demişsiniz o zaman herkes o dine girer cadı olur ..Cadılık'la dini birleştirmeyin forumda bu kaç kere anlatıldı !

7.Wicca dinine girmek isteyen bir kişinin ilk yapması gereken şeyler doğaya karşı çok saygılı olmalı öyle şunu yapınca wicca olunuyor diye bir şey yok !

Keira

Moderator
Bir demon konusundan nerelere gelmişsiniz. Konuyu nasıl saptırmışsınız. Öncelikle bir cadı demondan yardım alabilir mi? Evet alabilir ancak bu cadının karanlık yolda ilerlemesi gerekir. Aydınlığı seçmiş bir cadı bir demonla işbirliği yapmaz. Ayrıca bir demonla çalışmak, işbirliği yapmak kolay bir iş değildir. Getirisi ve götürüleri size çok zarar verir. Wiccanlık ve cadılığa gelince, sitemizde bu konuları içeren bir bölüm bulunmakta ve içerisinde sayısız bilgi içeren konular vardır. Biraz zahmet edin okuyun. Bilgi emek ister, kimsenin avucuna düşmez.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Wiccan olmak özel birşey bir kabul töreni ritüeli yapılır siz girmek istediğinizi belirtirsiniz size bir cevap gelir ve ben bu konu ile ilgili diyanet işlerine bir mail attım cevap bekliyorum gelsin yanıtlayacağım ben cadı olanla olmayanı ayıracak seviyedeyim ve onlardan eminim benim söyleyeceklerim bunlar üstüne basarak söylüyorum müslüman cadı olmaz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wiccan olmak özel birşey bir kabul töreni ritüeli yapılır siz girmek istediğinizi belirtirsiniz size bir cevap gelir ve ben bu konu ile ilgili diyanet işlerine bir mail attım cevap bekliyorum gelsin yanıtlayacağım ben cadı olanla olmayanı ayıracak seviyedeyim ve onlardan eminim benim söyleyeceklerim bunlar üstüne basarak söylüyorum müslüman cadı olmaz

Siz Wiccan olmayı başka bir şeye benzettiniz galiba ..Size bir şey demiyorum bildiklerinizle kalın ..sevgiler ve saygılar ..Bana dinimi öğretmeye çalışmayın hemde yanlış şekilde ..Siz Wiccan olma olayını Coven'e cadı alma olayına benzettiniz galiba Bir Koven'e başka bir cadı alınırken kabul ritüeli yapılır ..Diyanet işleri diye tutturmuşsunuz gerçek bir wiccan'dan daha iyi bilemezsiniz ben onu sayesinde wicca dinine girdim .

Keira

Moderator

Siz zaten şu yazdıklarınızla, hitaplarınızla ve egolarınızla ne olduğunuzu gösterdiniz. Yorum yapmayacağım artık :)

Ayrıca konu amacından uzaklaştı ilgili moderatör arkadaşım konuyu kilitleyecektir.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Tavırlarınız çok çirkin bir tavır tartışma ortamına yakışmıyor gerçekten bir moderatörden bu gibi tepkiler hiç yakışık almıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...