Onları uzak tutamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fansonic

Banlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bayramınız mübarek olsun...

bu sabah ezan okundugu zaman uyandım normalde uyanmazdım. sonra uyumaya çalıştım ama uyuyamadım; hep vitrinden tv den sesler geliyordu... bende korkmadım normaldir dedim yatmaya çalıştım. tam dalıyordum kendim istemeyerek korkunç şeyler aklıma geliyordu. mesela ben bir cin avcısıymışım o gece dışarıya çıkmışım çöplükten kapkara yeşil gözlü bi kedi fırladı benden kaçıyor bende sanki onun şeytan oldugunu biliyorum ve bir anda aslana benzer birşeye dönüşerek onu yakalamaya, boğmaya çalışıyordum ki gözümü açtım. yine tam uykuya dalacam durduk yere hiç rüyada görmüyordum tam dalarken hoplayarak uyandım ve o zaman çok korktum uyuyamadım. sonra içimden dedim ki bence bunlar benim sabah namazını kılmamı istiyorlardı. daha önceden müslüman cin çağırmıstım ama benimle konuşmayıp karanlıkta tv yi açıp kapatıyordu. bi gün boyunca ugrasıp gitmişti.

focus

Kayıtlı Üye
eger tv ye baglı uydu varsa tv stand by konumundaysa yani dügmeden kapalı değilse ve uydu açık ise sesler gelir bunu araştırın. karanlıkta varlık çagırmaya karşıyım, niye karanlıkta neden ışıkta çagrılmıyor bunlarda garip geliyor bana, bu güne kadarki 1 tecrübem hariç hep aydınlık ortamda davet yapmıştım, cevapta veriyorlardı.

gönlünüz ferah olsun, ama ezanı duyduysanız o 4 rekat sabah namazını kılın bence.

fansonic

Banlı Kullanıcı
hayır normalde tv den ses gelmiyordu. tv nin içinden tıkırtı çatırtı sesleri duyuyordum.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bende duyarım arasıra tvden tak diye ses gelir.

focus

Kayıtlı Üye
arkadaşalar plazma falan alın bu sesler tak diye biter.

ya korkmayın, korkunun hiçbirşeye faydası yok olsa kendimden bilirdim.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Televizyonun içindeki bataryaların çalışma esnasında ısınarak yüklediği elektriği kapattığın zaman önce çeşitli yollardan boşaltım sonra soğumaya ve eski gergin halinden genişlemeye doğru hareketlere ve sesler çıkarmaya başlar.Ki bir televüzyonun özellikle büyük ekran tüplü televizyonun içindeki bataryaların ne kadar olduğunu tahmin bile edemezsiniz yani ertesi gün o televizyonu açana kadar o seslerin gelmesi muhtemeldir.Okudukların veya duydukların ile beyninin sana karşı oynadığı ve şüphelenmen için öne sürdüğü bir neden o ses aldırmayın olması gereken sestir onlar.Gerisi ise tamamen sizin düşüncelerinizden ruh halinizden kaynaklanan yersiz şüphecilik.Rahatlayabilirsiniz...

fansonic

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar tv den sadece ses gelmiyor baska şeylerde oluyor.
mesela bu sabah yine ezandan yarım saat önce kalktım sonra uyumaya çalıştım ama uyuyamadım psikolojik değil bişey beni uyutmuyorrdu. sonra odanın ışığını yaktım 2 dk sonra gece gece hiçbişey çalışmazken sigorta attı.

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Yanlış anlamanı istemem ama Herşeyi cinlere yormamak lazım arkadaş sen böyle düşünmeye devam ettikçe zaten düzelmez ki etrafındaki anormallikler (senin düşüncene göre anormallikler)

demonic

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tv den sadece ses gelmiyor baska şeylerde oluyor.
mesela bu sabah yine ezandan yarım saat önce kalktım sonra uyumaya çalıştım ama uyuyamadım psikolojik değil bişey beni uyutmuyorrdu. sonra odanın ışığını yaktım 2 dk sonra gece gece hiçbişey çalışmazken sigorta attı.

uyku düzeniniz bozulmuştur,çok yemek yemişsinizdir,önceki gün çok uyumuşsunuzdur uykunuz gelmez...

fansonic

Banlı Kullanıcı
uyku düzeniniz bozulmuştur,çok yemek yemişsinizdir,önceki gün çok uyumuşsunuzdur uykunuz gelmez...

çok uykum vardı zaten önceki gündende uykusuzdum ve saat 3 te yatmıştım ama 4 buçukta durduk yere namaza uyandım ezan okunmadan önce neden uyanıyorum anlamıyorum

demonic

Kayıtlı Üye
O zaman seçilmiş kişisin yapacak birşeyimiz yok...

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
yaşanılan her olayın altında neden bazı varlıklar arıyosunuzki? fasulye yeseler içime cin kaçmış diyecek insanlar var ... bence kendinizi bu düşüncelerle fazlasıyla meşgul etmişsiniz...ha rahatsız ediyorlar ,bulaştılar gözüyle bakıyorsanız; emin olun gerçekten bulaşmış olsalar rüyayla gerçeği ayırd edemez hale gelirdiniz ve yaşanılan bazı şeyleri paylaşmakta istemezdiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...