Ölümcül Demon Deneyimim 9.Ruh Paimon III ve Demon Zagan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
http://http://www.gizlimabet.com/showthread.php?25571-%C3%96l%C3%BCmc%C3%BCl-Demon-Deneyimim-9-Ruh-Paimon&highlight=

http://http://www.gizlimabet.com/showthread.php?25968-%C3%96l%C3%BCmc%C3%BCl-Demon-Deneyimim-9-Ruh-Paimon-II&highlight=

Arkadaşlar önceki davetlerim ve başıma gelenler işte böyle. Son Deneyimimi ve başıma gelenleri sizler ile paylaşmak istiyorum.

Bu olayları yaşadıktan sonra artık bir müddet duruldum,yoruldum,bıktım. Artık herşey'den ve herkes'den bıkmış,sıkılmış durumdaydım.

Ne bir çarem kalmıştı artık nede bir umudum.

Birgün bir cafe'de oturuyordum bir arkadaşımla.

Bir kız arkadaşımla da mesajlasıyorduk. Neyse laf nerden geldiyse bunun Satanist bir arkadaşına geldi.

Bende ''Biz ne satanistler gördük güzelim ya neler yaşadık boşversene'' gibi bir cevap verdim.

Arkadaşım '' Aa neler oldu anlatsana,ben dayım'dan dolayı meraklıyımdır.'' dedi.

Kafam'ın da hafif çakırkeyf oluşu ile; Şu iki linki'ni verdiğim olayları kısaca,özetleyerek anlattım.

Bana dediği şey: Benim dayım bu işler ile uğraşıyordu,kendisi psikolog.Küçükken benim çakralarımı açmıştı ama hala açık mıdır bilemem.

Bana küçükken musallat gibi birşeyler oldu vs.vs. anlattı.

Tabi onun anlattıkları bana küçük geliyordu.

Birgün kız arkadaşımla telefonla konuşurken bana: Ya bize gelsene senin şu bahsettiğin olayları çok merak ettim falan,dedi.

Neyse kalktım gittim.

Tekrar konuşmaya başladık,anlattım iyice.

Dedi ki;Efe,hadi yapalım.Sen yapmak istemiyosan bile bana öğret,ben yaparım.İsteyeceğim şeyler var.

Bende zaten böyle birşey arıyordum,o an belki olur diye umutlarım yeşerdi. Çıktık malzemeleri temin etmeye,zaten yarısı da şaşırtıcı bir

şekilde evde mevcut'idi.

Arkadaşım'a herşeyi en ince detayına kadar anlattım. Ama dedim ben karışmam. Sadece arkanda dururum seni korumaya çalışırım bişeyler

yaparım dedim.

Deli cesareti vardı adeta kızda ''Tamam'' dedi.

Kız benim verdiğim sözler ile başladı ritüeli gerçekleştirmeye.

Ben hiçbirşey hissetmeden,bekliyordum ne olacak diye.

Beklerken bi ara gözüm dalmış,bir soğukluk hissettim yüzümde. Ayakalarıma bir üşüme geldi.

Hemen kafamı kaldırdım,kız etrafına deli gibi bakıyordu.

O an yine korkmaya başladım;

Alara,alara noluyo? demeye başladım.

Tek kişi değil diğerleri kim? dedi.

O an Paimon'un yanında 2 Kralıyla geldiğini anladım.

Sakin ol,konuş konuşmaya çalış dedim,demez olaydım der demez kulağımda fısıldı: Ne İstiyorsunuz? oldu.

Ellerim titremeye başladı.

Alara tam yerinden kalkıp adeta kaçıcaktı,OTUR! diye bağırdım. Şok oldu ve oturdu.

Paimon tekrarladı,ses tonu sakin ve dingindi. ''Beni neden rahatsız ettiniz''? derken bile sesinde ki öfkeyi bulamamıştım.

Alara isteklerini söylemeye başladı, bana : Sende mi aynılarını istiyorsun Evlat? dedi. O an kalbim sıkıştı. Evlat mı? Paimon benimle

daha önce böyle konuşmamıştı ki?

Bir an farklı bir cin'in beni kandırdığını düşündüm.

Herneyse...

Sorusunu yineledi: Sende mi aynılarını istiyorsun dedi.

Ben: Evet,sayın kral'ım dedim.

Paimon: Bana aptal majisyenler gibi sıfat takmayı kes.

Ben:O an sesinde bir küçümseme hissettim.Ama sesi beynimde yankılanıyordu.

-Alara kendinden geçmişti (kendisinin çakraları açık enerjisi bayağı yüksekti) öylece gözlerini beleltip bana bakıyordu.

Alara alara derken birden canlandı,gözleri parladı.

-Sanırım bu şekil konuşmamız daha etkili olacak dedi.

Paimon arkadaşımın ağzından konuşuyordu.

Korkudan titremeye başlamıştım. Ölsem diye yalvarıyordum adeta.

Paimon: Sizin istediğinizi herkes istiyor,neden sana vereyim? dedi.

Ben: Efendim,ne isterseniz yaparım,ben sizin yolunuzdan gidiyorum.Bana güç verin şunu yaparım bunu yaparım yalakalık yapmaya

başladım korkudan.

Paimon: Al-civa kitabı olmayan bir dinim var. Bunu 5 kere tekrar et dedi.

Ben: Sesli olarak adeta bağırarak tekrarladım.

Paimon:Güldü,aferin çocuk.Artık koruyucu meleğin yanında değil. Yapayalnızsın dedi.Ama biz varız. Dedi.

Ben: Teşekkür ederim efendim.Lütfen bana güç verin diye başlıyacaktım ki;

Paimon: Sen bir yalancısın,daha önce bana söylediklerini başka varlıklara'da söylemişssin.Buraya daha önce farklı enerjiler uğramış dedi.

Kızın eviydi afalladım. Cevap veremedim.

Paimon: 4 yıldır seni izliyorum.Sürekli adımı zikrediyorsun.Ama beni defalarca Tanrı'ya sattın. Ona yöneldin,bize geldin. Şarlatansın sen!

Ben:O an ki sesinde öfke tınısını anlamıştım. Cevap veremiyordum.

Efendim ne yapmam gerekiyor güveninizi kazanmam için,dedim?

Paimon:Bana kendinden birşey ver.

Ben: Ailemden birini vermemi mi istiyorsunuz dedim?

Paimon: Bu en kolayı.Senin olmayan birşeyi vermek. Kendinden kanından,canından birşey ver. Dedi.

Ben: Ne verebilirim ki efendim,dedim.

Paimon: sol kolunu istiyorum,sol kolunu verebilir misin dedi?

Ben: Sol kolumu verirsem isteklerim hayallerim tek kollumu olacak dedim?

Paimon: Bu dünya geçici.Kolun olsa ne olur olmasa ne olur. Sen korkaksın çocuk,bu iş sizlere göre değil.

Alara kendine geldi ve yalvarmaya başladı Efe yolla şunu diye.

Ne yapacağımı bilemedim.

Paimon: Kızı yakacağım. Sen takip ediliyorsun birdaha yolundan saparsan seni öldürürüm dedi.

Ben: Efendim gitmeden birşey sormak istiyorum,ben neden sizi direk çağıramıyorum hep bir aracı kullanmak zorundayım ? dedim.

Paimon: Öteki taraftan bir düşmanın var,ölü. O senin bizle iletişime geçmeni engelliyor,seni engelliyor.

Ben: Kim o peki dedim?

Paimon: Benden laf alamazsın fani çocuk.Boşuna meşgul etme beni dedi.

Ben: Neden engelliyor beni dedim?

Paimon bir anda anlam veremediğim şekilde :

Paimon: Sen çok varlık rahatsız ettin, Hades sana çok kızgın,seni öldürecek. Bedenin yaşayacak ama ruhun'u Hades Lethe göl'üne atıcak.

Sana bir inme inecek ve tüm ailen dostların ne olduğunu anlamayacak dedi.

O an kalbim sıkıştı hiçbir terimi billmiyordum.

Ben: (Nefes nefese) Hades mi? Lethe gölü ne? Hades kim? Şu tanrı hades mi? Neler oluyor? Beni koruyamaz mısın ? dedim.

Paimon: Evdeki tüm Kuranları yırt dedi.

Tamam dedim. Tüm odaları hırsız girmiş gibi döktüm. Sadece kuran-ı kerim'in Türkçe Meali vardı.Onu camdan dışarı attım.

Paimon: Aferin evlat.Seni koruyabilirim dedi.

Ben: Hades senden daha güçlü değil mi dedim?

Paimon: Hades benden güçsüz değil,ama ben daha kudretliyim dedi.

O an karga sesleri at sesleri duymaya başladım. O mu geliyo? O mu geliyo demeye başladım.

Takip ediliyorsun.Hades konusunda neler olur bilmiyorum. Ama birdaha yanlış yapma dedi. Tıslayarak gitti.

Alara bayılmıştı. Alara yı yatağına taşıdım.

Tüm gece uyumadan alaranın uyanmasını bekledim.

Sabah uyandı. Herşeyi rüya gibi anlattı.

Herşeyi baştan anlattım buna.

Ertesi gün Alara Denize gitti,bodruma tatile gitti yani.

2 gün sonra beni Aradı.Efe yandım dedi.

Ne yanması dedim?

Geldiğim ilk gün denize bile girmedim. Şemsiyenin altında yarım saat oturdum.

Eve bi geldim üstümü değiştirirken sırtım yanık yanık kabarmıştı.Hastaheneye kaldırdılar 2 gündür hastanedeyim dedi.

O an Paimon'un ''bu kızı yakacağım' dediğini hatırladım.

Sonraki 1 hafta Paimon'u görmedim ama Kız Zagan'ı çağırmıştı. Olanları başka bir Post'da yazacağım.

Şuan çıkmam gerekiyor.

Saygılar.

T

thadeus

Vayyy sonunda geldi :) Ne zamandır merak ediyordum yeni yaşadıklarını hemen okumaya başlıyorum. :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Elimden geldiğince vakit buldukça yazmaya çalışıyorum. Tabi bu olayların etkisinden çıkmam da beni yoruyor ve hala sonuç alamamda malesef.

T

thadeus

Elimden geldiğince vakit buldukça yazmaya çalışıyorum. Tabi bu olayların etkisinden çıkmam da beni yoruyor ve hala sonuç alamamda malesef.

Sonuç alamaman hakkında aklıma bir fikir geliyor ama sana bu konuda fikrimi söylemekte istemem :) Ben dua gücünden ve sadece Allah'tan yardım istediğim için seçtiğin yol bana ters ve güç kazanman işime gelmez. :)

Ama yinede tecrübelerini okumak hoşuma gidiyor.Ve açıkçası yaratıcılığımıda geliştiriyor. :) Etkisinden çıkmayı bırak şu yaşadıklarını kaldıracak kaç insan vardır zaten bilmem.Ben bundan küçük olaylar yaşamama rağmen içime düşen o keskin korkuyu bilirim.Senin işin cidden zor korkuya yenilmeme konusunda.Bu konuda deli cesaretin var. :)

En kısa zamanda umarım başka tecrübelerinide paylaşırsın ve benim gibiler faydalanmış olur :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sonuç alamaman hakkında aklıma bir fikir geliyor ama sana bu konuda fikrimi söylemekte istemem :) Ben dua gücünden ve sadece Allah'tan yardım istediğim için seçtiğin yol bana ters ve güç kazanman işime gelmez. :)

Ama yinede tecrübelerini okumak hoşuma gidiyor.Ve açıkçası yaratıcılığımıda geliştiriyor. :) Etkisinden çıkmayı bırak şu yaşadıklarını kaldıracak kaç insan vardır zaten bilmem.Ben bundan küçük olaylar yaşamama rağmen içime düşen o keskin korkuyu bilirim.Senin işin cidden zor korkuya yenilmeme konusunda.Bu konuda deli cesaretin var. :)

En kısa zamanda umarım başka tecrübelerinide paylaşırsın ve benim gibiler faydalanmış olur :)

Deli cesaretim yok aslında sadece istediklerimi çok istiyorum :) Ve elde etmek için sürekli uğraşıyorum.

Tabiki senin inancına,görüşüne sonsuz saygım var. Ama şukadar uğraşıma keşke bir arpaboyu yol ilerleyebilseydim,inan şu yaptıklarımın 10 katına razı olurdum.

Teşekkür ederim,elimden geldiğince yaşadıklarımı yazıyorum. Ama boşa yaşıyorum sanırım.

demonic

Kayıtlı Üye
Yoldan çıkmasaydın çok büyük güçler alabilirdin,yazık...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
İllumaniti88 kardeşimm son durumlarını okudum..Uzun zamandır seni mera ediyordum kendimi sana yakın hissediorum yaşadığın olaylardan karanlığa karşı senin de bir ilgin var benim da var Wiccan olmama rağmen karanlığa karşı istek var bende de çok büyük..Ben de Demon çağırmak istiyorum yaşadıklarını okudum hem her ayrıntısını ama nedense korkmuyorum biraz bile korkmuyorum.Karanlığa karşı direnmeme rağmen çok zorlanıyorum..

İstediğin şeyi elde etmek için onun yolundan sapmaman lazım unutma.Kral Paimon çok haklı demiş onun yolundan sapmaman lazım.Karanlık ve iyilik iki yoldur karanlığı seçince bitmiyor karanlıkta da ilermemen o yoldan sapmaman lazım

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Çok haklısın sevgili Shamanistic. Ben o yola girdim ve o yolda emin adımlar ile ilerledim.

Belki yazmayı unuttuğum 1000 ton şey var farklı bir Post'da yazacağım. Son Radde'ye kadar geldim. Ama ne oldu? Yoldan bir an saptım ve toparlayamadım.

Şimdi bu işlerden uzak dursam'da tek çarem Karanlık.

Benim için aydınlığa açılan yol,Karanlıktan geçiyor.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Küçükken benim yaşadığım bir olayı babam akrabalar bizdeyken anlattı din konusu açılmışken : Küçükken(10-11 yaşlarında) camileri gezdiriyormuş bana babam ve bir camide hoca çocuklar kuran okutuyormuş ve kuran okutması bittikten sonra bana okutmasını söylemiş babam ben de ilk duayı okumaya başlamışım isteksizce dua bitince hoca sen besmele çekmedin ve Bismillahirrahmanirrahim demedim demiş bana ve dedirtmeye çalışmış ben nedense hiç dememişim sonra demiş ki hoca eğer demezsen allah seni sevmez demiş ben de hemen sonra ben onu sevmiyorum ztn demişim hoca demiş nasıl sevmezsin bende demişim ki ben onu sevmiyorum ona inanmıyorum demişim..Hoca sonra babamı tebrik etmiş böyle özgür düşünceli birisini yetiştirdiğiniz için size tebrik ederim demiş.Küçüklükten beri kötü(karanlık) şeylere ilgim çokmuş hala da çok buna dirensem de..Ama yenilicem bu gidişle karanlığa ve kendimi karanlığa bırakıcam.Yenmeye çalışıyorum ama yenemiyorum her zaman çok iyi ve güzel gözüküyor bana ..

O söz benim içinde doğru bir söz..İllumaniti88 kardeşim.Bana özel den anlatmaya devam edermisin girebildiğin sürece ve bir şeyler sorucam sana önemli :))

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
İstediğin zaman istediğin soruyu sorabilirsin,Shamanistic kardeşim. Kendini karanlığa teslim etsen ne olacak ki? Hangi karanlık varlıkla anlaşman varda kendini bırakacaksın?

Kime direniyosun ki:) Neye direniyosun?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Nasıl desem sen yanlış anladın ya da ben anlatamadım şuan hiç bir varlıkla anlaşmam yok.Kendimi karanlığa teslim etsem neler yaşanacak ben de bilmiyorum dinim gereği karanlık yasak gibi bir şey.Ama din konusunda da kafam karışık.Anlaşmam yok ama yapmak istiyorum ve yapacağım bu gidişle.Karanlığa karşı olan isteğime direniyorum çünkü küçüklükten beri isteğim var.Nasıl desem iyiliğe giden yolda karanlıktan da geçmem lazım ya da karanlık daha doğru bir yol benim için :))

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Anlatamadığım şey:Kendini karanlığa teslim et. Karanlık olarak temsil ettiğin olgu ne? Karanlık kim sana göre? Kendimi karanlığa teslim ediyorum demekle olunmuyor onu anlatmaya çalışıyorum.

Bir varlıkla anlaşman yok,herhangi bir karanlık olguyla uğraşmıyorsun yada anlatmadın. Uğraşmadığını farzedersek,ee? Kime teslim olucan?

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Çook güzel sorular sordunuz bazı soruların cevabın ben anlatamadım..

1.Soru cevabı : Karanlık bir yoldur tanrı'nın yolundan çıkan karanlık varlıkların yoludur..Karanlık varlıkların yoludur bu yolda tanrıdan yardım istenmez çünkü daha başka ve kudretli karanlık varlıklardan yardım istenir

2.Soru cevabı : Karanlık bir kişi varlık değildir bence..Karanlık tüm karanlık varlıkları içine alan bir şeydir.Karanlık şeylerle uğraşan kişilerin girdiği yoldur ben o yola kendimi teslim anlamında dedim

3.Önceleri Vodoo ilmiyle uğraşmıştım.Kara büyü'yü araştırmıştım uğraşmıştım ama yapmamıştım.72 demonların hepsini araştırmıştım onlarla iletişim yolunu araştırmıştım bulamadım bulsam da düzgün bulamadım.

4.72.Demon içinden Demon Haagentı'yi araştırmıştım onunla iletişime geçmek istemiştim..Bulamadım düzgün bir yolunu.

Yani şuan bırakmış durumdayım ama bıraktıktan beri o büyük istek hala var içimde..

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
İstediğim cevapları hemen hemen aldım Shamanistic.

Senin içinde ki isteği çok çok iyi anlıyorum.

Birşeyler dene,fakat bilgili birileriyle.

Yoksa başarısız oldukça isteğin daha çok büyüyecek,başarısız oldukça üzüleceksin belki A-sosyalleşebilirsin bile.

O yüzden yanına arkadaşlar bul,senin yolundan,senin izinden gidecek arkadaşlar...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Karanlık yolda ilerlemek istersem sen den yardım alabilirim demi İllumaniti88 kardeşim bu yolda üzülmekte var onu biliyorum :))

poine

Kayıtlı Üye
Olayları anlatmana sinirlenebilir.Dikkatli ol bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...