Bir parça kemik.

mitos

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 14 yıl önce borç harç bir ev almıştık. Ailemle birlikte ilk kez görmeye gittim. Evin olduğu sokağa girdiğimizde içimi bir sıkıntı kapladı. Tabi çocuğum o zamanlar anlam veremedim. Evin eski sahipleri taşınmamıştı henüz. Kapıyı çaldık, boğuluyorum sanki. İnsan bir evden bu kadar nefret edebilir mi? Çok kalmadık ama neredeyse koşarak arkama bakmadan kaçacağım evden. O gün giderken bu evde nasıl yaşanır diye düşünüyorum bir yandan bizimkilere çaktırmamaya çalışıyorum.. Bir kaç gün sonra eski sahipler gitti biz de temizlk tadilat için yine gittik eve. Dolaştım evi iyice, bakınıyorum, eve ısınmaya çalışıyorum ama olmayınca olmuyor. Evin en küçük odasına girdim bizimkilerde orda konuşuyolar şurayı şöyle yapalım burayı böyle yapalım... Bu küçük oda benim olacaktı. Daha bir dikkatli bakınıyorum sağa sola.. Odanın bir köşesinde yerden yaklaşık 1 metre yüksekte duvara bir şey yapıştırılmış. Uzun süre sadece bakabildim bizimkiler hala konuşuyorlar. En sonunda "o ne" diyebildim. Peçeteyle aldım elime. Kemik! Üzeri defalarca boyanmış belli ki uzun zamandır orada duruyor. Annem de ben de büyümüdür diye korktuk. Biraz daha bakındık Tavukların boğaz kemiğine benziyor ya da öyle küçük bir hayvanın boğaz kemiğine. Attık sanırım sonra ne yaptığımızı net hatırlayamıyorum. Tabi ki neden niye yapılmış, kim yapmış hiç öğrenemedik. Sonrası ise o evde hiç huzur bulamadık. Birkaç yıl sonra annem o evde öldü, aynı yıl içinde abim kaza geçirdi. Bunalımlar buhranlar çöküntüler hepsi üst üste geldi. Şimdi o evde oturmuyorum ama hala babam ve kardeşim o evde, bir günleri huzurlu geçmez. Yıllar geçti üstünden hala merak ederim kim niye yapar böyle bir şeyi. Gerçekten büyüyse eğer iyi kötü hiç farketmez dilerim sahibine geri döner.

Psikite

Kayıtlı Üye
Senin için üzüldüm kardeşim :( Çok gizemli bir olay açıkçası neden yapılmış kim yapmış çok merak ediyorum.okurken bile ürktüm diyebilirim.

cemreceren

Kayıtlı Üye
valla kardeşim buna benzer bi şeyde ben yaşadım evimizde yaşanan bir hırsızlık sonucu
polis araştırma yaptıktan sonra kirli bulaşık bezine isimlerimizin yazılıp sarmısak sarılan
büyüyü bulduk ondan sonrada iflah olmadık her işimiz ters gitti,şu andada babam hiç yoktan
yoğunbakımda yatıyor ağır hasta çaresini bulamıyoruz

mitos

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Psi-Quit. Bu forumda o kadar olay anlatılıyor bedensiz varlıklar şeytanlar.. Düşünüyorum da insana en büyük zarar yine insandan geliyor, açıkcası ben en çok kendi türümden, insandan korkuyorum...

mitos

Kayıtlı Üye
şu andada babam hiç yoktan
yoğunbakımda yatıyor ağır hasta çaresini bulamıyoruz

Allah kimseye dermansız dert vermesin. Umarım iyileşir baban, kendi olayımda da dediğim gibi senin içinde dilerim, iyi kötü hiç farketmez sahibine dönsün bu büyü..

Psikite

Kayıtlı Üye
İnsanı insandan başkası yormaz kardeşim doğru dedin..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Hiç birisinden yardım almayı denemediniz mi ?

furkan40

Banlı Kullanıcı
Semum filminin sonunda hocanın dediği gibi : Varlık çağırma yada büyü başarılıda olsa başarısızda olsa en sonunda insana geri döner er yada geç.Rabbim huzur sağlık sıhhat versin :)

Raptiye

Kayıtlı Üye
İş
Ögrenci
Profesyonel kişilerden yardım alın alırsanız, kendine bile faydası olmayan sadece teorik bilgilerden konusan dem vuran ezberini iyi çalışmış kişilerin sizi kandırmasına izin vermeyin...

mitos

Kayıtlı Üye
Hiç birisinden yardım almayı denemediniz mi ?

Almadım. O zaman bana bu konuda destek olacak yardım edecek kimse yoktu. Psikolojik yardım konusunda durum daha da vahimdi çünkü ailem şımarıklık yaptığımı düşündül. Haliyle böyle bir yardım da almadım. Anlayacayınız herşeyi kendi başıma atlatmak zorunda kaldım.

demonic

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Psi-Quit. Bu forumda o kadar olay anlatılıyor bedensiz varlıklar şeytanlar.. Düşünüyorum da insana en büyük zarar yine insandan geliyor, açıkcası ben en çok kendi türümden, insandan korkuyorum...

işte şimdi gerçeği anlamaya başlıyorsunuz."cinler çarpar,musallat olur;yakın,defedin..." gibi söylemlerde bulunan dar beyinli insanlar yüzünden bedensiz varlıklardan korkuldu,canavarmış gibi davranıldı,önyargıyla yaklaşıldı ama insanlar asıl canavarı göremedi...en ufak meselede kendi karı-kocasına bile büyü yapan canavarı göremedi,kendini...

[XTR] Similar Threads