Bu bir musallatsa?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Merhaba arkadaşlar siteye giriş amacım yaşadığım deneyimler ve bunları değerlendirmekti.
Başıma bundan bir ay çnce gelen (başıma vuran şey) olarak bir konu açıp size danışmıştım. Arkadaşlar dün gecew astral seyahat denemem sırasında yatağımla beraber sarsıldığımı hissettim. Beraber yattığım kardeşimin yaptığını sanabileceğim kadar netti bu.
İnternette musallatlar üzerine biraz araştırma yaptyım. Ve gördüklerim akrşısında şaşkınlığımda aşikar..
Karanlık yollarda ve özellikle yalnızken yürürken çocukluğumdan beri bende var olan bir korkum vardı. Korkumda şuydu: Arkamdan bir gözün beni izlediğini sanırdım. Bu hisse kapıldıpımda nefesim ciğerlerime yetmezdi ki bu hale devam eden bir korkumdur. Bunu hala yaşarım.
Ve banyoda asla rahat olamam. Kasılırım, korkarım, gözlerimi kapatamam. Birde çocukluğumdan beri beni sağır edecek kadar şiddetli kulak çıonlamaları yaşıyordum. Bu sorunlar için 3-4 kutu paxil bitirdikten sonra bu belirtilerin aslında 3. dereceden bir musallat olabileceğini öğreniyorum.
Size danışmak istiyorum eğer bu gerçekten bir musallatsa son bir yıldır zaten bana kartşı fiziksel tepkiler veriyorlar ve onları hissediyorum. Ne yapmalıyım? Doğru olan nedir?

AJA

Elit Üye
Sevgili gamze gönül ; başınıza gelen şeyin zaten '' astral seyehat sırasında olduğunu yazmışsınız. Astral denemelerde yatağın sallanması aslın da sizin bedeninizin sarsılmasıdır. Bu yükselme yada bedene geri dönme sırasında olur.Kulak çınlamalarının sebebi genelde fizikseldir.. Bunu musallata bağlamayın.
Ayrıca size fiziksel verdiğini sandığınız tepkiler demişsiniz ama açıklamamışsınız eger yazarsanız daha net bir fikir yürütebiliriz..

İyi forumlar :)

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Daha öncesinde bunun üzerine bir konu açtığım için tekrar yazmak istememiştim. Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Umarım gerçekten öyledir. Yaşadığpım şeyleri sormuşsunuz şöyle açıklayayım. Geceleri uykumdayken başıma tonlarca bir ağırlık vurur ve pat diye uyanırım günlerce başım zonklar. Bir yerde otururken kulaklarım sağır olmuşçasına dakikalarca diğer hiçbir şeyi duymama izin vermeyecek şekilde çınlar. Uykularımdan pat diye uyanırım ve üstümde bir yük hissederim. vebenzeri bir çok olay yaşıyorum çocukluğumdan beri.
İyi forumlar... :)

Saprohil

Kayıtlı Üye
Doğru olan yok saymak.Cesaret sahibi de ol.Korkarak mutlu olamazsın.

focus

Kayıtlı Üye
Astral seyahat te geri dönüşte sarsıntı olur. Hatta Yüksek voltaj yemiş gibi olursunuz benim ilk denemelerimde böyle oluyordu. ama geçer meraklanmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...