Pyrokinezi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar ben Pyrokinezi denemeleri yaptım dün gece, ellerimi mumun iki yanına yaklaştırdım. Mesela sol elimi ileriye doğru ittirdim mum ateşi de sola doğru eğildi. Sizce bu yetenek mi ?

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Soruyorum sadece, bu olağan bir şey mi yoksa yeteneğim var mı ?

naar

Banlı Kullanıcı
Bu olağan birşey arkadaşım yeteneğin falan yok. Eğer mumun ateşini söndürüp onu bakışlarınla eritebilseydin işte o zaman sende var birşeyler derdim :))

alin

Kayıtlı Üye
Pyrokineziyi, henüz ilk kez denemeleri olan bir üye soru soruyor, cevaplardan ilki "Üfleyince de mum söndü mü" ? Ne zamandan beri bu sitede sorulara alay tarzı yanıt vermeyi onaylıyoruz, biz mi bir şey kaçırdık?

Yazılanlar size nasıl görünürse görünsün, kimseyle ne alay tarzı, ne tartışma yaratacak şekilde yanıt yazmayın, defalarca yineledik bunu!

Ayrıca henüz ilk denemeleri ikinci cevapta da mumu eritmekten, bakışlarla söndürmekten mi bahsediliyor? Bunu denemesinde ilk seferinde yapabilen birisi zaten çoğunun anlamlandıramayacağı kadar yeteneklidir de henüz kendisini arayan birisine verilen yanıt, abest durmuş. Pyrokinezi uzmanı değildir ancak kişi kendini dener, diğer kinezi türlerini dener, odaklanması ve başarı oranı artabilir. Senelerce çalışsa da fayda sağlayamayacak kişiler de vardır ancak psişik yeteneklerde çalıştıkça keşfedilecek iç yeteneklerdir. Kimisinde ilk seferinde bile, bambaşka deneyim yaşanabilir, o da genel çoğunluk olmayacaktır elbette!

Yanıtıma gelirsek, her insanda bulunan enerji ve aklınıza gelebilecek her şey enerjidir. Odaklanarak yapılırsa çoğu kişi ilk denemelerde bile bu bahsettiğiniz durumu yaşayabilir. Siz yetenek mi tesadüf mü yapabiliyor muyumu anlamak için daha çok çalışın, daha çok deneyimleyin sonrasında ciddi ilerlemeler sağlıyorsanız yolunuzda devam edin derim.

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...