garip rüya-gerçeklik payı olmadığını umuyorum

phusey

Kayıtlı Üye
merhaba
Dün gece bir kabus gördüm, kabustur umarım diyorum ancak o kadar gerçekçiydi karar veremiyorum, eüzü besmele çekmeye başlamışım rüyamda öyle çekerek de uyandım. Gözlerimi açtım saate baktım saat sabahın 5 civarları, o saatte uyanmam da tüy dikti üzerine...
Rüyamda önce uyuduğumu görüyorum, sonra çok ciddi bir titreşimle böyle elektrik çarpması gibi bişi uykudan uyanıyorum, uyanınca evdeki tüm ampüller, ışıklar, kapılar, çekmeceler her şey gıcırdıyor, ampüller çatlıyor filan... sonra yaşlı bir kdın geliyor tam bu korkularımı anlatacakken kadının çarpıldığını ve anlatmamam gerektiğini anlıyorum. Sonra kime anlatmaya kalksam çarpılmaya başlıyor, evde her şey çatırdıyor, ışıkların enerjileri azalıyor, kimseye bir şey anlatamıyorum engelleniyor gibi... sonunda eüzü besmele çekmeye başlıyorum bir de baktım uyandım hala eüzü besmele çekiyorum, korkudan öldüm her şey o kadar gerçekti ki uyumaya korkuyorum ışıklarım açık bişi beni yoklamaya gelmiş olabilir mi? gelmişse ne yapmayılım?

Beş

Banlı Kullanıcı
Bilinç altı diyebiliriz mantık çerçevesi içinde.
İlk defa mı oluyor?

phusey

Kayıtlı Üye
ilk defa oluyor evet. Ama rüyada gördüğüm mekan şu an kaldığım evdi ve çok gerçekçiydi. Genelde bu olaylar sabah ezanıyla son bulur diye biliyorum, rüyamda eüzü besmele çekerken uyandım ve yeni sabah oluyordu ve yalnız kalıyorum. Açıkçası bilinçaltı olmasından çok memnun olurum...inşallah öyledir...

T

thadeus

Bilinçaltı olduğunu düşünüyorum.Yakın zamanda bundan daha enterasan olaylar yaşadım.Bir bilene sorduğumda bilinçaltıymış.Buda %99.9 bilinçaltıdır.