bedensiz varlıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boşver

Banlı Kullanıcı
iyi bir bedensiz varlığa sahip birisi o varlığa sorarak, başkalarına musallat olan bedensiz varlıklar hakkında bilgi öğrenebilir mi?

origanum

Yönetici
Bedensiz varlığa sahip olunmaz. İnsan kim ki ona sahip olsun, evcil hayvan mı sandınız koskoca varlığı. Önce bu yanlış kavramı düzeltmek lazım. Varlıklarla iletişim kurabilen birisi ona sorular yöneltebilir ve cevabını alabilir. Bir medyuma danışın ve sizin için sorunun cevabını öğrensin.

poine

Kayıtlı Üye
origanum sakin ol lütfen :Angel_anim:

thales

Kayıtlı Üye
Bedensiz varlığa sahip olunmaz. İnsan kim ki ona sahip olsun, evcil hayvan mı sandınız koskoca varlığı. Önce bu yanlış kavramı düzeltmek lazım. Varlıklarla iletişim kurabilen birisi ona sorular yöneltebilir ve cevabını alabilir. Bir medyuma danışın ve sizin için sorunun cevabını öğrensin.

Sn origanum ,
Bu söylediğiniz şeyler doğruysa, ki size minnet duyan ve karşılıksız güven duyan birisiyim, kendisine hoca diyen yada demeyen herkes yalancı. Ben hoca'ların yada majisyen'lerin sahip olduğu varlıklardan yardım alarak çalıştığını okudum , duydum..Site içerisinde de genel konuşmalarda hep böyle. İlk aklıma gelen havass ilmini yönü olarak seçmiş ravi rumuzlu bir arkadaş kendisine hocam diye hitap edenler vardı ,o mesela varlıklarımla şöyle yaptım böyle yaptım diye pek çok yazısını okudum. Bu örnek çoğaltılabilir.

boşver

Banlı Kullanıcı
yatsıdan sonra konuşmasak iyi olur bu konularda..

origanum

Yönetici
Sn origanum ,
Bu söylediğiniz şeyler doğruysa, ki size minnet duyan ve karşılıksız güven duyan birisiyim, kendisine hoca diyen yada demeyen herkes yalancı. Ben hoca'ların yada majisyen'lerin sahip olduğu varlıklardan yardım alarak çalıştığını okudum , duydum..Site içerisinde de genel konuşmalarda hep böyle. İlk aklıma gelen havass ilmini yönü olarak seçmiş ravi rumuzlu bir arkadaş kendisine hocam diye hitap edenler vardı ,o mesela varlıklarımla şöyle yaptım böyle yaptım diye pek çok yazısını okudum. Bu örnek çoğaltılabilir.

Varlıklarla iletişim kurulur ancak onlara sahip olunmaz. Bu çok yanlış bir ifadedir. Anlaşmalar doğrultusunda karşılıklı iş ortaklığı gibi bir bağ kurulabilir, insanların yapamadığı ancak onların yapabildiği bazı işler onlara yaptırılır bu hizmetin bedeli de yapana verilir. Tıpkı birisine yaptırdığınız bir hizmetin bedelini verdiğiniz gibi. Bazı varlıklar sadece bir iş için çağırılır, işlerini yaparlar ve bu hizmetin bedelini alıp giderler, bazıları ise bir majisyenin yanında devamlı dururlar, onları da maaşlı eleman gibi düşünebiliriz, insanın yanında ebediyen dururlar, ya insanlar belli ritüeller sonucunda onların devamlı kalmaları için anlaşma yapmıştır ya da atalarından miras olarak aktarılmışlardır ve ömürleri boyunca o aileden el alan majisyene hizmet verirler, bunların hiçbiri karşılıksız olmaz, evin emektarları, kahya gibi düşünün hep sizle yaşarlar ama maaşlarını alırlar. Yanınızda insan çalışması onların sizin köleniz ya da size ait bir eşya ya da evcil hayvan olduğu anlamına gelmez, bedeli karşılığında size hizmet verirler sadece. Bir insana ait değildirler.

yatsıdan sonra konuşmasak iyi olur bu konularda..

Asılsız iddialarla korkmak böyle bir sitenin üyesine yakışmıyor. Lütfen doğru bilgileri okuyarak kendinizi geliştirin.

boşver

Banlı Kullanıcı
sen kanıtlayabilir misin doğru olmadığını?

thales

Kayıtlı Üye
sen kanıtlayabilir misin doğru olmadığını?

Sayın boşver,
Bu site üyelerin, fikirlerinin ve düşüncelerinin karşılıklı saygı duyulduğu bir site bunun dışında sen diye bir hitap şekli kullanılmıyor siz demelisiniz. Kaç yıllık ahbabınız ki böyle bir hitap şeklini kullanıyorsunuz.
Kanıt mı istiyorsunuz. Bakın gece saat 01:20 bedensiz varlıklar hakkında konusuyoruz ,hiçbirimize birşey olduğu yok. Bu iler düşündüğünüz gibi değil. İyisimi Siz Boşver'in Sayın boşver.

Mutlu günler.

boşver

Banlı Kullanıcı
ben inananlar için diyorum siz istediğiniz kadar yazabilirsiniz sıkıntı yok. sizli bizli konuşmayı da ilk bu sitede gördüm sayın thales

origanum

Yönetici

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Konuyu okumadan hiç göz atmadan müslüman büyü yaparmı,anlamını bilmediğiniz harflere inanmayın ! diye yorum yazıyor.

azuerk91

Banlı Kullanıcı
uzattınız artık sizde,post kasmayalım lütfen. :ban:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
uzattınız artık sizde,post kasmayalım lütfen. :ban:

Bazen,bu günlerde hemen hemen hergün.Allah moditörlerimize sabir versin diye dua etmekten,kendimi alamiyorum bir türlü.:sifone:(pos kasmayalim) ne demeeekkk??????:biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...