ayetel-kürsi ve onlar

boşver

Banlı Kullanıcı
selam:smash: ben hergece yattığımda 7 ayetel-kürsi 3 ihlas suresi 3 fatiha 3 nas ve 3 felak okuyan birisiyim ve ramazan dolayısıyla sahura kadar oturuyorum ve bu duaları okuyup uyuyorum. buraya kadar sıkıntı yok. fakat heryer aydınlanınca ve annem yanımdan gidince(tek başıma yatamadığımdan 14 haftadır annemle yatıyorum) otomatikmen kalkıyorum saati belli değil(8-12 arası)ve odamın kapısını örtüyorum ve tekrar uyumaya başlıyorum.herşey böyle başlıyo zaten. 4 -5 kere her rüyamda onların varlıklarını hissediyorum ve kendimi ayetel-kürsi okurken buluyorum ve okumaya başladığım an rahatlıyorum ve varlıkları da etkisizleşiyo. ilk olarak kendi odamda görmüştüm bana yaklaştığını hissettim ve görmemek için elimi yüzüme kapatarak ayetel-kürsi okumaya başladım. ilkten sessizken sesem çatallaştıktan sonra istemsiz bağıra bağıra okumaya başladım ve hemen uyandı. uyandığımda bacaklarımda bi çözülme hissettim. bu ayetel-kürsinin sırrı ne sizce? hep kendimi okurken buluyorum en sonunda. bir de birini sormuştum o da benim gibi bu konulardan muzdarip. sen daha bu yolun başındasın algıların açık. şükür ki ramazan ayında gelmişler dedi fakat ben bu paranormal olayları ortaokuldan beri yaşıyorum ve sana varlıklarını hissettirmek için böyle bi yol deniyolar arada muziplikler yaparlar korkma dedi. birisi de iyi olsalardı seni böyle korkutmazlardı başka türlü varlıklarını hissettirirlerdi nur şeklinde filan dedi. sizce?

andrah

Kayıtlı Üye
Daha önceki konularda vardı,ramazan ayında muminler oruç tutarken şeytan bağlanıyormuş o yüzden ramazanda gelenler daha zararsız olabilir tabi ki benim dediğime güvenip yanlış birşey yapma kendimi affetmem sonra,ikinci olarak ise bende Ayet el kürsiyi ilk öğrendiğimde sürekli okurken buluyordum kendimi,bu ayetin bir kerametimi yoksa biz mi zikire yatkınız onuda merak ediyorum açıkcası,ilk öğrendiğim 4-5 ay Allah derken Ayet el kürsi okuyordum :) sonra salavat-ı fatihi öğrendim bi sürede aynısını onda yaşadım sonra geçiyor yavaş yavaş,çok takılma geceleri aniden kalkarsan ,korkma korku korkuyu doğuruyor,sonra sürekli korkmaya başlıyorsun o yüzden hiç korkma gözünü kapat uyuma çalış,bunlar benim tavsiyelerim hadi Allah'a emanet ol.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Böyle şeyleri sürekli düşününce beyin sadece o konuya odaklanır ve ne zaman hissetmek isterse o anda tekrarlar. Zaten bütün varlıklarla iç içe yaşıyoruz. Böyle düşünün. Eskiden beri yaşıyorsanız nedenini araştırabilirsiniz ilk olmuyorsa alışmış olmanız gerekir. Bu işte uzman kişilere danışarak varsa bir problem çözdürebilirsiniz. Bu konu acabalarla devam edemez. Şüphe şüpheyi doğurur zihninizdeki olanlar dahada şiddetlenir.

boşver

Banlı Kullanıcı
teşekkür ederim belki de hakılısınız

fakat uyandığımda ki çözülme de bilinç altı olmaz ki bir kere adımla seslenildiğini de açık ve net biçimde duydum.

gümüş

Kayıtlı Üye
Eğer kötü niyetli ya da muziplik pesindeymisler gibi düşünüyorsanız ve eğer dualar okuyunca gidiyorlarsa korkmak ürkmek yerine bunu gücünüz olarak duşunun nasıl ki ihtiyac sahibine yardım sadaka veriyoruz onlar da dua ihtiyacında belki ve başka türlüsünü bilemediler böyle alıyorlar ? Ben öyle yapıyorum rahatsız oldugum zaman ve sakinlik hissediyorum hemen akabinde . Zaman icinde herkes halkada olması gereken nojtaya geçiyor zaten ")
İyi bayramlar