Varlık gördüm, ışık kütleleri oluşturabiliyordum, rüyalarım çıkıyor, açıklaması var m

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Salvation

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba :)

Küçükken başımdan geçen olayları düşünüyorum ama tam isim veremedim hiç birine.

Yataktaydım yatıyordum, birilerinin varlığını hissettim irkildim gözlerimi açtım bir şey yoktu.
Şüpheyle kapıya baktım uzun uzun. Daha sonra bir şey yavaşça içeriye girdi. Siyahtı her yeri kafası değişikti, ve gözleri parlıyordu.
Yatağımın yanına oturdu. Hareket edemiyordum yada etmek istemiyordum. Örtüyü kaldırdı, ve bacağımı elinde anahtara benzeyen birşeyle çizdi, canım acımadı. Kalktı bakmadan gitti hiç oynaşmadan gözlerimi kapadım, açtım olmadığına inanınca tekrar kapadım ve uyudum.

Bir kere de tam evden çıkacakken yatak odasının kapısında annemin hazırlanmasını beklerken odaya baktım. Gördüğüm şey karşısında korkunca direk yatak odasına kaçtım. Güzel bir kadın silüeti gibiydi. Uzun saçları vardı. Korkmamıştım ondan.

Ve küçükken ışık kütleleri oluşturabildiğimi hatırlıyorum onları hareket ettirebiliyordum. açık pencere, kapı tarzı şeyleri bir kaç milim hareket ettirebiliyordum. Gözümü kısarak kendimi kastığımda oluyordu başımda ağrı hissettikce bıraktım .
Acaba böyle bişey mümkün mü? yoksa benim hayal gücümden mi ibaret ? Küçük olduğum için tam hatırlamıyorum ve isimlendiremiyorum.

Ayrıca küçükken rüyalarım bana öncülük ederdi sanki, şimdi gördüğüm rüyalar haberci rüya niteliğini taşıyor mu bilmiyorum. Ancak tüm detaylarını hatırladığım uzun ve kafa karıştırıcı rüyalar.
Bazen bir kısmını gerçekte yaşıyorum yaşıyormuş gibi oluyorum.
Rüyada duyduğum bi sesi ne biliyim renki görünce, duyunca rüya gözümün önüne geliyor.
Rüyaların gerçekte çıkmasının, olmasının nasıl bir açıklaması var?

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Haberci rüyalar bölümüne bakarsaniz,cevabinizi orada bulabilirsiniz:nopity::nopity:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...