Şeytan ile antlaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Şeytan veya herhangi bir demon ile kan paktı yapmak için bir büyü, metod aramaktayım. Bilgisi olan herhangi bir arkadaşımız varsa benimle iletişime geçebilir mi? Forumu dolaştım fakat bu konu ile alakalı tam sonuç verecek hiçbir yöntem bulamadım. Yani forumda araştırma yapıp aradığımı bulamayınca böyle bir konu açma gereği duydum. Tüm sorumluluk ve yaşanacaklar/yaşayacaklarım benim isteğimle gerçekleşecektir. Bu forum ile alakası yoktur olacakların. Lütfen bilgili forum yöneticileri ve arkadaşlarımız bana bu konuda yardımcı olsunlar.

Ve lütfen ricam, "Tövbe estağfurullah", "Cehennemde yanacaksın zındık" gibi cümleler kurmayın, rica ediyorum. Zor geliyorsa okumak, cevaplamayın. Herkesin inançların saygılı olmak dinlerin ilk kuralıdır. Bilen arkadaşlar ve yardımı olacak arkadaşlardan her türlü bilgiye açık olduğumu da söylemek isterim. Teşekkürler arkadaşlar.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Anlaşma, antlaşma o derece yani...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Bu konu başlığı altında bunun ne ile bağıntısını olduğunu anlayamadım. Yani, kudretli lemu Şeytan'la konuşmuş tebrikler fakat ben -de- Lusiferyanistim... Ben sadece kan paktıyla ruha karşılık antlaşma yapmanın yolunu bilen kişilerden yardım istedim. Ruhunun derinliklerinde Şeytan'ın kendisine söylediği bir şeyin olduğunu söyleyen bir adamı ve o adamın günlüğünü değil...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Ne demek istiyorsun? Pek anlayamadım. Imzanda yazan ayetle de bu durumu kanıtlamış olayım hadi. Bana bu konu ile direkt olarak ilintili bir bilgi veremeyeceksen, başta ettiğim ricaya şimdi bir rica daha ekliyorum. Dolaylı yoldan bir şeyler belirtmezseniz, 5 gündür bu konuda bir şey bulacağım diye uyumuyorum.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben saygi duyuyorum size.
Insanlar bazen cok zor donemlerden geciyorlar.Yada bisiylere cok kizip intikam almak istiyorlar.
Sizinde durumunuz bu ikisinden biri olmali.Bende dusunmedim degil.Hatta yaptimda (tam olarak degil).
Bu bile yetti.
Ama ben yine de (cok klasik gelecek belkide ) bir kez daha dusunun derim.
Iyi forumlar...

thales

Kayıtlı Üye
Bu konu başlığı altında bunun ne ile bağıntısını olduğunu anlayamadım. Yani, kudretli lemu Şeytan'la konuşmuş tebrikler fakat ben -de- Lusiferyanistim... Ben sadece kan paktıyla ruha karşılık antlaşma yapmanın yolunu bilen kişilerden yardım istedim. Ruhunun derinliklerinde Şeytan'ın kendisine söylediği bir şeyin olduğunu söyleyen bir adamı ve o adamın günlüğünü değil...

Merhaba ,
Sizin Lüsiferyanistmi ,satanistmi olduğunuz umrumda deği isterseniz futbol topuna tapın belirtmenize gerek yok. Ben yalnızca güzel bir yazı var aklımda kalan onu göstermek istedim. Zaten bunun uygulama olmadığını belirtmiştim , okumayabilirdiniz.

Bu konu başlığı altında bunun ne ile bağıntısını olduğunu anlayamadım.

Bunun tehlikeli bir işlem , akıl melekelelerini kaybetme olasılığını anlayamadıysanız yazıdan B vitamini alın konsantrasyonunuzu arttırır o zaman anlayacağınızı düşünüyorum.
Sevgi ve ışıkla.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Metodlar varda çok cesaret ister.Kendini korkuya alıştır.Sonra da antlaşma yapmaya geçersin.Korkarsan iyi olmaz.İster ağla ister yalvar,acımazlar.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Dopamin hormonun ağır bastı mı bilmiyorum. Uzun zamandır uyumadım ve hala uyumuyorum. O yazıyı okudum. Evet, gerçekten güzel bir yazı ve kendisinin yapığı şey gerçekten çok güzel. Islama göre Iblis olur, diğer dinlere göre Lusifer, Azazel, Mephistopheles fakat o kişinin yaptığı gerçekten çok zor ve çok güzel bir şey. O noktada hata ettim, aslında teşekkür etmem gerekirdi. Bunu atladım. Dediğim gibi gerçekten güzel bir yazı. Fakat ben o yazıdaki gibi Lemu'nun ne yapıpta onunla konuştuğunu merak ettim. Tekrar özür dileyerek teşekkür ediyorum. Fakat bana uygulama noktasında da verebileceğiniz bir şeyin olduğunu söylerseniz ve paylaşırsanız, gerçekten çok mutlu olurum.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Ben saygi duyuyorum size.
Insanlar bazen cok zor donemlerden geciyorlar.Yada bisiylere cok kizip intikam almak istiyorlar.
Sizinde durumunuz bu ikisinden biri olmali.Bende dusunmedim degil.Hatta yaptimda (tam olarak degil).
Bu bile yetti.
Ama ben yine de (cok klasik gelecek belkide ) bir kez daha dusunun derim.
Iyi forumlar...

Zor bir dönemden geçiyorum da denebilir. Ilginçtir ve şaşkınlık verecektir bazı arkadaşlarımıza fakat bunu sadece "sevdiğim" kızla çok iyi bir hayat yaşamak, belli başlı doğa üstü güçleri elde etmek için yapmak istiyorum. Çok şaşırabilir arkadaşlarımız. Cidden sevgi için Şeytan'la antlaşma yapmak istiyorum. Bu çelişkiden dolayı kendime gülüyorum.

Metodlar varda çok cesaret ister.Kendini korkuya alıştır.Sonra da antlaşma yapmaya geçersin.Korkarsan iyi olmaz.İster ağla ister yalvar,acımazlar.

Bende pek korku hissi yok. Hatta bir dönemden geçtim. Çok kötü bir dönemden. Şeytan'la o zaman tanıştım. Çok az bile olsa -belki bilinçaltım yansıttı- onu gördüm. Sesini duyar gibi oldum "Geçti..." diye bir şeyler söyledi. O kötü dönemimde yüksek sinir ve yüksek hırsla sorunumu çözdüm hem analitik hem de sentetik yollarla. Şimdi ise direkt olarak Şeytan'a sonsuzlukta antlaşma yapmak istiyorum. Dediğim gibi, korkum hiç yok. Yöntemi bilsem, mutluluk, arzu ve şevkle bunu yaparım. Cehennemi bir ritüeli tamamladım. Korkusuzluğun sebebi belki budur. "Cehennemin alevini içine alma" ritüeli. Hissediyorum onları. Başımı döndürecek kadar temiz ve güçlü enerjileri var. Fakat ben antlaşma yapmak istiyorum. Ne var ki, yöntemini hala bulamadım...

poine

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Şeytan veya herhangi bir demon ile kan paktı yapmak için bir büyü, metod aramaktayım. Bilgisi olan herhangi bir arkadaşımız varsa benimle iletişime geçebilir mi? Forumu dolaştım fakat bu konu ile alakalı tam sonuç verecek hiçbir yöntem bulamadım. Yani forumda araştırma yapıp aradığımı bulamayınca böyle bir konu açma gereği duydum. Tüm sorumluluk ve yaşanacaklar/yaşayacaklarım benim isteğimle gerçekleşecektir. Bu forum ile alakası yoktur olacakların. Lütfen bilgili forum yöneticileri ve arkadaşlarımız bana bu konuda yardımcı olsunlar.

Ve lütfen ricam, "Tövbe estağfurullah", "Cehennemde yanacaksın zındık" gibi cümleler kurmayın, rica ediyorum. Zor geliyorsa okumak, cevaplamayın. Herkesin inançların saygılı olmak dinlerin ilk kuralıdır. Bilen arkadaşlar ve yardımı olacak arkadaşlardan her türlü bilgiye açık olduğumu da söylemek isterim. Teşekkürler arkadaşlar.

Neden çağırmak istiyorsun peki?Onlar senin isteklerini yerine getirseler bile herşeyini elinden alırlar akıl sağlığını bile yol yakınken vazgeç.Eğer kaybedecek bir şeyim yok diyorsan yap ama mutlaka çağırdığına pişman eder seni.1 verir 100 alır derler doğrudur ama tabi şanslıysan çünkü bazen 0 verir ve elinden ne var ne yoksa alır.Mecburiyetten yaptım ben bazı şeyler ne insanın nede demonun elindedir o yüzden gerçekleştiremedi gerçekleştiremeyince gitse iyi gitmedide sonra bu defa tekrar anlaşma yapmak zorunda kaldım yoksa daha kötü dadanır dediler.Hiç kimseyede anlatamzsın derdini ya inanmazlar yada sonucunu ödetir demon sana.İlk çağırdığında hoşuna gider pembe bir rüya gibi gelir sonra artık geri dvnüşü olmayan noktaya geldiğinde uyanırsın o tatlı rüyadan birde bakmışsın herşey alt üst olmuş.

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Bunun üzerine pek çok yazı bulabilirsin. Bidliğim kadarıyla yatsı namazından önce? Ya da öyle bir şey bir nazamazdan önce söylenecek belli sözler vardı. Birde dolunayda mı yapılması gerekiyordu?
Biraz araştırırsan bunun üzerine bir çok yazı bulursun.
İyi forumlar..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ben bu forumda böyle bi konudan istenildiği gibi sonuç alınıldığını görmedim.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Neden çağırmak istiyorsun peki?Onlar senin isteklerini yerine getirseler bile herşeyini elinden alırlar akıl sağlığını bile yol yakınken vazgeç.Eğer kaybedecek bir şeyim yok diyorsan yap ama mutlaka çağırdığına pişman eder seni.1 verir 100 alır derler doğrudur ama tabi şanslıysan çünkü bazen 0 verir ve elinden ne var ne yoksa alır.Mecburiyetten yaptım ben bazı şeyler ne insanın nede demonun elindedir o yüzden gerçekleştiremedi gerçekleştiremeyince gitse iyi gitmedide sonra bu defa tekrar anlaşma yapmak zorunda kaldım yoksa daha kötü dadanır dediler.Hiç kimseyede anlatamzsın derdini ya inanmazlar yada sonucunu ödetir demon sana.İlk çağırdığında hoşuna gider pembe bir rüya gibi gelir sonra artık geri dvnüşü olmayan noktaya geldiğinde uyanırsın o tatlı rüyadan birde bakmışsın herşey alt üst olmuş.

Uyarın için teşekkürler. Fakat benim kaybettiğim noktada beni o günden bugüne kadar sağlıkla, güçle ve istediklerimin neredeyse hepsini yaptılar. Şimdi ise ben bunu belgelemek ve ölene kadar bu dünyada öldükten sonra da Deccal ekibine katılmak istiyorum. (Okuyan bazı arkadaşlar belki cehennemde yanacaksın bre zındık diyeceklerdir, farkındayım. Sadece inancım farklı).

Bunun üzerine pek çok yazı bulabilirsin. Bidliğim kadarıyla yatsı namazından önce? Ya da öyle bir şey bir nazamazdan önce söylenecek belli sözler vardı. Birde dolunayda mı yapılması gerekiyordu?
Biraz araştırırsan bunun üzerine bir çok yazı bulursun.
İyi forumlar..

Yatsı namazı ile "Şeytan" ile ne bağıntı var? Bu tamamiyle islam dışı bir şey Sayın gamze_gonul. Saat 00.00-03.00 arasında yapılıyor genel olarak yapılacaklar fakat ben yapılacak şeyin gerçek yöntemini arıyorum. Bu benim derdim maalesef...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Ben bu forumda böyle bi konudan istenildiği gibi sonuç alınıldığını görmedim.

Cevap olaraksa, ben ümidimi kaybetmiyorum. Hala arıyorum. Rönesans belgelerine bakınca da inancımla çeliştiği için yapmayı uygun görmüyorum. Oysa ben direkt "Devil Worshipper" bir kişinin bu konudaki yazısını arıyorum. Michael Ford gibi birisinin yani... Belki birisi kaynak sağlar diye bekliyorum. Umarım aradığımı da bulurum.

poine

Kayıtlı Üye
Uyarın için teşekkürler. Fakat benim kaybettiğim noktada beni o günden bugüne kadar sağlıkla, güçle ve istediklerimin neredeyse hepsini yaptılar. Şimdi ise ben bunu belgelemek ve ölene kadar bu dünyada öldükten sonra da Deccal ekibine katılmak istiyorum. (Okuyan bazı arkadaşlar belki cehennemde yanacaksın bre zındık diyeceklerdir, farkındayım. Sadece inancım farklı).
----
1.istediklerini yaparlar ama sen ölünceye kadarda istediklerini yaptırırlar sen istesende istemesende şuanda herşey güzel gözüküyor ama sadece şu anlık öyle düşün lütfen neden sana durduk yerde yardım etsinler?
2.Sen köle değilsin!Onlara katılırsan köleden bir farkın kalmaz.Tercih sana kalmış unutma bu işin geri dönüşü YOK

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Forumda her konuda yazılanlara kişi sizden burda yardım istemiş sizse uyarı üstüne uyarı o kişinin inancı farklı ve riskleri göze alarak girmiş..Tamam Demon da bir şeyler ister ama akıl sağlının dirençsiz iradesiz insanlar da alır..O kişi Deccal ekibine katılmak istiyorsa katılacak çünkü kendi isteği...Şunu unutmayın dünya da ve maneviyatta,büyü ilimlerin,Varlıklarla iletişimlerde en büyükler riskleri göze alarak yapanlardır...

O kişi kendini Demonlara,Karanlığa yakın duyuyorsa duysun size bir zararı varmı hayır,Siz nasıl iyilik yolunda ilerliyorsanız o da karanlık yolda ilerliyor,Yardım edicekseniz edin o kişiye yoksa hep uyarı hep uyarı da ne ya !!

Burda kişi konuya başlarken yazmış uyarı yazmayın diye Demon,Şeytan,Cin yazısını gördüğünüz an konuyu okumadan direk uyarıya başlıyorsunuz

Uyardığınız kişi sizin kat kat üstünüz olabilir bu konuya dikkat edelim lütfen... !

fthbl

Kayıtlı Üye
Deccal ekibine katılmak istiyorum.
Önce gelmiş geçmiş en büyük deccallerden,20 milyon kişiyi öldüren Stalinin ölümü nasıl olmuş bi öğren istersen.
Nasıl kendi sidiği ve pisliği içinde boğulduğunu,ölürken suratının ne hal aldığını.Ölümüne şahit olan kendi öz kızı
anlatıyor yazdığı kitapda.

poine

Kayıtlı Üye
Sadece yardım etmek istedim..çünkü çoğu kişi olayın ciddiyetinin farkında değil

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Onu tüm forum biliyor :)) Ben sadece söyleyeyim dedim sizden yardım isteyen kilinin yazılarına bakın o kişiyi inceleyin araştırın biraz o kişiyi ve kişi dinini de yazmış oraya,ve daha önce ritüel yaptığınıda yazmış oraya hep uyarı hep uyarı o yüzden bir yerden sonra insan sinirleniyor.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...