Evde yalnız kalınca etrafımda birilerinin olduğunu hissediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ginger

Kayıtlı Üye
Forumu dolaştım ama nereye yazmam gerektiğinden emin değilim. Tipik yeni üye hareketi. :)
Bana ne yapmam gerektiği hakkında fikir verebilir misiniz?
Uzun zamandır yalnız kalmaktan korkuyorum. Daha çok kendi evimde. Karanlıkta oturamıyorum kesinlikle. Etrafımda birilerinin olduğunu hissediyorum. Kötü bir enerji almıyorum. Bu yüzden cin olasılığı üzerinde durmuyorum. Zira beni rahatsız ettikleri oldu. Çocukken bir ruh gördüğümü hatırlıyorum. Aynı şey değil ne yazık ki. Onu görmek istemediğimi düşünüyorum. Çünkü aynaya bakmakta çok zorlanıyorum. Dün gece battaniye ile örtmek zorunda kaldım mesela. Kendimi görmek bile beni ürkütüyor. Bu korkuyu aşabilmenin bir yolu olmalı. Yardım edin. Ve lütfen bana şizofreni tanısı koymayın. :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Inancinizi bilmiyorum,o yüzden kusura bakmayin.eger müslümansaniz.1 küp sekere ve bir bardak suya Ayetel kürs-i okuyun ve önce sekeri eritene kadar agzinizda tutun ve suyu icin.Yalniz bu islemi yapmadan önce odanizi güzel havalandirin.

Bundan 3 sene önce bende ayni durumdaydim,bu islemi bana bir arkadasimin annesi sag olsun o ögretti.Aramiza hosgeldiniz:hurray:.gecmis olsun:nopity:

Ü

Üye silindi 15237

hoşgeldiniz..

Ben öncelikle fikrimi beyan edim ..

Bu tür olaylar 2 şekilde yorumlanır

1.Manevi
2.Tıbbı ( Psikoloji )

1.Maneviyatınıza biraz daha önem verin onu herzaman güçlendirin zira maneviyatımız güçlü olduğu zaman daha rahat daha huzurlu ve refah bir şekilde hayatınıza devam edersiniz ..

2.Tıbbı olarakta destek alın uzman bir psikiyatris'e görünebilirsiniz muayene olabilirsiniz ayrıca şunuda söylim bu yorumum kötü yönde algılanmasın size şizofreni'sin demek değil amacım zaten bu tür olaylar ya çocukluğumuzda başımızdan bir olay geçmiştir onun etkisinde kalmışıstır yada diğer işte ailenizden birisinin ölmesi sizi çok etkilemiş olabilir buda ileri dönemlerde karşınıza çok büyük bir problem olarak çıkabilir...

...

Yanlışım olabilir .. daha uzman kişilere sorabilirsiniz..

saygılarımla..

mecra

Kayıtlı Üye
Oncelikle hosgeldiniz. Estagfurullah, size herhangi bir tani koymak bizim haddimize degil:) Bana da size oldugu gibi olur arada. Bunu asmanin tek yolu kendinize guvenmektir. Unutmayin ki yaninizda hissettiginiz sey enerji ve size fiziksel anlamda zarar veremez. Bu arada kendi enerjinizi de kullanin. Yaninizda koruyucunuzun oldugunu unutmayi. Bu gibi zor anlarda O'nu hayal edin. Gercekten size cesaret verecektir. Icinizi ferah tutun ve yasadiginiz gunun guzelligine varmaya calisin. Basit bir hissin enerjinizi dusurmesine izin vermeyin. Zira sizde bu gibi kotu hisleri engelleyecek kapasite var.:)

Ginger

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ilginize. Psikolojimin bozulmasına neden olan bu tip şeyler zaten. Söylediğinizde haklısınız yani. Peki bunu nasıl aşacağım? Bi' rahat bıraksalar diyorum artık. :)

Teşekkür ederim, tavsiyeni dinleyeceğim. ;)

canmert196

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, tavsiyeni dinleyeceğim. ;)
Aramiza hosgeldiniz foruma cabuk adapte olcaginizi hissediyorum.oncelikle etrafimda olduklarini hissediyorum ama cin degiller kotu degil demissiniz cinlerle ayni mekanlarda yasamaktayiz ama alemler farkli alginiz iyi durumdaysa hissedebilirsiniz gorebilirsiniz gordugunuz sey bir ruh degil cin dir.:) bende zamaninda cok urkerdim sonra alisiyo insan bilgilenin okuyun insan bildigi seyden korkmaz:) ve size saldiri yapmiyorlar korunma yapmaniza gerek yok ama illa rahat hissedemiyorum dersenizn saga sola yukari assaga arkaya one tek tek ayetel kursi okup ufleyim ve sonra yine okuyarak 360 derece donerek ufleyin en son olarak bi kere daha okuyun havayi icinize cekin :) abdest gerektirmez gusul yeterlidir

mecra

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ilginize. Psikolojimin bozulmasına neden olan bu tip şeyler zaten. Söylediğinizde haklısınız yani. Peki bunu nasıl aşacağım? Bi' rahat bıraksalar diyorum artık. :)

Bunun cevabini yukarida verdim coktan. Bu gibi durumlari bazen kendimiz de yaratabiliyoruz. Ancak siz oyle dusunmuyorsunuz sanirim.:) Size tavsiyem kendinizi koruma altina almak. Dua okursunuz, meditasyon yaparsiniz vs. O korunma hissiyatini kaptiginiz zaman olay cozulur zaten:)

Ginger

Kayıtlı Üye
Acaba çok mu fazla X-Files izledim? :D

Cinler ile ilk karşılaştığımda bana pek nazik davranmamışlardı, bu yüzden kötüymüş gibi gelmedi. Hayal gücümün eseri olsa gerek. Öyle umalım. Hoş buldum bu arada. Uzun süredir takip ediyordum forumu ama üye olmak aklıma gelmemişti. Bu gün dayanamadım, "ben orada olmalıyım!" dedim içimden. :)

Beş

Banlı Kullanıcı
Öneri verecek konumda mıyım bilmiyorum ama,ama piskolojik olduğunu düşünüyorum.
Üstüne giderek çözebileceğini düşünüyorum. Yardım almalısın,çevrendeki insanlardan...
Onlara anlatmasın reel anlatımdan bahsediyorum.

Keira

Moderator
Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Mecra arkadaşımızın da yazdığı gibi hepimizin koruyucu rehberleri vardır ve bizi koşulsuz sevgiyle sevip, korurlar. Biz onlarla iletişime geçsek de geçmesek de her zaman yanımızdalar. Onlara seslenip korumaları için yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca Baş Meleklerden Mikail'de insanları korumaktadır. Baş Melek Mikail'e seslenip Ondan da korumasını isteyebilirsiniz. Nasıl sesleneceğim diye sorarsanız eğer, onlar sizin hep yanınızdalar ve sizi sizden daha iyi tanıyorlar. Yani içinizden geldiği gibi, basit cümleler kurarak yardım etmelerini sizi korumalarını isteyebilirsiniz. Bu sizi daha güvende hissettirecektir.

demonic

Kayıtlı Üye
Normaldir...zaten bu dünyada sadece insanlar yaşamıyor nasıl görülen varlıklar varsa görünmeyen varlıklarda vardır...bunu sadece cin ve melek olarak almayın...2 tür bedensiz türü yoktur,neyse bu başka konu...insan ise hem bir fiziki(beden) hemde görünmeyen bedenlere sahiptir(astral beden,ruhsal beden vs.) bu bedenlere geçiş enerji kontrolü ile olur(astrale çıkarken meditasyon yapmak gibi-beyin alfa[olması lazım] dalga boyunda değilse astrale çıkılamaz).aslında varlıklar hep yanımızdadır.ama insanlar bunu hissetmeye çalışmaz...karanlıktan korkuyorsunuz ama siz gün içindeykende onlar sizinleler,hep sizleydiler...insanlar onlardan çok şey öğrenebilir ama insanlara korku enjekte edile edile(aman çarpar,aman destur çek)öğrenimi kısıtlandırıldı...

Salvation

Kayıtlı Üye
İnancınızı bilmiyorum.
Müslümansanız, dua okuyun kurşun döktürün manevi olarak rahatlamanızı sağlar.
Kendinize telkinlerde bulunun. '' Allah'ım senden başkası beni korkutamaz, sana sığınıyorum''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...