Bir İnsanın Hastalığının Ne Olduğunu Bulmak İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,sizlere hümeze suresinin sırlarını anlatmaya çalışacağım.
Hümeze suresinin çok sırları vardır.Sırlarından biri,bir insanın hastalığının ne olduğunu bulmaktır.Önce bir boy abdesti aldıktan sonra elimize bir ip alıyoruz.Hastanın baş parmağı ucundan topuğuna kadar bu iple tam dikkatli bir şekilde ölçüsünü alıyoruz.Sonra bu ipi elimize alarak üzerine 3 defa hümeze suresini okuyoruz.ve sonra 3 defa aşağıdaki duayı okuduktan sonra ipi tekrar hastanın ayağından ölçüyoruz.Eğer ip uzamış ise hastalığı cinden gelmektedir,kısalmış ise insandan,ne uzamış nede kısalmış ise tıpbi bir hastalık olduğunu anlamış oluruz ve ona göre tedavi yapmalıyız.Tam bir iman ile yapılırsa uygulamada başarılı olursunuz.
Tecrübe edilmiştir.

Hümeze suresi budur.
Bismillahirrahmanirrahim Veylül li külli hümezetil lümezeh. Ellezıcemea malev ve addedeh Yahsebü enne malehu ahledeh Kella le yümbezenne fil hutameh Ve ma edrake mel hutameh Narullahil mukadeh Elleti tettaliu alel ef'ideh İnneha aleyhim mü'sadeh Fi amedim mümeddedeh

Dua budur.
Bismillahirrahmanirrahim Aksemtü aleyke ya müheyminu ya eba nuh en tenzile ala hazel eseri ve tübeyyine ma bisahibihi minel marazi in kane minel cini fetavvilhü ve in kane minel insi fekassırhü ve in kame minallahi Teala feebkıhi ala halihi bihakkı hazihis suretiş şerifeti ulüha ulühal acele el aceles saates saate

maiela

Banlı Kullanıcı
Tahmin edeyim, varlığınmı öğretti :D olmayan varlık :hurray: :hurray:

webmanx

Kayıtlı Üye
Maiela,sen nasıl bir insansın ya,:banghead:her şeye bir bahane buluyorsun.Senin işin insanları kötü şekilde eleştirmek mi, forumda lüzumsuz mesajlar yazıp duruyorsun,forumu kirletiyorsun.Lütfen kendine gel ve saygılı ol.Birde varlıklarla ilgili hakaret kelimeler yazmaya devam edersen ve varlıklarla dalga geçersen,bir gün varlıklar da seninle öyle bir dalga geçerler ki feleğini şaşırırsın.Onun için aklı başında ve uslu bir çocuk olmanı tavsiye ediyorum.Ben senin iyiliğin için söylüyorum.Boyundan büyük yorumlar yapıyorsun.Bir konu hakkında bilgin var ise yorum yap,ama bilgin yok ise susmanı öneriim.Anladın mı.maiela.:beta1:

maiela

Banlı Kullanıcı
Maiela,sen nasıl bir insansın ya,:banghead:her şeye bir bahane buluyorsun.Senin işin insanları kötü şekilde eleştirmek mi, forumda lüzumsuz mesajlar yazıp duruyorsun,forumu kirletiyorsun.Lütfen kendine gel ve saygılı ol.Birde varlıklarla ilgili hakaret kelimeler yazmaya devam edersen ve varlıklarla dalga geçersen,bir gün varlıklar da seninle öyle bir dalga geçerler ki feleğini şaşırırsın.Onun için aklı başında ve uslu bir çocuk olmanı tavsiye ediyorum.Ben senin iyiliğin için söylüyorum.Boyundan büyük yorumlar yapıyorsun.Bir konu hakkında bilgin var ise yorum yap,ama bilgin yok ise susmanı öneriim.Anladın mı.maiela.:beta1:

Varlıklara hakaret etmedim.Varlıklarla dalga geçmem sen benim küçüklükten beri neler yaşadığımı biliyormusun bu varlıklarla ilgilide konuşuyorsun?? Sadece senin varlığının olduğuna inanmıyorum hepsi bu. Bu arada forma lüzumsuz yazı yazan kim bunu mabet sakinleri gayet iyi biliyor :hurray: :hurray:

webmanx

Kayıtlı Üye
Maiela,Senden rica etsem başından geçenleri anlatırmısın,belki sana yardımcı olabilirim.Forumda birbirimizle tartışcağımııza birbirimize neden yardımcı olmuyoruz.Tartışmaya öyle bir başladık ki 3,4, gündür hala devam ediyoruz.Bu ne böyle maiela, gerçekten senin iyi bir insan olduğunu hissediyorum.

maiela

Banlı Kullanıcı
Maiela,Senden rica etsem başından geçenleri anlatırmısın,belki sana yardımcı olabilirim.Forumda birbirimizle tartışcağımııza birbirimize neden yardımcı olmuyoruz.Tartışmaya öyle bir başladık ki 3,4, gündür hala devam ediyoruz.Bu ne böyle maiela, gerçekten senin iyi bir insan olduğunu hissediyorum.

Hislerini kendine sakla ayrıca senden gelecek yardım Allah tan gelsin, bu engiiiiin(?) bilginle beni bayaa aydınlatacağından eminim :D :hurray: :hurray:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...