bunlar da kim

Aşk Sonsuzluktur

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kuzenimle şehirden uzak t kestirmeden tepeli çukurlu bir yerden geçiyorduk. Bi ağacın altında bi grup varlık gördük çember olusturarak oturmuşlar ve hepsi aynı siyah elbiseyi giymiştiler ve kafalarında sarık vardı ve ortalarında beyaz giyinmiş biri vardı hepsi dönüp bize baktı bizde baktık sonra uzaklaştık bilgisi olan var mı?

maiela

Banlı Kullanıcı
cadıdırlar, ritüel yapıyorlardır diyeceğim ama cadılar sarık takmazlar diye biliyorum. ilginç...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Vakit ne zamandı ? Gece mi ? Ve Gecenin kaç sularında ?

canmert196

Kayıtlı Üye
cadıdırlar, ritüel yapıyorlardır diyeceğim ama cadılar sarık takmazlar diye biliyorum. ilginç...

Benimde aklima ilk cember geldi ama bilmiyorum yanlis anlamayin ben yalandir demiyorum ama halisyunasyon olabilirmi ben kendi yasadiklarimda bile bunu derim kendime :) baskasi gordu mu:)

maiela

Banlı Kullanıcı
Benimde aklima ilk cember geldi ama bilmiyorum yanlis anlamayin ben yalandir demiyorum ama halisyunasyon olabilirmi ben kendi yasadiklarimda bile bunu derim kendime :) baskasi gordu mu:)

yanında birde arkadaşı varmış, 'bizde baktık ' yazdığına göre demekki görmüş arkadaşıda

canmert196

Kayıtlı Üye
Bir tur rituel yapiyo olabilirler enerjilerini bir amac icin birlestiren bir topluluktur fikir bu sadece:)

maiela

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar cadılar sarık takarlarmı da ya ben hala anlam veremedim...

andrah

Kayıtlı Üye
Bildiğimiz cadılar sarık giymiyorda belki bunlar farklı tarikat falandır yada ne bilim beyazlı olanı sıkıştırmış bir grup kötü falandır aklıma hiç bişi gelmiyo

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hiç bir majikal grup. halkın geçebileceği bir yerde bir ritüel yapmaz. eğlenen birileriolabilir, oyuncular olabilir, ibadt yapan birileri olabilir, ne yaptığını bilmeyen gençler olabilir. vs vs. çok merak edeceğin kadar önemi bişey olmadığı kesin.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Müslüman cinler oturup sohbet ediyorlardır...Sizde tevafuken görmüşsünüzr.