kitaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donzula

Kayıtlı Üye
Bu konuları daha geniş bir biçimde kapsayan ve yol gösteren kitap bulabilir miyiz ?

Keira

Moderator
Aradığınız konuların başlıklarını yazmazsanız kimse size kitap öneremez.

donzula

Kayıtlı Üye
Wicca&witchcraft bölümünde olduğumuz için anlaşılacağını düşünmüştüm, yani büyü ve iksirler üzerine.

Keira

Moderator
Bu bölümde bile ana başlıklarını belirtmeniz gerekir çok fazla konu var. O kitapları kolayca bulamazsınız, büyük kitapçıların parapsikoloji bölümlerinde bazı büyü kitapları var ancak genelde müslüman büyüleri başlıkları altında ve çoğunlukla dua tarzında. İstediğiniz kitapları yabancı dilde bulabilirsiniz ingilizce ya da latince. Onları da kitapçılarda bulamazsınız, pdf bulabilirsiniz ya da yurtdışında tanıdıklarınız varsa onlardan isteyebilirsiniz. İnternet ortamından bulmanız cidden zor.

donzula

Kayıtlı Üye
Hermesci bilime geçiş ve büyücülük klavuzunu almayı düşünüyordum başlangıç olarak. Bu kitapları biliyorsundur büyük ihtimal önerir misin ?

canmert196

Kayıtlı Üye
Bu bölümde bile ana başlıklarını belirtmeniz gerekir çok fazla konu var. O kitapları kolayca bulamazsınız, büyük kitapçıların parapsikoloji bölümlerinde bazı büyü kitapları var ancak genelde müslüman büyüleri başlıkları altında ve çoğunlukla dua tarzında. İstediğiniz kitapları yabancı dilde bulabilirsiniz ingilizce ya da latince. Onları da kitapçılarda bulamazsınız, pdf bulabilirsiniz ya da yurtdışında tanıdıklarınız varsa onlardan isteyebilirsiniz. İnternet ortamından bulmanız cidden zor.

Wiccanlarda iksirler standart mı yoksa onlarda musluman maji uygulamalari gibi kisiye ozel mi:)

Keira

Moderator
Şuan bilinen ve uygulanan bütün iksir ve büyüler majisyenlerin yarattıklarıdır. Bir majisyenin yarattığı iksiri ya da büyüyü kullanabilirsiniz, aynı zamanda kendinizde yaratabilirsiniz (eğer o seviyede iseniz). Sorunuzun cevabına karşılık vermişimdir umarım.

Donzula eğer kendinize fayda sağlayacağını düşünüyorsanız alabilirsiniz.

frozen angel

Kayıtlı Üye
Hermes kitap internet sitesinden bulabilirsiniz. Şahsen bütün kitaplarımı buradan alıyorum göz atmanız tavsiyemdir..

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Hermesci bilime gecis ve buyuculuk klavuzunu almayi dusunuyordum baslangic olarak. Bu kitaplari biliosundur buyuk ihtimak onerir misin ?

Hermesci Bilimlere Giriş kitabından şüphe etmeniz bile hatadır. Benim başucu kitabım. Mükemmeldir. Birde Bir Büyücünün El Kitabı yada Büyücünün El Kitabı'ydı adı. Şehrinizde yoksa istetebilirsiniz. Israrla öneririm.

yek

Kayıtlı Üye
''hermesçi bilimlere giriş'' kitabını sipariş verdim. Bir haftadır tedarik ediliyor diyor. Sitede de paylaşılmış , ama linkler ölmüş... Merakla beklediğim için , pdf olsa sizde , paylaşsanız ne güzel olurdu diye düşünmeden edemedim...

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Sn. donzula büyü ve iksirler de kategoriye ayrılmaktadır. Genel olarak anlatım bulabileceğiniz kitapların derinlikleri sığ olmakla birlikte sonuç elde edebileceğini çok fazla kaynak bulamazsınız ama eğer o kategoriler arasında kafanızda bir tercih yapmışsanız mabet olarak yardımcı olabiliriz.

crazywitch

Kayıtlı Üye
Kadim Cadılık Öğretisi- Erhan ALTUNAY

Aradia - Cadıların İncili- Charles G. LELAND

Cadının Bahçesi- Kate WEST

Cadının Mutfağı- Kate WEST

Kusura bakmayın bu konuda Türkçe kaynaklar çok kısıtlı olduğu için ancak bu kadarını önerebiliyorum. Hermes'de hepsi vardı diye hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...