Aynalar

şahmeran1

Kayıtlı Üye
İş
ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ
geçen gün aynada saçlarımı şekillendiriyordum.Aniden ayna buyuk bır gürültü ile ortadan 2 ye çatladı.aynayı yapıstırdım fakat ertesı gun yıne aynaya bakarak makyajımı yaparken bu seferde yapıstırdıgım yerden değilde diğer sağlam yerınden çatladı.yınede bir türlü aynayı atmak kısmet olmadı.şimdide ben pc başındayken yıne banyodan gelen gürültüye yöneldiğimde dığer aynamın çatlamış olduğunu gördüm ne olduğuu anlamış değilim ....

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Sakın ha o aynalardan kalan tek bir parça bile evde kalmasın böyle giderse ev başınıza bile yıkılır

byrosa

Kayıtlı Üye
Aynalar genellikle haberci olarak tanımlanır. Çünkü Ayna'ya baktığınız zaman kendinizden bile haberdar olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kırılan Aynayı güzel bir şekilde toplamak ve poşete koyup çöpe atmak. Şu anlık korkulacak ve önemli bir durum yok gibi gözüküyor. Bu tür olaylar farklı şekillerde de gelişebilir bunun için bizi devamlı haberdar ederseniz genel bir değerlendirme yapabiliriz, sevgilerle.

hasan06

Kayıtlı Üye
evinizde cin yada cinni varlıklar var. sizi ve ev halkını korkutmaya çalışan. çokça ayetül kürsi ,nas ve felak sürelerini okuyun geç kalmadan

ruhname

Kayıtlı Üye
varlıklar sizi rahatsız ediyor olabilir hiç korkmayın Allaha sığının aynanızı yok edin ..

gila

Kayıtlı Üye
geçen gün aynada saçlarımı şekillendiriyordum.Aniden ayna buyuk bır gürültü ile ortadan 2 ye çatladı.aynayı yapıstırdım fakat ertesı gun yıne aynaya bakarak makyajımı yaparken bu seferde yapıstırdıgım yerden değilde diğer sağlam yerınden çatladı.yınede bir türlü aynayı atmak kısmet olmadı.şimdide ben pc başındayken yıne banyodan gelen gürültüye yöneldiğimde dığer aynamın çatlamış olduğunu gördüm ne olduğuu anlamış değilim ....

Belli ki üzerinizde nefis nazarı var bu tür kırık ve çatlak eşyalarınızı evinizde tutmayınız efendim.

Yönetim notu: Standart beyaz renk kullanılmalıdır!

buffy

Kayıtlı Üye
Çok ilginç, benimde en sevdiğim tarağımı yere düşürdüğüm için arka aynası kırıldı ama o haliyle kullanıyordum. Yenisini nerden bulacam da atcam :(

nidagkhn

Kayıtlı Üye
selam.. 1 yıl önce aaynı şey benımde basıma gelmişti. duştan çımıştım evde kmse yoktu. Sacımı kurutyodum aynaya bakarak kafamı yere egdim ensemı kurutmak ıcın çatırt diye bi ses duydum ve basımı gerye attıgımda aynanıntam yuzume gelen yeri ortadan ıkıye catlamıstı. noldugunu anlamadım hazırlanıp dışarıya attım kendimi.. ve sonrasında gelişen paranormal olaylar.. ama şimdi çok şükür iyiyim.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.

Sevgili şahmeran.. bizim buralarda aynaya çok bakana ''hadi güzelsin çok bakma aynayı çatlatacan şimdi'' derlerdi ya işin şaka tarafı sizinki buna benzer bir olay olmuş, bu işin şaka tarafı ama gerçekte sizin psişik yeteneğiniz oldukça kuvvetli gibi geldi bana, biraz antremanla bunu geliştirebilirsiniz bu sitede size yardımcı olacak arkadaşlarımız var bir danış istersen.

fransula

Kayıtlı Üye
Dün gece saat 02:00 sularında gardrobumun aynası pat diye düşüp kırıldı. O sırada rüyamda robotumsu bir varlık bana nişan almıştı, sonra yönünü aynaya çevirdi fırlattı elindeki metal parçayı o an paldır küldür bir ses aynam yerde. Ama yine de rüyama bağlamıyorum yapışkanı bozulmuştur iyi yapıştırılmamıştır falan muhtemelen. ( ya da öyle inanmak istiyorum ) Benim asıl sorum aynanın büyük kısmı sağlam kenarlarından düzlettirip kullanmaya devam etsem mi bilemedim yukardaki yorumlardan sonra. Kötü enerjimi yayar acaba atsam mı büyük parçayı da? :oops:

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuyu gördüğümden beridir aynalara bakıyorum bakıyorumm birşey olduğu yok,aynalar beni sevmedi bir türlü.

fransula

Kayıtlı Üye
Bu konuyu gördüğümden beridir aynalara bakıyom bakıyom birşey olduğu yok,aynalar beni sevmedi bir türlü.

Olmaması daha iyi değil mi sevgili Yare-i yarim? Gece gece uykumdan sıçradım resmen aklım çıktı :D Şimdi bir de işten sonra git süpür temizle, tüm kıyafetlerim kırık oldu sürgüsünden dolabın içine dolmuş :( En güzeli olmaması bence şanslısın ;)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Çok yüksek bir enerjiden kaynaklandığını düşünüyorum ve tabiki evinizi arındırmanız gerekiyor uzerinizdeki negatif enerjilerdende kurtulun

gümüş

Kayıtlı Üye
Dün gece saat 02:00 sularında gardrobumun aynası pat diye düşüp kırıldı. O sırada rüyamda robotumsu bir varlık bana nişan almıştı, sonra yönünü aynaya çevirdi fırlattı elindeki metal parçayı o an paldır küldür bir ses aynam yerde. Ama yine de rüyama bağlamıyorum yapışkanı bozulmuştur iyi yapıştırılmamıştır falan muhtemelen. ( ya da öyle inanmak istiyorum ) Benim asıl sorum aynanın büyük kısmı sağlam kenarlarından düzlettirip kullanmaya devam etsem mi bilemedim yukardaki yorumlardan sonra. Kötü enerjimi yayar acaba atsam mı büyük parçayı da? :oops:

Aynanın kırılması rüyanıza o şekilde yansımısta olabilir ve daha kuvvetli olasılıkla da öyledir. Kırık aynalar için genel öneriler tekrar kullanılmamaması yönündedir. Ancak günümüzde camcı ve aynacılarda kırıkların hepsi atılsa bilmiyorum ekonomileri ve sosyal durumları ne halde olurdu?
O halde neden krıık ayna tabusu var? Kullanımı ile ilgili eskiler bugüne daha ciddi kehanet ve görme aracı olarak aynayı kullanıyordu ve ya herhangi bir yansıtıcıyı. Amaç kehanet değilse ya da görü amaclı ayna değilse aslında kırık aynadan etkilenmek ve aynanın enerjisini kirletmek cok mantıklı değil ancak- halihazırda etkilenmiş iseniz bu durumda da kırık parcaları muhafaza etmeniz sizin için mantıklı olmaz zira olan biten herseyden aynayı mesul tutarsınız. En iyisi belki tabii- büyük parcayı kestirip cerceveletip birine ehediye etmek ve yenisini almak ya da size hediye edilmesini beklemek olabilir

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
440
Üye silindi 56746
Ü
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme