imdaat!! yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peri

Banlı Kullanıcı
ben 6 yıllık evliyim kocam beni aldatıo hemde bi adamla önceleri emin olamadım ama şuan şoktayım nolacak napıcam deliye döndüm kimseye de söleyemiyorum..napıcam şimdi:(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çok üzüldüm ama eğer böyle bişey varsa yapacak bişey yok bence bu büyü ile ilgili bir mevzu değil. eşiniz demekki duygusal ve cinsel açıdan erkeklere yöneliyor. bu durumda nasıl desem ayrılmanız en mantıklısı. tabi ne diyeceğimi bende şaşırdım ayrıl demek bize kolay geliyor tabi sizin ne durumda olduğunuzuda bilmiyoruz tabiki. serin kanlı olun ve bu durumdan yüzde yüz eminseniz eşinizle konuşun ve sorunu çözmeye çalışın.

çünkü büyü ile duyguları değiştiremiyoruz. yani kişi eğer bir hem cinsine yöneliyorsa bunu değişmiyor. ama cinsellik çalışmaları var. kişin hem cinsiyle cinsel ilşki yaşamasını sağlayan yada hemcinsiyle beraber olan birini karşı cinsiyle ilşki yaşamasını sağlayan büyüler mevcut ama bu sizin işineze yaramaz .

uyarı. bu konu hakkında uygunsuzca bir dil kullanan üyemize ve yaşadığı duruma uygunsuz şekilde cevap veren gayliği yada hetero seksülliğe karşı uygunsuz dil kullanan üyeler kim olmasına bakmaksızın sitemizde üyeliği yasaklanacaktır.

Huzun

Kayıtlı Üye
vallahi artik ole bir duruma geldikki normal karsilamak zorunda kaliyoruz bence esinizle uygun bir dille konusun ve hormon testi yaptirin yada bir psikologdan birlikte destek alin bu onemli bir konu sizinde eksikleriniz olabilir bu sekilde konuya cozum getire bilirsiniz allah yardimciniz olsun

heduba

Kayıtlı Üye
eminim oldukça zor bir durum senin için peri ama lütfen sakin ol öncelikle.serinkanlılıkla düşünmeye çalış...bana kalırsa önemli olan konu ,burada senin aldatılmış olmandır.sözkonusu kişinin erkek veya kadın olmasından ziyade kocan tarafından sana böyle bir yanlışlık yapılıyor olması öncelikli sorun.bu yüzden aldatılan bir insan olarak ilk yapman gereken şey sakin kalmaya çalışarak eşinle bu konuyu bildiğini konuşup ilişkinizdeki asıl sorunları tespit belirle.veya kaldıramayacaksan bu durumu ,kendini hiç daha fazla üzmeden zora sokmadan evliliğini bitir :( biliyorum ki şimdi çok kızacaksın bu söylediğime belki,ben akıl istemiyorum çözüm istiyorum diye isyan da edebilirsin...ama inan bana bugünden sonra biraz zaman geçtiğinde kocan hatasından dönüp herşey düzelse bile şu yaşadığın gerçeklik hayatın boyunca beynini kemirecek büyük ihtimalle...bu yüzden;öncelikle sakin olmaya çalış.gözlerini kapatıp 5 yıl sonraya git.onunla evliliğini sürdürürken hayal et kendini beş yıl sonra.bir de o hayatında yokken hayal et.ama aldatılma olayını içine kat imgenin.ne hissediyorsun bir bak.onunla herşeye rağmen olmaya devam edebilecek misin?yoksa şu anki haykırışın yaşadığın şoktan mı?...
allah yardımcın olsun....

Pantea

Kayıtlı Üye
ben 6 yıllık evliyim kocam beni aldatıo hemde bi adamla önceleri emin olamadım ama şuan şoktayım nolacak napıcam deliye döndüm kimseye de söleyemiyorum..napıcam şimdi:(
Esinizle soguk kanliliginizi kaybetmeden her turlu asagilama yada kinamadan uzak bicimde konusun bu tercihinin ne zamandan beri var oldugunu ogrenmeye calisin yenilerde baslamis bir secimse bir uzmandan yardim alabilirsiniz, zaman alacakdir , uzun ve zorlu bir surecdir, eger bu egilimi eskilere dayaniyorsa yani size daima bunu istedigini bu hislere sahip oldugunu soaylerse sizin yapabileceginiz fala bir sey yok , yeterli ekonomik guce sahipseniz kendinize yeni bir yasam kurun degilseniz ve ayrilamayacaksaniz bu durumu kabullenip esinizle sadece maddi guvenceniz icin yasamaya devam edin.
icinde bulundugunuz durum cok zor , nasil bir sok yasamis oldugunuzu ve neler hissettiginizi tahmin edebilmek zor degil, umarim cocugunuz yokdur bu karar verme konusunda isinizi daha da zorlasdiracakdir.Ayrica esinizle olan ozel yasantiniz hakkinda ozelden bana bilgi verebilirseniz mumkun oldugunca yardimci olmaya calisirim.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Tanrı yardımcınız olsun gerçekten çok üzüldüm :( siz bu satırları yazdığınızda benimde bazı şeyleri yeniden yasamama bir an sebeb oldu acınızı iyi anlıyorum ve lütfen az önce yazdığım seyi denemeyin

Pantea

Kayıtlı Üye
................................................... !
Lutfen duasini bulursaniz bile paylasmayin bu birinin canina kast edecek bir uygulama!!! dolayli yoldan oldurmek eylemi !!! kasten adam oldurmeye girer ve "SUC" dur bu sitede boylesi bir uygulamayi acikca vermenize musade edilecegini sanmiyorum.Kimin neyi hak ettigini sadece Allah bilir !!!!!!!

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
çok çok özür diliyerek yazdığım büyüyü yapmamanızı öneriyorum zira ben benzeri bazı olaylar yasadım acınızı anlıyorum bu nedenle ben bile bunu uygulamadım henuz ve muhtemelen uygulamayacağımdırda lakin bildiğim bir sey var tanrıya inanır ve ondan yardım isterseniz ve yürekten gelen bütün ahlar enininde sonunda gider yerine yani bu ilişkiyi lanetleme hakkı ve gücü sizde haklı olduğunuz için yapacağınız her dua tutucaktır sadece inanclı olunuz !:(

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani

Sen bana özel mesaj at. napcani derim sana

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Allah akil fikir versin,sanada sabir versin!Arkadas tercihini kulanmis heralde? :)

çünkü büyü ile duyguları değiştiremiyoruz. yani kişi eğer bir hem cinsine yöneliyorsa bunu değişmiyor.

Urumkaytil, Neden böyle düsünüyorsun? Büyü degil duygulari degistirmek insanin temel yapisini bile yeniden sekilendirebilme gücüne sahip,ne insanlar gördüm cetin mücadeler verip adam gibi adam olan delikanlilar.Büyüsl uygulamalar sonrasinda cinsiyet de degistirebilirsiniz duyguda.Büyüler zaten Duygulara itab eder bu yüzden özelikle senin gibi tecrübeli bi insanin neden böyle düsündügünü acikcasi anliyamadim.Bir usta Büyücü istedikten sonra karsisindaki insani degil sekilden sekile sokmak onun duygularini bile alt üst eder,tabiri caizse.Kisacasi evet "Delikanliligi bozmak mümkün!"gercekci ol!

peri

Banlı Kullanıcı
mystica ne vermişki anlamadım büyü olarak..ya ben ah falan etmiyorumki bu sonuçta hormonla alaklı yani seçim meselesi değilki dimi ama...ama beni çook sevmesi gerek gözü başkasını da görmesin...bilmiyorum öle şaşkınımki:(

Pantea

Kayıtlı Üye
Allah akil fikir versin,sanada sabir versin!Arkadas tercihini kulanmis heralde? :)

Urumkaytil, Neden böyle düsünüyorsun? Büyü degil duygulari degistirmek insanin temel yapisini bile yeniden sekilendirebilme gücüne sahip,ne insanlar gördüm cetin mücadeler verip adam gibi adam olan delikanlilar.Büyüsl uygulamalar sonrasinda cinsiyet de degistirebilirsiniz duyguda.Büyüler zaten Duygulara itab eder bu yüzden özelikle senin gibi tecrübeli bi insanin neden böyle düsündügünü acikcasi anliyamadim.Bir usta Büyücü istedikten sonra karsisindaki insani degil sekilden sekile sokmak onun duygularini bile alt üst eder,tabiri caizse.Kisacasi evet "Delikanliligi bozmak mümkün!"gercekci ol!
Buyu ve buyuculuk hakkinda bu kadar bilgiye nereden sahipsiniz ?!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ifademi yanlış anlamışsınız. bu konunun delikanlı yada adam olmakla zaten uzaktan yada yakından bir ilgisi. daha basite indirgeyerek anlatmaya çalışırsam gay olan birini heretoseksüel yapmak hiçr bir şekilede mümkün değil hetero olan birinide gay yapmak mümkün değil. daha öncede belirttiğim gibi. sadece daha gay olan bir kişinin karşı cinsiyle cinsel munasebet yaşamsını sağlanabiliyor. yada heteroseksüel bir birinin hem cinsiyle cinsel ilişki yaşaması sağlanabiliyor. duyguları yani öz benliği değişmiyor. hem cinsinden hoşlnan bir kişi hem cinsini sevmeye devam ediyor. değişen şey sadace kısa süreliğine yaşanan cinsel isteğe bağlı karmaşık bir durum olabiliyor bu yüzden büyünun uygun olmayacağını söyledim çünkü bu durum perinin işine yaramaz .

CREEPA

Banlı Kullanıcı
[
ifademi yanlış anlamışsınız. bu konunun delikanlı yada adam olmakla zaten uzaktan yada yakından bir ilgisi. daha basite indirgeyerek anlatmaya çalışırsam gay olan birini heretoseksüel yapmak hiçr bir şekilede mümkün değil hetero olan birinide gay yapmak mümkün değil. daha öncede belirttiğim gibi. sadece daha gay olan bir kişinin karşı cinsiyle cinsel munasebet yaşamsını sağlanabiliyor. yada heteroseksüel bir birinin hem cinsiyle cinsel ilişki yaşaması sağlanabiliyor. duyguları yani öz benliği değişmiyor. hem cinsinden hoşlnan bir kişi hem cinsini sevmeye devam ediyor. değişen şey sadace kısa süreliğine yaşanan cinsel isteğe bağlı karmaşık bir durum olabiliyor bu yüzden büyünun uygun olmayacağını söyledim çünkü bu durum perinin işine yaramaz .
Peki Urumhamatahayil.Size hicbirsekilde katilmiyorum.Nerden mümkün degil? Okkult bir grubun Yaptigi invokasyon calismasi sonrasi kendilerini Julius Caesar sanan insanlar var,Onuda gec insanlarin irade güclerini ve ruhunu resmen elinden alip yerine baska bir varligin örnegin bir seytanin "ruhunu"yerlestirip kaos yaratan insanlar var,bu olay örnegin 1986 senelerinde Amerikanin Texas eyaletinde gerceklesmisdir ve bu obsesyon durumunda rahatsizligi yasamakta olan insanin icine Asmodeus ibranice (Asmodi;Asmoday)olarak bilinen Kin Nefret ve Öfke gibi sorunlardan sorumlu tutulan seytanin giridigi idaa edilmektedir ve asil önemli olan nokta surda.Adam bu olay öncesinde bankada calismakta olan gayet rahat ve aile sorunu olmiyan bir insandi ve bu musallati yasadiktan sonra degil bankada calismak yada normal bir yasam sürdürmek tamamiyla bu seytani varligin kontrolüne gecmisdir Urumhamathayil.Eger müsade edecek olursan sende bir kac dakkikaligina bir SETH yada bir Osirisi canladirabilirsin ama iste bazi durmlarda insan o kadar savunmasiz ve gücsüz bir sekilde bu karanlik güclere yakalanip teslim oluyor ki durum cok da vahim bir sonuc alabiliyor.Umarim tabiki burdaki Arkadasin böyle bir sorunu yoktur cünkü gercekten örnegin bir Anneliese Michel(Emily Rose)un yasadiklarini düsmanimin bile yasamasini istemem o yüzden genc bir arkadasimizin sadece kötü bir espiri yaptigini düsünüyorum dostum.Ben örnegin Anneliesenin önceden ne kadar piril piril ferah ve neseli bir kiz oldugunu gördüm kendisine ait orijinal resimlerinde ama sonrasi..Kizcagizin sonrasinda yani kendisini musallat durumu sonrasi resimini buraya sizlerle paylasmaktan korkuyorum´cünkü gercekten yazik, cok ürkütü ve ayni zamanda seytanin insana ne yapabilecegini gösteren bir görüntü.Yani kisacasi Urumhamatahayil bunun mümkün oldugu binibir cesit örnekte gözükmektedir.Bir insan bir cesit biologic mekanik bir sistem olarak düsün,biraz su ates ve hava ve toprak.O sistemde degisiklikler yapilmasi mümkün degilmi? Akli basinda bir insan gayet normal namuslu ve kültürlü yasam sürdüren bir adama yani kisacasi ahlaki degerlere önem veren bir sahisa karsi yapilan bir Büyü uygulamasi sonrasinda o insanin degismesi yani bunun genc yasdaki cocuklara salidracak kadar ahlaksiz bir pedofile dönüstürülmesi imkansizmidir?Hayatinda cok basarili olabilen ve herseyi elde eden akli basinda bir insan beli bir sürec sonrasinda karanlik güclerinin bir aleti onlara bir oyuncak haline gelebilirmi gelemezmi? Böylesine korkunc ve tuhaf örnekler vermek zorunda biraktin beni kardesim.Herseyi bosver eger biraz olsun voodo ilminden anliyorsan zaten bunlari inkar etmiyeceksindir.Birak sen Büyüler vasitasiyla "delikaliniligi bozmayi"yuvalar yikiliyor savaslar baslatiliyor ve cok sayida insan öldürülüyor.Öncelikle bunlari ögrenmek zorundasin sayin Urumhamatahyil,bu kadar inatci olma benim burda kimseyi kandirma niyetim falan yok.Masya yatirlimasi gereken esasinda bu konulardir,sadece büyü tarifi vermek ile olmuyor bazi seyler.Toplumun gercekleri ögrenmeye hakki var.Benim "Delikanlilik ile neyi kast etigim cok iyi biliyorsun" ve herseyi inkar edip yalanlamayi birakip,cesitli sözlere kilitlenmeyi bosver bence.Ben burda sadece arkadasimiza yardim etmek istiyorum,eger gücsüzseniz ve büyülerin etkili olmasini kolaylastiracak bir altyapiya sahipseniz aklinizi gelebilecek her türlü büyü vasitasiyla yapilmakta olan manipulasyon ve yöntem etkisini gösterebilir.Hallk arasi "carpilma"diye tabir etigimiz fiziksel degisimler ve asiri sinir ve cinnet halerine kadar uzanan bir zarardan bahsediyorum.Allah korusun.
Buyu ve buyuculuk hakkinda bu kadar bilgiye nereden sahipsiniz ?!
Bunlara mani,bunlara engel olabilmek icin cesitli stratejiler ve yöntemler gelistirmekte oldugum zamanlar, yasadigim olaylar oldu ve bundan kendime ders cikartigim ve ögrendigim bilgilerden dolayi edindigim bir tecrübe olarak kabul edebilirsin.Seytani cok iyi tanidigim icin nasil calisdigini biliyorum.Allahi cok sevdigim icin onu yenebilecegimi ona karsi direnebilecegimi düsünüyorum.Ben bu mücadele ile genc yasta tanisma keyfini yasadim.Bence beni sorguluyacaganiza arkadasa yardimci olmaya calisaniz da uygun olacaktir,benim ifademi mi aliyorsun nedir bu isaretler (?!)Karar veremiyorsun heralde yada benim hakimda olumsuz düsünmektesin,nedir ? :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Bunlara mani,bunlara engel olabilmek icin cesitli stratejiler ve yöntemler gelistirmekte oldugum zamanlar, yasadigim olaylar oldu ve bundan kendime ders cikartigim ve ögrendigim bilgilerden dolayi edindigim bir tecrübe olarak kabul edebilirsin.Seytani cok iyi tanidigim icin nasil calisdigini biliyorum.Allahi cok sevdigim icin onu yenebilecegimi ona karsi direnebilecegimi düsünüyorum.Ben bu mücadele ile genc yasta tanisma keyfini yasadim.Bence beni sorguluyacaganiza arkadasa yardimci olmaya calisaniz da uygun olacaktir,benim ifademi mi aliyorsun nedir bu isaretler (?!)Karar veremiyorsun heralde yada benim hakimda olumsuz düsünmektesin,nedir ? :)[/quote]

O isaretlerin anlami saskinlik ve soru sormakdir.Sizi sorgulamiyorum ama siz neden bu denli savunmadasiniz yada saldioriya ugradiginizi dusunuyorsunuz ? belkide insanlara boylesine saldirgan ve sert bir uslubla yaklasdiginiz icindir.
Kendi seytaninizla olan savasiniz ve stratejinizde pek basarili olamamis olmalisiniz cunki ofke ve sert tavirlarda aslinda onun ozlelliklerindendir.Sanirim kendinize basarili olmadiginizi itiraf edemediginizden burada baska insanlarin fikirleri ve inanislarini sorgulayip yargilayarak iyi birisi oldugunuzu isbat etme cabasindasiniz.

sdbr

Banlı Kullanıcı
lütfen bu konuyu uzatmayın urum olmaz diyorsa olmuyordur zaten bir yolunu bilse verirdi formulu eğer konu uzar ve uygunsuz mesaj görürsem bu konuyu sileceğim

peri

Banlı Kullanıcı
ya tartışmayı bırakıp bana yardım etmeye bi yol gösterseniz mesela beni çook severse belki vazgeçer..bunun için bana bi dua bişey veremezmisiniz..ne bileyim...büyü falan zaten ben becerememde bu tip şeyleri yakında evide terkeder gibi geliyor bana

Pantea

Kayıtlı Üye
ya tartışmayı bırakıp bana yardım etmeye bi yol gösterseniz mesela beni çook severse belki vazgeçer..bunun için bana bi dua bişey veremezmisiniz..ne bileyim...büyü falan zaten ben becerememde bu tip şeyleri yakında evide terkeder gibi geliyor bana

Bu durumu buyuyle yada duayla degistiremezsiniz Peri , eger bizden yardim isteyecek kadar bize guveniyorsaniz bunun olmayacagi konusunda soylediklerimize de guvenin lutfen , size bir kac soru sormusdum yanitlamadiniz , cocugunuz var mi ,esinizle uyumlu bir cinsel yasantiniz varmiydi ? bu durumu hakkinda konusdunuz mu? bu tercih ne zaman baslamis yada hep varmiymis?
Bu sorulara yanit bulmak size duadan ve buyuden daha cok yardim edebilir , zor bir durumdasiniz ve bu kisa surede kolaylikla halledilecek bir durum degil, her seyden ote onemli olan zaten aldatilmis olmaniz , bu olayin bir kadin yada erkekle gerceklestirilmis olmasi ikinci derecede ,siz aldatilmayi kabullenebilecekmisiniz , esiniz evine donse bile bu yasananlari unutmaniz mumkun degil , bence evliliginizi yeniden gozden gecirip kendiniz ve geleceginiz icin yeni kararlar almaniz daha akillica.

sdbr

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar gereksiz yere mesajları sileceğimi söyledim ve az önce bir tane sildim bu rası nere ben geldin ben gittim gibi mesajlarla forumu kirletmeyi ayrıca pentea çok güzel bir cevap yazmışsın yerinde bir yazı olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...