Okunmuş Sudaki Sır

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,Havas ilminde hastalar için suya okuma uygulamaları vardır.Mesela bir bardak suya okuduğumuzda bazı sırlar ortaya çıkar,belki her insan fark etmeyebilir ama su okunduktan sonra suyun kokusunda ve tadında bir değişiklik olur.Suyun kokusu ve tadı dahada güzelleşir.Bunu daha iyi anlamak için,iki bardak sudan birine okuyun,diğerine okumayın sırrını göreceksiniz.Bu şifanın bir işareti olabilir.Bunu Farkeden arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirler.

Salaman

Banlı Kullanıcı
evet haklısın benim hocanın okuduğu sudan ufak ufak parlamakar geliyo. tat ve renk berraklaşıyor hep.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Selam arkadaşlar,Havas ilminde hastalar için suya okuma uygulamaları vardır.Mesela bir bardak suya okuduğumuzda bazı sırlar ortaya çıkar,belki her insan fark etmeyebilir ama su okunduktan sonra suyun kokusunda ve tadında bir değişiklik olur.Suyun kokusu ve tadı dahada güzelleşir.Bunu daha iyi anlamak için,iki bardak sudan birine okuyun,diğerine okumayın sırrını göreceksiniz.Bu şifanın bir işareti olabilir.Bunu Farkeden arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirler.

Peki hangi duanin okunmasi gerekir?? Bu uygulamayi iyice aciklarsaniz bence daha faydali olur,ve bu okumayi herkez yapabilir mi sizce?? bu actiginiz konu,kulaktan dolma gibi geldi bana.:biggrinjester:

mecra

Kayıtlı Üye
Suyu okumak yada okumamakla alakasi yok. Dua sadece enerjiyi yonlendirmenizi kolaylastirir. Suyun yada maddenin seklini, tadini, kokusunu degistiren sizin ona gonderdiginiz enerjidir.

fthbl

Kayıtlı Üye
Üflenen suda değişiklik meydana getiren şey nefesteki manyetik enerji.

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Ve hepimiz bilir ki insan vücudunun da 4/3ü sudur. Yani aynı şey bizler içinde geçerli. :)

gila

Kayıtlı Üye
Ben bunu yıllardır yapıyorum ve bu duaların vermiş olduğu berraklık ve suyun tadındaki lezzetin hep farkın olmuşumdur.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Su da, havada , karada, yerde, yerin altında dünya dua ile dönüyor arkadaşlar bunu bilirim buna inanırım

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
bununla ilgili bir araştırma yapıldığını okumuştum.İçinde su bulunan iki bardaktan birine sürekli olumlu kelimeler söyleniyor diğerineyse olumsuz.Sonrasında iki bardak arasında tat ve görünüş farkı oluşuyor,bir tanesinde kristalimsi yapılar ortaya çıkıyor mesela.Yani iş sizin verdiğiniz enerjide saklı.Örneğin ben bazen su içmeden önce bunu yapıyorum yani pozitif şeyler mırıldanıyorum suya ve öyle içiyorum ve gerçekten etkili oluyor.

sun shine

Kayıtlı Üye
Suya okunan duaların ve çeşitli Esma-ül Hüsna'ların suyun yapısını değiştirip daha faydalı hale geldiğine ben de inanıyorum. Özellikle tedavi amaçlı uzun yıllar boyunca kullanılmış ve hala kullanılıyor. Ben de biraz araştırdım bu konuyu ve Prof. Dr. Masaru Emoto'nun Türkçe'ye çevrilmiş bir kitabını buldum. Adı, Suyun Gizli Mesajı. Bu kitabı edinip okumak lazım ya da elinizde e-kitap olarak varsa, paylaşırsanız çok güzel olur arkadaşlar.

karashan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dua veya esmalarla alakası yoktur birkaç yıl önce televizyonda çıkmıştı bu olay, bir bardak suya iltifat ve güzel sözler söyledinizmi suyun tadı güzelleşiyor ve berraklaşıyor kötü laflar ettiniz zaman acılaşıyor.O zaman denemiştim gerçekten de ufak tad farkı oluyor.

Nedrayok

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba benim halam suya okuyup kayıp olan eşyaların yerini buluyor. Ben onunla konuşmadığım için soramıyorum üzerime muska yazıldığına eminim bunu nasıl bulup yok edebilirim bilgisi olan varsa yazsın. Yapanları da biliyorum diyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Merhaba benim halam suya okuyup kayıp olan eşyaların yerini buluyor. Ben onunla konuşmadığım için soramıyorum üzerime muska yazıldığına eminim bunu nasıl bulup yok edebilirim bilgisi olan varsa yazsın. Yapanları da biliyorum diyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum

Suya okumuyordur büyük ihtimal, varlıklarla konuşuyordur :) ve eşyayı suda görüyordur.İleri düzey bir bakım tekniği.Aynı işi yapan başka birini bulacaksınız.Ulaşabilirseniz site sahibine ulaşın, eğer ulaşamazsanız siteden siz kimse isim vs veremez yasaktır.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye

Işın özeti şudur,suyun etrafında olup biteni kaydetme özelliği vardır ,yani suyun hafızası vardir,telepati nasıl yapılıyor sanıyorsunuz ,İnsan vücudunun büyük bir bölümü sudur

kimimben46

Kayıtlı Üye
su canlıdır okunup üflenince hayat bulur örnek ben okurdum suya bakardim artık melekmi cin mi peri mi tepeden suya bakardı görevlisi galiba hocana sor at kuş yılan vs ruhani boyutta yeşil