ben kendini arayan bir kişiyim

HiddenLife

Kayıtlı Üye
öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum ve bu konuyu nereye açacağımı bilemedim açıkcası, sizi fazla yormadan konuya geliyim ben batı majizmiyle ilgilenmek istiyorum ama daha yeni başlıyorum bu işe yardımınız dokunursa minnettar olurum şimdiden teşekkürler.

mecra

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda bu tarz konular pek bir artti. Foruma uye olduktan sonra konuyu acmadan once eski konulara goz atsaydiniz keske. Baska turlu maji bolumundeki butun konulari tekrar etmekten baska bir sey yapilamaz, anlamsiz olur yani. Arastirmanizi yapip akliniza bir soru takildiginda konu acarsaniz daha iyi olur sizin icin.

HiddenLife

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim ama benim hiç bilgim yok daha yeni satanist olan biriyim ve daha hiçbirşey bilmiyorum hatta yaptığım sözlü eylemin yemin olduğunu bile bilmiyorum açıkcası

mecra

Kayıtlı Üye
Konulari okuyun, eminim ise yarar bir seyler bulacaksiniz.

maiela

Banlı Kullanıcı
teşekkür ederim ama benim hiç bilgim yok daha yeni satanist olan biriyim ve daha hiçbirşey bilmiyorum hatta yaptığım sözlü eylemin yemin olduğunu bile bilmiyorum açıkcası

Ben anlamıyorum hiç birşey bilmeden bir insan neden satanist olur veya neden din değiştirir. İnsanlar kendine yakın hissetdikleri dine inanırlar, yani önce araştırır sonra inancını değiştirirler. sizinkisi tam tersi olmuş önce inancınızı değiştirmişsiniz ama uğruna değiştirdiğiniz satanistlik hakkında bir yemini bile bilmiyorsunuz...

Ayrıca formda majiye yeni başlayanlar için mecra nında söylediği gibi konular mevcut. Araştırıp bulmanızda yarar var...

Keira

Moderator
Son zamanlarda bu tarz konular pek bir artti. Foruma uye olduktan sonra konuyu acmadan once eski konulara goz atsaydiniz keske. Baska turlu maji bolumundeki butun konulari tekrar etmekten baska bir sey yapilamaz, anlamsiz olur yani. Arastirmanizi yapip akliniza bir soru takildiginda konu acarsaniz daha iyi olur sizin icin.[/QU

2 gündür aynı şeyi düşünüyor ve tüm konularda tekrarlıyorum :)