Büyü ile ilgili bir soru

Hione

Kayıtlı Üye
Sa ben merak ediyorumda büyüde şöyle birşey varmı
Hani film lerde varya adam 2 kelime soyluyo karşısındaki adam uçuyo,düşüyo,vs bir şeyler oluyo varmı büyüde böyle birşey varmı merak ettim
Yani tam manasıyla büyüde usta ulan biri yolla giderken bir büyü yapa bilirmi sadece sözlerle yoldaki bir taşı kaldırıp bir kenara koay bilirmi

biraz şaçma bir soru oldu ama kusura bakmayın merak işte

origanum

Yönetici
Filmlerdeki gibi değil. Medya para kazanmak için her türlü yalanı söyler, insanların gözünü boyar. Onların ekmek parasını kazanma şekli bu.
Büyü mantık çerçevesinde gerçekleşir.

Aşk Sonsuzluktur

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
şöyle düşün büye de Allah tarafından indirilen bir ilimdir. yalnızca haram kılınmış diye farklı bakılıyor.. yani bir dua seni kötülüklerden koruyorsa hemen bir ilim olan büyüde hemen gösterir sanıyorum etkisini .

Hione

Kayıtlı Üye
Dedigin gibi olabilir bence dedigin gibi

gümüş

Kayıtlı Üye
Sa ben merak ediyorumda büyüde şöyle birşey varmı
Hani film lerde varya adam 2 kelime soyluyo karşısındaki adam uçuyo,düşüyo,vs bir şeyler oluyo varmı büyüde böyle birşey varmı merak ettim
Yani tam manasıyla büyüde usta ulan biri yolla giderken bir büyü yapa bilirmi sadece sözlerle yoldaki bir taşı kaldırıp bir kenara koay bilirmi

biraz şaçma bir soru oldu ama kusura bakmayın merak işte

Büyü kategorisine girer mi bilmiyorum ve bizzat görmüşlüğüm de yok ama, muska büyü ile ilgili bir kişiden bazı bozmalarda ilgili varlıkların öyle şeyler yaparak ortalığı birbirine kattıklarını duymuştum. Ama kişileri zıplattıklarını duymadım , bana esyalarla ilgili söyledilerdi.

Hione

Kayıtlı Üye
Merak ettigim bir konuydu Cevap yazan herkese teşekkürler