birini lanetlemek için ne yapmam lazım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
yani bana ve sevdiğim insanlara acı çektirmiş olan birine lanet yada başka bir deyimle basına bir doğa üstü varlığı musallat nasıl ederim yardımcı olursanız sevinirim:eek:

Pantea

Kayıtlı Üye
yani bana ve sevdiğim insanlara acı çektirmiş olan birine lanet yada başka bir deyimle basına bir doğa üstü varlığı musallat nasıl ederim yardımcı olursanız sevinirim:eek:
Bu istediginizin bir cok yolu var ama bu yollari siz yada siradan egitimsiz biri yapamaz daha dogrusu yapmamali , birine her hangi bir nedenle cin musallat etmek isterseniz bunun bir suru proseduru var ve her seyden onacak oemlisi onlara kan dokmeniz gerekecek bir buyuyu bozdurmak icin bile bir cin kullanmak isterseniz mutlaka hizmetlerinin karsiliginda sizden bir kurban isterler bir miktar kan dokmeniz gerekecekdir, ayrica cin ifrit v.b taifeleri yalancidirlar bu islere bulasirsaniz sizide etkileri altina alabilirler cildirmaniz isten bile degil.

ebrarnaz

Kayıtlı Üye
pantea eger biliyorsan söylermisin ben bunu yapmak istiyorum bedili ne olursa olsun....

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
yapmayın arkadaşlar haketmiş bile olsa başkasına zarar vereceğim derken kendinize sevdiklerinize zarar vereceksiniz. Ah edin illa yerini bulur zamanı geldiğinde..

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
mystica bence tekrar düşünmelisin, eğer Pantea'nın dediği gibiyse başına gerçekten çok kötü şeyler gelebilir. kararına karışmak hiç istemem ama bence durumu bi ölç tart.

yaman

Kayıtlı Üye
Sonuçta kendi kararı değilmi adamın öğüt istediğini hiç sanmıyorum başına musallat olacaksada kendi sorumluluğu bize karışmak düşmez bilen varsa öğretsin yoksa sussun bence.

erkan89

Banlı Kullanıcı
duygularınla hareket ediyorsun, ve ayrıcaa allaha inancını tekrar sorgulamalısın ve onu allaha havale etmelisin bir müslüman olarak seni uyardım umarım anlarsın...

DreaMLife

Kayıtlı Üye
O zaman benim bir toplu katliam yapmam gerekecek en çok ihtiyacı olan benim cinciler, üfürükçüler, dedikoducular, borçlular, şantajcılar. Kendimi pembe dizilerdeki çekilemeyen iyi niyetli masum kızlar gibi hissettim :D Çok da düşündüm zarar vermeyi ama inanın değmiyor boş yere zamanınızdan ve ömrünüzden çalınmış olur..
Siz zaten güçlüsünüz benliğinizde neler yapabileceğnizi bir keşfedin o zaman hiçbir negatif etki size zarar veremez. Korunma kalkanıyla kuşatırsınız kendinizi. Gizli ilimler böyle işte güçlü, keskin bir inanç ve sağlam bir dayanıklılık psikolojisinden ibaret..

Ek olarak; sürekli tekrar tekrar en kısa sürede size zarar verenlerin benzer şekillerde zarar gördüklerine inanın ve güçlü imgelemeler yapın bu da çok etkili ;)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sonuçta kendi kararı değilmi adamın öğüt istediğini hiç sanmıyorum başına musallat olacaksada kendi sorumluluğu bize karışmak düşmez bilen varsa öğretsin yoksa sussun bence.

belki biliyorum belki bilmiyorum ama canım öğüt vermek istedi belki sanane?
belki bu arkadaşı tanıyorum ve gereksiz yere kendini üzmesini zamanını harcamasına değmez olacağını düşünüyorum. Şimdi biri çıksa bomba yapımı tarifi istese sen ee madem istemiş vereyim mi dersin çok bilgini paylaşmak için, yoksa kardeşim dur vebali çok saçmalama dur bi konuşalım mı dersin?
forumdayız konuşuyoruz paylaşıyoruz işte..hem ben ablayım konuşurum, ukalayım, deliyim bak kızdırma beni aaa..

nazar

Kayıtlı Üye
bende bir ara çok düşündüm öldürsem kaç yıl yerim diye am agerek yok o kişiye ödül vermeye kendime zarar vereceğim allaha emanet ettim ama dünya gözüyle bende onun acı çektiğini kıvrandığını göreceğim dedim yavaş yavaş da görüyorum zamanı gelince yaptıkları fitil fitil burnundan gelecek biliyorum o günü bekliyorum ama ben bişey yapmıyorum zamanı gelince allah tanrı ne diyorsan onun cezasını kesiyor zaten

leyla

Kayıtlı Üye
kendine güvenmek lazım birada kız kendine güvenio işte yapsın görsün ama o 3 harflillerin etkisi altın agirerse çıkamzsın sölim ben zor kurtuldum

leyla

Kayıtlı Üye
bence yapsın kız kendine güzevniyo ama 3 harflilerin etkisinde kalırsa biraz zor kurtulur belkide kurtulamaz niyetim seni korkutmak değil ama ben çok zor kurtuldum tavsiye temm başkasına zarr vercem derken kendini maffedersin

yaman

Kayıtlı Üye
belki biliyorum belki bilmiyorum ama canım öğüt vermek istedi belki sanane?
belki bu arkadaşı tanıyorum ve gereksiz yere kendini üzmesini zamanını harcamasına değmez olacağını düşünüyorum. Şimdi biri çıksa bomba yapımı tarifi istese sen ee madem istemiş vereyim mi dersin çok bilgini paylaşmak için, yoksa kardeşim dur vebali çok saçmalama dur bi konuşalım mı dersin?
forumdayız konuşuyoruz paylaşıyoruz işte..hem ben ablayım konuşurum, ukalayım, deliyim bak kızdırma beni aaa..
peki abla :)

gülden

Kayıtlı Üye
aynen bencede yapma sonra pişman olursun ve kurtulamassında psikolojin fena etkilenir musallat olurlarsa iş başka boyutlara gider

yaren81

Kayıtlı Üye
bende cok lanet ediyorum cok düşündüm gidip tek kurşun ama deymez arkadaşım deymez sabret allaha güven mutlaka sabrın sonu selamettir cnm

gülden

Kayıtlı Üye
aynen değmez herşeyi oluruna bırak:Angel_anim:

selenim

Banlı Kullanıcı
Güldenciğim lanetleme büyüsümü ariyorsun

selenim

Banlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR LANETLEMEK KOLAYDIR AMA BENCE PİŞMANLIK DUYACAĞINIZ ŞEYLERİ YAPMAYIN...YOK HIRSIMA ENGEL OLAMIYORUM DİYORSANIZ İŞTE SİZE LANETLEME BÜYÜSÜ

Beyaz bir kağıt alın o kimsenin ismini ve size yaptıklarını kısaca yazın.Kağıdı yakın.
Küllerini sağ elinize alın ve şu sözleri söyleyin:
''Wolf and horse,old signs of might
Lend your strength to me this night
The pain and grief they so easily give
Must be returned so they may live
To know and feel what they have done
And change their ways,with harm to none
Send back the pain,teach them this night.
And help them to do what they know is right.''
Külleri havaya savurun.Üç gün içinde hatasını anlayacak ve vicdan azabıyla sizden af dileyecektir.
İşe yaramazsa üç gün sonra tekrar deneyin.

ADMİN NOTU : Bu bir lanetleme büyüsü değildir, bu amaçla yapmayın, bu ritüel yalnızca karşınızdaki insanın hatasını görmesi ve sizden özür dilemesi için yapılır tabiiki eğer hatalı ise...Yani bu ritüel pozitif bir ritüeldir sizin sandığınız gibi negatif lanet ritüeli değil, lütfen biraz dikkat insanları yanlış yönlendirmeyelim Selenim

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR LANETLEMEK KOLAYDIR AMA BENCE PİŞMANLIK DUYACAĞINIZ ŞEYLERİ YAPMAYIN...YOK HIRSIMA ENGEL OLAMIYORUM DİYORSANIZ İŞTE SİZE LANETLEME BÜYÜSÜ

Beyaz bir kağıt alın o kimsenin ismini ve size yaptıklarını kısaca yazın.Kağıdı yakın.
Küllerini sağ elinize alın ve şu sözleri söyleyin:
''Wolf and horse,old signs of might
Lend your strength to me this night
The pain and grief they so easily give
Must be returned so they may live
To know and feel what they have done
And change their ways,with harm to none
Send back the pain,teach them this night.
And help them to do what they know is right.''
Külleri havaya savurun.Üç gün içinde hatasını anlayacak ve vicdan azabıyla sizden af dileyecektir.
İşe yaramazsa üç gün sonra tekrar deneyin.
çok soru soran ben burda da soru sormazsam ölürüm :D
şimdiii diyelim ki bu lanetlemeyi iki kişiye yapacağız. o iki kişiyi aynı kağıda yazsak olur mu yoksa ayrı ayrı mı yazacağız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...