cinler sayesinde yetenek kazanmak?Lütfen yardım edin çıkmazdayım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Sonuna kadar okuyun lütfen.Dün gece arkadaşımın bir abisinin yanına gittik, daha önce bana bu insanın karşısındakinin yüzüne bakarak ,ne yaşadığını ve ne karakterde olduğunu bildiğini söylemişlerdi. Laf arasında rica ettim kendinden anlatmaya başladı ama sana özel olarak anlatacağım şeyler var dedi ve odaya geçtik.Bana ananem tarafından 2 tane cin geldiğini 5 yıldır benimle yaşadıklarını söyledi.Fal bakmamın ve 6.hissimin bu yüzden çok gelişmiş olduğunu söyledi.Üzerimdeki asabiliğin,huzursuzluğunda onların çatışmalarından dolayı olduğunu söyledi.ve senin kontrol edemediğin bir güç olarak yıllardır içine yaşıyorlar dedi ama seni bir yere götüreceğim ondan sonra kontrol edebileceksin dedi.Dediğine göre biz seçilmiş insanlarmışız ve bu sebeple bize bazı özel yetkiler ve yetenekler veriliyormuş.Benim yeteneğim ise dünyada çok az insanın kapasitesinin yeteceği zihin okuma yeteneğiymiş.Kendisi de beni eğitmekle yetkilendirilmiş.Böyle bir şeyin olması ne derece doğrudur yada benden ne gibi bir çıkarı olabilir.Çünkü maddi manevi bir talebi olmadı.Lütfen yardım edin.

Admin notu: Eğer senin içinde yaşıyorlarsa onlara konakçı denir. Evet, yetenek verirler ama zararda veriler. İçinden çıkması için onları kovması gerekir. Kovarsa da yeteneklerin gide. Kovulamaz ise de zamanla kanser gibi ciddi hastalıklar çıkar.
Eğer bahsettiği hadim ise söyledikleri mümkün. Bir zarar vermez faydası vardır. İlmi çok zordur. Eğitilebilinir.
Eğer bahsettikleri 4 kat ve üstü varlıklar ise onlarla yalnızca sen iletişim kurabilirsin. Başkasının yardım etmesin istemezler. Eğe birilerine bu yeteneğinden bahsedersen giderler ve bir daha gelmezler.
Bunun gibi birçok seçenek var.
Bu kişi doğru söylüyor olabilir ve hiç bir çıkarı olmaya bilir sadece yardım etmek istiyordur.
Bu kişi doğru söylüyordur ve çıkarı olabilir.
Çıkarları; para kazanmak, sosyal arkadaşlık kurmak, cinsel birliktelik yaşamak, ego tatmini vs vs
Bu kişi yalan söylüyordur ve çıkarı yoktur, eğleniyordur.
Bu kişi yala söylüyordur çıkarı vardır ve çıkarları ise; para kazanmak, sosyal arkadaşlık kurmak, cinsel birliktelik yaşamak, ego tatmini vs vs
Bu kişi doğu söylüyordur ama fazla bilgisi yoktur. Fazla bilgisi yok ise ya da yanlış bilgisi var ise bu durumda sen fiziksel ya da ruhsal zarar görebilirsin
Kişiyi tanımadığımız için kesin bir ifade kullanamıyoruz. Sizin anlattıklarınızdan da bu kadar yorum yapabiliyorum.
.

Ü

Üye silindi 15237

Cinleri yönetebilmek için büyük bir ilim sahibi olmak lazım yoksa onlar seni yönetir..

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
en az 3 ay gerekiyor seni eğitmem için dedi.Yani bana hiçbir şekilde zarar veya işaret vermeden 5 senedir benimle yaşamaları ve bana yetenek kazandırmaları mümkün mü?

Ü

Üye silindi 15237

Bence bu işlere bulaşmayın .. Başınız derde girebilir musallat olma tehlikesi var .

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
kendisinin babası imam ve kör bir insanmış.babasına Kuranı cinler öğretmiş. Kendisinde de şifa verme yeteneği olduğunu söylüyor.Benim onları kontrol etmem gerekiyormuş yoksa onlar beni kontrol edermiş.Mesela çok sık sinir krizi hatta cinler anına benzer anlar yaşıyorum.Hani bir çıkarı olmadığı halde bana bunları anlatıyor öğretiyor olmasının sebebi ne olabilir?

Ü

Üye silindi 15237

Cinler hızlı hareket eden varlıklardır örneğin hani üfürükçü hocalar vardır geçmişi bilirler bunun nedeni cinler çok hızlıdırlar geçmişi öğrenebilirler.

Ayrıyetten müslüman cinler'de var ancak bunlarında kaç tanesi gerçek müslüman onu bilemeyiz

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Benim yaşadıklarım üzerine yada ne olduğum , ne hissettiğim üzerine söyledikleri o kadar mantıklı ki bir yanım tamamen inanmak ve kendimi çok şanslı hissetmek istiyor.Çünkü kendisi de gerçekten insanlara şifa anlamında çok yardımcı oluyor.Bir yanımda cinin iyisi olmaz yada yetenek veya yetki almak saçma diyerek reddetmek istiyor.Ama ya doğruysa olabilir mi böyle bir şey ?

T

thadeus

Urum veya Yule'ye özel mesajla ulaşsan daha kesin yardım ederler.

Sana daha önce bu konu hakkında bu tarz bir şey söyleyen olmuş muydu?

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Bir falcı üstü kapalı şeyler söylemişti ama dikkate almamıştım.Bitanesi de benim falıma bakamadığını söylemişti.Onun haricinde de bikaç kez duyduğum sesler ve hislerim olmuştu.Acaba bu durumun hadim olma ihtimali var mıdır çünkü o kişi bana iyiliklerim ve saflığımdan dolayı geldiklerini beni seçtiklerini söyledi.Çünkü ruhum ,vicdanım ,düşüncelerim, hislerim çok temizmiş.

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
ve hoca beni o türbeye götürüp eğitimime başlamam konusunu aceleye getiriyor.

focus

Kayıtlı Üye
bunları okudukça imreniyorum. elimde değil işte imkan var ama kullanmayı bilmek gerek. imkan yoksa benim gibi hergün kötek yemek gayet normal.

genede seçim sizin iyice araştırın emin olup seçiminizi öyle yapın. şansınız bol olsun. Allah yardımcınız olsun.

maiela

Banlı Kullanıcı
Böyle bir şansım olsa hemen kullanırdım ama öncelikle cinlerden görünmeyen varlıklardan korkuyormusun?? korkuyorsan hiç bulaşma. onlar insanın korkularıyla beslenirler. ne kadar eğitim alırsan al korkunu yenemezsen sen onları değil, onlar seni himayesi altına alır ve herşeyi yaptırırlar bir kukla gibi...

mii

Banlı Kullanıcı
İş
büyücü doktor
sevgili kardeşim menthoLL benim fikrimce sana bunları söyleyen arkadaşının abisi bir teste tabi tut eğer geçerse doğrudur söyledikleri eğer geçemezse hiç bulaşma derim bence test konusunda yardımcı olabilirim özelden ulaşırsan saygılarımla...

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Fırsat derken? Söylediklerinin doğru olma olasılığı var yani..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Admin notu: Eğer senin içinde yaşıyorlarsa onlara konakçı denir. Evet, yetenek verirler ama zararda veriler. İçinden çıkması için onları kovması gerekir. Kovarsa da yeteneklerin gide. Kovulamaz ise de zamanla kanser gibi ciddi hastalıklar çıkar.
Eğer bahsettiği hadim ise söyledikleri mümkün. Bir zarar vermez faydası vardır. İlmi çok zordur. Eğitilebilinir.
Eğer bahsettikleri 4 kat ve üstü varlıklar ise onlarla yalnızca sen iletişim kurabilirsin. Başkasının yardım etmesin istemezler. Eğe birilerine bu yeteneğinden bahsedersen giderler ve bir daha gelmezler.
Bunun gibi birçok seçenek var.
Bu kişi doğru söylüyor olabilir ve hiç bir çıkarı olmaya bilir sadece yardım etmek istiyordur.
Bu kişi doğru söylüyordur ve çıkarı olabilir.
Çıkarları; para kazanmak, sosyal arkadaşlık kurmak, cinsel birliktelik yaşamak, ego tatmini vs vs
Bu kişi yalan söylüyordur ve çıkarı yoktur, eğleniyordur.
Bu kişi yala söylüyordur çıkarı vardır ve çıkarları ise; para kazanmak, sosyal arkadaşlık kurmak, cinsel birliktelik yaşamak, ego tatmini vs vs
Bu kişi doğu söylüyordur ama fazla bilgisi yoktur. Fazla bilgisi yok ise ya da yanlış bilgisi var ise bu durumda sen fiziksel ya da ruhsal zarar görebilirsin
Kişiyi tanımadığımız için kesin bir ifade kullanamıyoruz. Sizin anlattıklarınızdan da bu kadar yorum yapabiliyorum.

desperado_kedi

Kayıtlı Üye
anlatııkların doğru olabilir ama bu işe hiç bulaşma derim sen karlı olmasssın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...