Büyü Belirtileri

poine

Kayıtlı Üye
Size büyü yapıldığından şüpheleniyorsunuz; ancak bunun belirtileri var mı diye merak ediyorsunuz. Büyü yapıldığı zaman insanlarda birtakım değişiklikler meydana gelir. Bunlar;

*Ruh halinde meydana gelen değişiklikler; kendinizi tanıyamaz olmanız, tavırlarınızda değişiklik vs.

*Gece uyku sırasında huzursuzluk hissetmeniz. Sıçrayarak uykudan uyanmalar, korkunç rüya ve kabuslar görmeler, özellikle sürekli rüyada kedi ve köpek görmek, dişleri sıkmak.

*Kalbiniz ve midenizle ilgili bir sorununuz olmamasına rağmen göğüs kafesinde baskı hissetmeniz.

*Aşırı yorgunluk, ensedeki ağrılar, saçlarda elektriklenmeler olması ve gözlerdeki ağrılar.

*Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak.

*Ayak tabanlarınızda yanma

*Sebepsiz yere baş ağrısı

*İbadet etmede zorlanmak

*Uykuda yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olmak ve garip insanlar görmek.

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır.

maiela

Banlı Kullanıcı
*Ruh halinde meydana gelen değişiklikler; kendinizi tanıyamaz olmanız, tavırlarınızda değişiklik vs .--belki depresyona girmiştir hemen büyü diye yorumlamamak lazım :D----

*Gece uyku sırasında huzursuzluk hissetmeniz. Sıçrayarak uykudan uyanmalar, korkunç rüya ve kabuslar görmeler, özellikle sürekli rüyada kedi ve köpek görmek, dişleri sıkmak. ---ara sıra görürüm kedi köpek rüyamda, hatta uyurken çığlık atarım nadiren, annem uyanır yanıma gelip beni uyandırır. bence buda büyü belirtisi deil----

*Kalbiniz ve midenizle ilgili bir sorununuz olmamasına rağmen göğüs kafesinde baskı hissetmeniz.

*Aşırı yorgunluk, ensedeki ağrılar, saçlarda elektriklenmeler olması ve gözlerdeki ağrılar.----gerçekten anlam veremiyorum. insan gözü ağrıyınca yada ogün çok yorgun hissediyorsa, saçı elektirikleniyorsa büyümü olmak zorunda. şimdi saçı elektiriklenen kızları korkutcaksın bak ;)-----

*Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak.-----zaten yukardaki yazıyı okuyan bu konuları çok bilmeyen biri önceden korkmasada artık gölgesinden korkar hale gelecektir 'bende büyü var ' diye.------

*Ayak tabanlarınızda yanma

*Sebepsiz yere baş ağrısı------ bu bende çok olur bak özellikle sinüzit ağrısı gibi, doktora gittim sende hiç sinüzit yok dedi :D büyü yapıyor olabileceğini hiç düşünmemiştim ;)-----

*İbadet etmede zorlanmak----şeytanın vesvesesidir ya o :)------

*Uykuda yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olmak ve garip insanlar görmek.----buda bende çok olur, uçurumdan düşüyormuş gibi olurum uyanırım ----

Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassastır.-----eveeet yengeç burcuyum ben :) demekki üzerimde büyü var zannımca :p-----

Şimdi bunların hepsi bende var ama benim üzerimde bir büyü yok yanii çok ilginç..... :)

Ayrıca kaynakta belirtmemişsin, bunu hangi kaynaktan aldım çok merak ettim...

focus

Kayıtlı Üye
hayatınızda yanlış olanlar size dogru gelmeye başlamışsa bilinki bişeylerin tesiri kesinlikle var.

anlamadıgım şu niye insanlar başkalarının yaşamlarına bu yolla müdahale için bu kadar çaba sarf eder.

maiela

Banlı Kullanıcı
Kendi çıkarları için tabiki

focus

Kayıtlı Üye
yani anlamıyorum herşeyi burda bıraktıgımız bir dünyada daha neyin çıkarı olsun.

maiela

Banlı Kullanıcı
Bazı insanlar müslüman olsada etrafına kötülük saçarlar, hiç ölmeyecekmiş gibi. ölümü düşünmezler, bu yüzden olsa gerek...

Keira

Moderator
Bu yazdıklarınız depresyon belirtilerinde de olan şeyler. Ayrıca çoğu insan kendisine büyü yapıldığını anlamaz bile. İlla belirtisi olacak diye bir şey yoktur.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Saclarda elektiriklenmede gayet normal,cünki insan vücudu miknatis gibi elektirigi ceker,ve bu birtek saclarda meydana gelmez.Bazen bir yerede ellesek elektirik carpiyor gibi irkiliriz.Ve bende uyurken yükseklerden cok düsüyorum,Gecen günde gögsümde öyle bir sikisma oldu ki.Kelime-i sehadet getirdim.Ve ben evde oldugum zamanlar daha cok yorgun oluyorum,hic bir is yapmadigim halde,ama aklima hemen su ünlü ata sözümüz gelir,(isleyen demir paslanmaz)):nopity:

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Büyü yapılmış bir insanda olabilecek durumları hem tecrübe ve hemde içimin sesini dinleyerek aşağıdaki bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.umarım faydalı olur.
İrade dışı hareketler yapması ile nedenini bilmeden bir kişiyi sevmesi veya soğuması,devamlı hasta olması,bu hastalık genelde üzerinde ağırlık,karabasan,uyku hali,hayal görme,
baş ağrısı,düşünmede zorlanma,aklının dengesizleşmesi,konuşmada dili kitleniyor gibi olma,yorgunluk,hiçbir iş yapamaması,ibadet yapamaması,istem dışı gülmeler ve ağlamalar,
yaşanmamış bir olayı yaşanmış gibi zannetmek(vesvese),yaptığı bir şeyi biraz zaman geçtikten sonra yaptığına inanamaması,
yaptığı bir hareketin aynısını tekrar tekrar yapması mesala bir bardağı masadan alıp geri yerine koyduktan sonra tekrar alıp tekrar koyma,
gittiği bir yerden geldikten sonra tekrar gitmesi gelmesi,bazen kim olduğunu nerede olduğunu bilememe,bir önceki gününü hatırlayamaması,
cin musallatı ile hastalanması(bu en kötüsü büyü bozulsada cin bırakmayabilir),bayılmalar ayılmalar,hızlı bir şekilde zayıflamaya başlaması,idrarını yapamama,
uykusuzluk,kendi içine kapanma,vesvese,stres sıkıntı,işlerinde terslikler,kısmetsizlik,psikolojik bozukluklar korku v.s.durumların büyü yapılan insanlarda görüleceğini düşünüyorum,
bu kadar hatırlayabildim ama çok çeşit hastalıklar olduğu ve insanı hayrete düşerek böyle şeyler yaşanıyormu diye de düşündürüyor.
Tıp ilmindede bu rahatsızlıkların bazıları görülüyor ama nedenini iyi bilmeliyiz.Tıp ilmini ilgilendiriyorsa tıp,Havas ilmini ilgilendiriyorsa havas ile tedavi şekli yapılmalıdır.
Ancak bu iki ilimden de faydalanılarak hasta insan daha iyi hale getirilebilir.İki ilimden de destek alınmalıdır.
Zaten bir insana bir yerlerden zarar geliyorsa bedeni ve ruhu etkileniyor.En çok etkilenen organ ise kalp ve akıldır.Çünkü insanı aklı yönetir.Ruhunu ise kalp yönetir.
Bu ikisi olmayınca insan yaşayan bir ölüye döner.İnsan hayatı herşeyden önemlidir.Hayatta kendi kendimizin doktoru olmalıyız.Zarar gelecek kişilerden veya işlerden
uzak durmalıyız.Kendimizi korumayı öğrenmeliyiz.
Gerçekten hepside birbirinden zor ve tehlikeli rahatsızlıklar ALLAH kimsenin başına vermesin.

Sağlıkla kalın...

Maksimilyanus

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle açtığınız konuya saygım var . Ancak bu konuda uzmanlığınız varmı halk tabiri ile

Türk milleti çok pırpırıklıdır hemen herşeye inanır istisnalar hariç şimdi bunu paylaşırken hangi kaynakları

kullandınız ? Sakın yanlış anlamayın sizi küçük düşürmek değil amacım sadece daha kaliteli bir konu olması

için uğraşıyorum . Mesela yorumunuzdan bir kaç alıntı yaparak bazı sorunları belirtelim ..

yaşanmamış bir olayı yaşanmış gibi zannetmek

Bu olaya '' Dejavu '' deniliyor . Bunun nedeni ise

Beynin, yorgunluk veya başka sebeplerden dolayı bir görüntü, ses, vb. herhangi bir girdiyi, giriş anı sırasında algılayamamasından kaynaklanabilir. Beyin bu girdiyi algıladığında kişi bu olayı daha önce yaşadığı hissine kapılabilir.

Kaynak : Vikipedi

Yani her bu olayı yaşayan'da büyü yoktur . Yanlış yönlendirmeyelim zaten bu artık vazgeçilmez bir cevap oldu

ayy çok yorgunum başım ağrıyor işlerim ters gidiyor acaba noldu ayy sende büyü var hemen bir üfürükçüye

git . Bunu yakın çevrenizdede görebilirsiniz ..

v.s.durumların büyü yapılan insanlarda görüleceğini düşünüyorum,

Kesin bir cevap yok bir çok maddeyi saymışsınız ancak sonunda kesin olarak bunlar büyü olan kişiler'de

gözükür dememişsiniz . '' büyü yapılan insanlarda görüleceğini düşünüyorum '' demişsiniz . Bu saydığınız

olayların hepsi herkesin günlük hayatta başına pek çokca gelir baş ağrısından tutun kendi kendine

gülmeye konuşmaya kadar bunların hepsini büyüye bağlamak çok büyük bir yanlıştır .

İşin özü tekrar söylüyorum konuya ve emeğe saygım var ancak bu saydığınız olayların hepsi

günlük hayatta herkesin başından geçen şeylerdir yani bunlardan birini yaşarsanız üzerimde büyü var

diye üfürükçüye koşmayın !

Rabbim bizleri şeytanın ve şeytanın askeri olmuş kişilerin şerrinden muafaza eylesin

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

1. De ki:"Ben ağaran sabahın Rabbine sığınırım,
2. Yarattığı şeylerin şerrinden,
3. Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden,
4. Ve düğümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin şerrinden ,
5. Ve kıskandığı vakit kıskanç kişinin şerrinden sabahın Rabbine sığınırım!

Amin.

Felak Süresi ..

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Konuda özellikle belirttiğim gibi nedeninin yani tıp ilminimi veya havas ilminimi ilgilendirdiğinin bilinmesini yazmıştım.
Sonuçta bu rahatsızlıklar büyü yolu ilede olabiliyor tıbbi de olabiliyor.

Ü

Üye silindi 15237

Sonuçta bu rahatsızlıklar büyü yolu ilede olabiliyor

Tabii olabiliyor ona diyecek lafım yok ancak bu olayları yaşayan herkeste'de büyü var demek yanlış olur.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaşlar konuda yazılan büyü notlarında hemen kendi üzerinize alınıp büyü var demeyiniz.
Bu tür hastalıklarınız var ise iyi bir araştırma yapınız.

Daryana

Kayıtlı Üye
"hayatınızda yanlış olanlar size dogru gelmeye başlamışsa bilinki bişeylerin tesiri kesinlikle var."

Şuan yasaklı görünen bir arkadaşın yorumunu gördüm doğru bir şey söylemiş bence. Örneğin ben birine aşığım ve onun hakkında yanlış olduğunu bildiğim düşündüğüm şeyler doğru gelmeye başladı ve yapmam dediğim ne varsa yaptım körkütük aşık derler ya öyleyim şuan. Herhangi bir neden de bulamıyorum iyice şüphelenmeye başladım üzerimde büyü olduğundan.

dexter

Elit Üye
"hayatınızda yanlış olanlar size dogru gelmeye başlamışsa bilinki bişeylerin tesiri kesinlikle var."

Şuan yasaklı görünen bir arkadaşın yorumunu gördüm doğru bir şey söylemiş bence. Örneğin ben birine aşığım ve onun hakkında yanlış olduğunu bildiğim düşündüğüm şeyler doğru gelmeye başladı ve yapmam dediğim ne varsa yaptım körkütük aşık derler ya öyleyim şuan. Herhangi bir neden de bulamıyorum iyice şüphelenmeye başladım üzerimde büyü olduğundan.

Bunu her zaman söyleyeceğim, sizin için doğru olan bir başkası için doğru değildir. Yanlışlarınız için de bu geçerlidir. Arkadaşımızın dediği şeye dikkat ederseniz, "hayatınızda yanlış olanlar size dogru gelmeye başlamışsa bilinki bişeylerin tesiri kesinlikle var." Yanlış ya da doğruyu geçtim, 'bir şeylerin tesiri' demiş, yani, illaki büyü olacak diye bir şey yok. İnsan aşık olursa, elbette karşısındaki insandan etkilenecek, onun tesiri altına girecek. Farklı ortamlarda bulunacak ve farklı duygu karmaşaları yaşayacaksınız, bunlarda elbetteki sizi biraz olsun değiştirecek. Genel de buna aşk diyoruz. Eğer ki ilk kez yaşıyorsanız, şaşırmanız ve altında değişik sebepler aramanız normal, fakat aşk insanı değiştirir unutmayın.

biard

Kayıtlı Üye
Ben de birilerine aşık olmuştum hatta o kadar ki büyü mü yapıldı diye düşünüyordum ama artık geçti. Sanki hiç aşık olmamışım gibi başkalarına da aynı şekilde aşık olmaya başladım. Tabi hepsi platonik. Buyüzden aşkı küçümsemeye başladım artık. Çünkü ben hep o kişiye aşık olacağımı düşünürken pat bir anda geçiyor. Belki de benimkiler gerçek aşk değildir. Gerçek aşk nasıl bir şey çok merak ediyorum.

partos

Kayıtlı Üye
Bişey diyeceğim rüya ilgili olan haric tüm belirtiler depresyon belirtileri ile aynı boşuna şüphelendirmeyin insaları