Auramı Gördüm?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Psikite

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben auramı görebildim, rengi maviydi mavi renkteki aura nasıldır ne anlama gelir açıklar mısınız?

Admin notu: aura 7 adet katmandan meydana gelir siz hangisini gördünüz. aura yerine pisişik radyasyon ya da eflüv görmüş olabilir siniz. düşüncelere ve duygulara göre sürekli renk değiştirir. o anki durumunuz ne ise odur. o yüzden anlam yüklemenize gerek yok.

maiela

Banlı Kullanıcı
Mavi; Canlı ve parlak bir mavi anlayışın, sezgisel yeteneklerin ve geniş ufuklu düşüncelerin işaretidir. Daha çok dinsel inançları yoğun olan insanlarda görülür. Sanatçılarda ve sanatsal yetenekleri olan kişilerin auralarında da canlı mavi renk bulunur. İletişim yetenekleri güçlü ve ikna etme kapasiteleri güçlü olan insanların auralarında da mavi renk hakimdir. Eğer mavi renk koyu ve çamurlu ise dinsel konularda bağnazlık yada ruhsal olarak karanlık bir yapının işaretidir.
bu arada benim auramda mavi :beta1:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Peki aura nasil görülebilir??veya ne renk oldugunu nasil anlayabiliriz??:nopity:

Nazarlik

Kayıtlı Üye
Bir başkasının aura'sını "görmek"
Bir başka kişinin aura'sını görebilmek için, çok loş bir odaya gidin. Kişi, her türlü dekorasyondan uzak, ve tercihen renksiz (çok desenli duvar kağıtlarından sakının), çıplak bir duvara sırtını (oturarak veya ayakta) vermeli. Işık, ancak kişinin çizgilerini seçebilecek kadar olmalı. Aura'sını görebilmek için, kişinin birkaç metre kadar uzağında durun ve alnında veya omuzlarıyla boynu hizasında bakışlarınızı yoğunlaştırın. Görüş alanınızı, sabit bir noktada odaklamak yerine, boşluğa doğru genişletin (çok dalgın olduğumuzda olduğu gibi). Kişi, aura'sının yoğunluğunu arttırmak için, derin nefes alıp verebilir. Normal olarak, aura kışın radyotörlerden yayılan sıcaklık veya yazın çok sıcak günlerinde yerden dalgalar gibi çıkan ışıklı bir buğu şeklinde algılanacaktır. Bir şeyler gördüğümüzü düşündüğümüz an, kaybolacaktır. Aura olayı çok hızlı ve gelip geçicidir. Sabit bir atılıştır.
Bu deneyi, izlenimlerinizi karşılaştırmak için, grup halinde, birlikte yapmak çok ilgi çekicidir. Aynı zamanda, yine
tekrarlıyorum, bu çok normal bir olaydır. Genellikle bir aura'yı sadece birkaç dakika "görmeyi" başarabilirsiniz. Bu arada, onu görmeyi "çok istemek" gerilim yaratır ve bu da deneyi çok zorlaştırır

Kendi öz auranızı "görmek"
Aynı şekilde, kendi öz auranızı "görmeyi" de deneyebilirsiniz. Yine çok loş bir odada, bir aynanın önünde durun. Derin bir nefes alın ve izleyin! Başınızdan yayılan ışıklı buğu, bir hayal değil. Bu sizin aura'nızdan başka bir şey değil.
Yakında biraz çalışmayla, enerji yapınızdaki renkleri de ayırt etmeyi başaracaksınız.

Alinti, umarim isinevyarar sevgili arzuhal :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aura denilen kavram kişinin enerji alanına verilen isimdir. Bu renkle ifade edilmekte yalnız aslında büyüklük küçüklükle ifade edilmesi daha doğru olur. Gördüğünüz aura ne kadar alanı kapsar. Ona göre bilgi vereyim. Renkle aura ifade edilmesi biraz daha süsleme ve görsellik katılmak için yapılan bir tür hiledir aslında.

bendekiben

Elit Üye
Sayın yule'nin de belirttiği gibi renk kavramı biraz çelilşkili aura ancak tende giysi olmayan bölümde yani çıplak ten üzerinden bakılınca renk olarak net seçilebilir.Çünkü, giysinin renk ışıması insanda göz yanılmasına sebep olabilir.Ayrıca aura kişinin o anki ruhsal durmuna göre renk değiştirebilir.Gözler kapalıyken yapılan aura görme çalışmasında ise giysinin herhangi bir etkeni kalmaz ama bu şekilde görebilmek için bu konuda hayli ileri sevide olmak gerekir.

Psikite

Kayıtlı Üye
Mavi rengin etkisini ben Ustamdan öğrenmiştim. onun kide maviymiş. Bana Mavi auranın çok güçlü olduğunu söyledi etrafımdaki elektronik eşyakarı bozabilir mişim. Böyle olmasının sebebide günde 30 dakika meditasyonmuş. Bende aynen günde 30 dakika meditasyon yapardım. Yani etkisi büyük.Üstelikte Sayın Nazarlık arkadaşımızın paylaştığı özellikler bende mevcuttur. Yorumlarınız için teşekkürler.

Psişik Günler Dİlerim

T

thadeus

Aura rengini söylemek veya auranın kapsadığı alan genişliği hakkında bilgi vermek auramızı düşürür mü?

Psikite

Kayıtlı Üye
Hayır auranızı düşüren şeyler bu konuyu psişik olmayan ciddi olmayan kişilerle konuşmaktır. Bu auranızı ve gücünü hafifletir.

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Arkadaslar auramizin rengi ne kadar celiskili olsada degistirilebilir mi? Sitede rengi bulmamizi saglayan bir yontem vardi benimki kirmizi cikmisti degistirmek istedigimden degil tabi sadece merak

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaslar auramizin rengi ne kadar celiskili olsada degistirilebilir mi? Sitede rengi bulmamizi saglayan bir yontem vardi benimki kirmizi cikmisti degistirmek istedigimden degil tabi sadece merak

Aura rengi değişir. Sabit kalmaz. O anki düşünce yapınıza, ruh durumunuza göre renk değişir. O yüzden auranızın renginden çok kapladığı alan ile ilgilenin önerisinde bulundum. Renkler pek önemli bir kavram değildir. Sadece kapkara bir auraya sahip olmadığınız zaman rengin önemi yok diyebilirim.

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Aura rengi değişir. Sabit kalmaz. O anki düşünce yapınıza, ruh durumunuza göre renk değişir. O yüzden auranızın renginden çok kapladığı alan ile ilgilenin önerisinde bulundum. Renkler pek önemli bir kavram değildir. Sadece kapkara bir auraya sahip olmadığınız zaman rengin önemi yok diyebilirim.

Cok tesekkurler kapkara neyi ifade ediyor olum yada karanlik gucler falan mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aura 7 adet katmandan meydana gelir siz hangisini gördünüz. aura yerine pisişik radyasyon ya da reflüv görmüş olabilir siniz. düşüncelere ve duygulara göre sürekli renk değiştirir. o anki durumunuz ne ise odur. o yüzden anlam yüklemenize gerek yok.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Aura görmek sanıldığı gibi zor değil.Çok merak edip,bunun nasıl olduğunu öğrenmek isteyenler için Mark Smit'in "60 saniyede aura görmek" isimli kitabını önerebilirim.Yukarıda bir forumcunun belirttiği gibi önceleri loş ortamlarda pratik yapın,geliştikçe,nerdeyse hemen her ortamda görebilirsiniz.Kişinin anlık heyacanları,depresyon,hastalık,yalan söylemek vs gibi değişik durumlarda rengi devamlı değişim gösterebilmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...