Canlı Yayında Astral Seyahat

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ben yıllardır astral seyahat hakkında yazılar okurum ve araştırma yaparım, hepsinde astral seyahati oturarak gerçekleştiremezsiniz diyordu.
Ayrıca astral bedenin çıkabilmesi için vücudun uyku felcinde olması gerekir.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Ben yıllardır astral seyahat hakkında yazılar okurum ve araştırma yaparım, hepsinde astral seyahati oturarak gerçekleştiremezsiniz diyordu.
Ayrıca astral bedenin çıkabilmesi için vücudun uyku felcinde olması gerekir.
Kesinlikle haklısınız bu 5 dakikada yapılacak bir şey değildir.Tamamen uyuşması gereke vücut buda demektir ki en az 4 saat.

Psikite

Kayıtlı Üye
Ben canlı yayında pek başarılı olacağını sanmıyorum..

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Kesinlikle haklısınız bu 5 dakikada yapılacak bir şey değildir.Tamamen uyuşması gereke vücut buda demektir ki en az 4 saat.

Aslında bu düşünce de yanlış :)
Tecrübenize bağlı olarak astral seyahat 5 dakika ile 2 saat arasında gerçekleşir.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Olamaz,inanmiyorum,okadar tikirti arasinda konsantre olmasi imkansiz birsey.adam hemen uyudu,sahile gitti bile.Ben hala daha odamda geziyorum ancak.Birbucuk seneden beride ugrasiyorum üstelik,:boxing_smiley:

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Olamaz,inanmiyorum,okadar tikirti arasinda konsantre olmasi imkansiz birsey.adam hemen uyudu,sahile gitti bile.Ben hala daha odamda geziyorum ancak.Birbucuk seneden beride ugrasiyorum üstelik,:boxing_smiley:

En azından çıkış yapmışsınız astral projeksiyon konusunda bi ton bilgiye sahibim ama hala çıkış yapamadım :D :D
Ama benim çıkış yapabilmem için uygun ortam yok :)

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ben yalniz yasadigim icin ortam müsait.kuslarimida banyoya birakiyorum.Zaten yeni yeni cikmaya basladim,:hurray:ama 5 senedir ugrasarak hala cikamayanlar var.birde cok disiplin isteyen bir uygulama,Keske bu videodaki gibi herkes paldir küldür cikabilse:biggrinjester:

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ben yalniz yasadigim icin ortam müsait.kuslarimida banyoya birakiyorum.Zaten yeni yeni cikmaya basladim,:hurray:ama 5 senedir ugrasarak hala cikamayanlar var.birde cok disiplin isteyen bir uygulama,Keske bu videodaki gibi herkes paldir küldür cikabilse:biggrinjester:

Yerinizde olmayı gerçekten isterdim :D
i-doser programıyla deniyorum ben benim balıklar rahat durmuyor dikkatimi dağıtıyorlar :D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yerinizde olmayı gerçekten isterdim :D
i-doser programıyla deniyorum ben benim balıklar rahat durmuyor dikkatimi dağıtıyorlar :D

Ay nasil dayaniyorsunuz baliklara??ben onlari hemen cizbiz yaparim,yaninada bol limonlu salata,oohh ne güzel ne güzel.:biggrinjester::biggrinjester:Umarim sevgili modumuz bana fazla kizmazz:Angel_anim::Angel_anim:

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ay nasil dayaniyorsunuz baliklara??ben onlari hemen cizbiz yaparim,yaninada bol limonlu salata,oohh ne güzel ne güzel.:biggrinjester::biggrinjester:Umarim sevgili modumuz bana fazla kizmazz:Angel_anim::Angel_anim:

Süs balıklarının tatlarının güzel olduğunu pek zannetmiyorum ayrıca ufacık balık kimi doyuracak ki :D

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yapılan çalışma bir astral seyahat çalışması değil bir hipnoz çalışmasıdır. Üçüncü gözü kilitleyerek kişiyi hipnoz ediyor hanım. Tabi bu kişi ya hanım'a uyumlu ya da öncesinde küçük bir çalışma yapılmıştır. Bunu göstermemişlerdir mutlakki. Bu izlenilen çalışma bir astral seyahat çalışması değildir. Astral seyahat çalışması kişiye özeldir ve birebir bir yönlendirme yapılamaz. Bir kanal ve ya bir sigorta görevi gören bir kişi yönlendirme yapabilir. Yalnız bu şekilde değildir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Yapılan çalışma bir astral seyahat çalışması değil bir hipnoz çalışmasıdır. Üçüncü gözü kilitleyerek kişiyi hipnoz ediyor hanım. Tabi bu kişi ya hanım'a uyumlu ya da öncesinde küçük bir çalışma yapılmıştır. Bunu göstermemişlerdir mutlakki. Bu izlenilen çalışma bir astral seyahat çalışması değildir. Astral seyahat çalışması kişiye özeldir ve birebir bir yönlendirme yapılamaz. Bir kanal ve ya bir sigorta görevi gören bir kişi yönlendirme yapabilir. Yalnız bu şekilde değildir.

Acaba teknikleri hakkinda bilgi verirmisiniz suan uygulayamicam ama hem merak ettim hemde ilerde bir gun yaparim aklimin ir kosesine bulunsun diye:)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Benim vereceğim ve sizin yapabileceğiniz bir çalışma maalesef değildir. Hipnoz bir uzmanlık alanıdır. Ve uzun eğitimler sonucu kişi bu yetisini geliştirebilir. Bu yüzden isteğinize olumlu yanıt veremeyeceğim.