Demon Phenex

• Konbuyu başlatan thadeus
  • Başlangıç tarihi
T

thadeus

Arkadaşlar bana bu demon hakkında bilgi verebilir misiniz?Bu demona yeteneklerinden dolayı sempatim var.Hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum.Ayrca Seventh Throne nedir?

PHENEX : Muhteşem bir Marki, Anka kuşu görünümüne ve bir çocuğun sesine sahiptir. Mükemmel bir şair ve istekleri yerine getirme konusunda isteklidir. Solomona'nın söylediği şekilde 1200 yıl sonra Seventh Throne'a dönmeyi ummaktadır.

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Phenex sanırım 20 fedayiden biridir ve kandırılımışır. Özellikleri (pek güvenmediğim bir kaynak) çok zekidir, üstün ilimler bilir, şiir yazar, iyi bir hokkabazdır ve çok itaatkardır sesi çok güzeldir çocuk sesi gibi ayrıca bu sesiyle kişileri kandırabilir (bu özellik bence kaynakta yanlış gösterilmiş kişileri kandırma meselesi).
seventh throne da cennet olarak çevrilir :)

T

thadeus

Phenex sanırım 20 fedayiden biridir ve kandırılımışır. Özellikleri (pek güvenmediğim bir kaynak) çok zekidir, üstün ilimler bilir, şiir yazar, iyi bir hokkabazdır ve çok itaatkardır sesi çok güzeldir çocuk sesi gibi ayrıca bu sesiyle kişileri kandırabilir (bu özellik bence kaynakta yanlış gösterilmiş kişileri kandırma meselesi).
seventh throne da cennet olarak çevrilir :)

Eğer ki cennete dönmeyi umuyorsa bu hala içinde bir iyilik Allah'a karşı bir saygı olduğu anlamına gelmez mi? Yani sonuçta cennete Allah'tan izinsiz girilmiyor.Bu varlıkta cennete girmek için Şeytan değilde Allah'a boyun eğmesi gerektiğini bilir herhalde.Bunlar ışığında iyiliğe döndürülmesi gibi bir olasılık olamaz mı?

focus

Kayıtlı Üye
bu demon işine bende merak saldım ama boş, öyle çagırdım gel demekle falan gelen bişey yok.

var diyen olabilir ama ben çok ugraştım dedim ya demon bile benim şansızlıgımı gördü belli ki niye gelsin benim davetime.

ne iş yaparsanız yapın ama iyi yönde olumlu şekilde şansınız varsa hayat size her istediğinizi sunuyor yoksa benim gibi kelek bir yaşamda silik bir yarım yamalak hayatın mücadelesini verir kalırsınız.

hergün kelek bir yaşam her nefes alışta aynı olumsuzluklar elinizi neye sürseniz hep terslik yani ilahi dokunuş olmadan Allah size yürü ya kulum demeden tek adım bile atamıyorsunuz hep aynı yerde sayıyor hergün isyana yeleken açmaya ramak yaşıyorsunuz, daha ne anlatabilir beni.

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Eğer ki cennete dönmeyi umuyorsa bu hala içinde bir iyilik Allah'a karşı bir saygı olduğu anlamına gelmez mi? Yani sonuçta cennete Allah'tan izinsiz girilmiyor.Bu varlıkta cennete girmek için Şeytan değilde Allah'a boyun eğmesi gerektiğini bilir herhalde.Bunlar ışığında iyiliğe döndürülmesi gibi bir olasılık olamaz mı?

mantığınız çok doğru sayın thadeus ama başta söylediğim gibi kandırılmış bir fedayi. Tıpkı bazı satanist ritüellerdeki gibi kurtuluşu şeytanda arıyor. Nasıl ne şekilde kandırıldı bilmem ama o 1200 yıl dan sonra seventh throne 'a döneceğini düşünüyor.

T

thadeus

mantığınız çok doğru sayın thadeus ama başta söylediğim gibi kandırılmış bir fedayi. Tıpkı bazı satanist ritüellerdeki gibi kurtuluşu şeytanda arıyor. Nasıl ne şekilde kandırıldı bilmem ama o 1200 yıl dan sonra seventh throne 'a döneceğini düşünüyor.

Bir gün yolumuz karşılaşırsa kandırıldığını anlatırım o zaman buna... :)