Gümüş Yüzükle Kendimizi Daire içine (Korunmaya) Alma

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar kendimizi nasıl daire içine (korunmaya) alırız , bunları anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bir gümüş yüzüğe ihtiyacımız vardır.

Gümüş yüzüğü sağ elimizin serçe parmağının yanındaki parmağın yarısına kadar yüzüğü geçiriyoruz, sonra yüzüğü tutarak okumaya başlıyoruz. Bir euzü besmele çektikten sonra Fatiha suresini okuyoruz. Sonra niyet ediyoruz;

''Yarabbi biz niyet ettik daire içine (korunmaya) alman için okumaya,Yarabbi hıfz aman eyle Ya HAFIZ Ya ALLAH'' dedikten sonra şu duayı okuyoruz:

''Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka'' okuduktan sonra Bakara suresinin ilk beş ayetini 1 defa, Ayetel Kürsi'yi 7 defa, İhlas'ı 3 defa, Felak ve Nas'ı 3 defa ve Hıfz ayetlerinin tamamını okuduktan sonra, yüzüğü yavaş yavaş çevirerek ve şunu okuyarak parmağımızın sonuna kadar itiyoruz;

''ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER LAİLAHEİLLALLAHU VALLAHU EKBER ALLAHU EKBER VE LİLLAHİL HAMD.''diyerek tamamlıyoruz.

Dikkat edilecek nokta şudur: Yüzüğü kesinlikle parmağınızdan çıkarmıyacaksınız ve parmağınızın yarısında tuttuğunuz yeri geçerse bozulur. Bu havas uygulamasını yaptığınızda hertürlü kötülükten, hastalıktan, şeytanlardan, şeytani cinlerden, insanların şerlerinden, büyüden, nazardan ve her türlü zaralardan emin olur ve korunursunuz. Bu havas uygulamasının Meleği gelerek görevine başlar. Bütün havas uygulamalarında abdest şarttır. Yüzüğü taşırken zorunlu haller hariç her zaman abdestli olmak zorundasınız.

andrah

Kayıtlı Üye
Bu koruma şartlar uygun olduğu sürece etrafımızda kalıyor sabit bir alan veyahut bir nesne için değilde direk bizi daire içine alıyor doğru anlamış mıyım ? Birde kaynak belirtir misin ?

focus

Kayıtlı Üye
ben 10 tane daire içinde de olsam şans yok bende beni gene koruyamaz.

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, sizlere kolaylık olması için burdan okuyabilirsiniz. Kendinizi daire içine aldığınızda melek her zaman sizin yanınızda olacaktır. Yüzüğe sahip olursanız oda size sahip olur...

Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillāhirahmānirahīm
Elhamdü lillâhi rabbil'alemin
Errahmânir'rahim
Mâliki yevmiddin
İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în,
İhdinessırâtel müstakîm
Sırâtallezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

''Yarabbi biz niyet ettik daire içine (korunmaya) alman için okumaya,Yarabbi hıfz aman eyle Ya HAFIZ Ya ALLAH''

ALLAHU EKBER
''Euzü bikelimâtillahittammâti min şerri mâ haleka''
Huvel evvelu vel âhiru vez zâhiru vel bâtın(bâtınu), ve huve bi kulli şey’in alîm.
"Ve ilahüküm ilahün vahid, la ilahe illa hüverrahmanürrahim"
Ya bedias semavati vel ard Ya zel celali vel ikram

Bismillāhirahmānirahīm
Elif, lam mim. Zalikel kitabu lareybe fihi. Hüdenlil müttekin. Ellezine yü’minune bil gaybi ve yukimunesselate ve mimma rezaknahüm yunfikun. Vellezine yü’minune bima unzile ileyke ve ma unzile min kablike ve bil ahireti hüm yukinun. Ulaike ala hüden min rabbihim ve ulaike hüm-ül muflihun.

Bismillāhirahmānirahīm ALLAHü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Bismillâhirrahmânirrahîm.Hüvallâhüllezi lâ ilâhe illâ hû. 'Âlimü'l-ğaybi veş-şehâdeh. Hüver-rahmânür-rahîm. Hüvallâhüllezî lâ ilâhe illâ hû. El-melikül-kuddûsüs-selâmül-mü'minül-müheyminül-'azîzül-cebbârul-mütekebbir. Sübhânellâhi 'ammâ yüşrikûn. Hüvallâhül-hâlikul-bâriül-müsavviru lehül-esmâülhüsnâ. Yüsebbihu lehü mâ fis-semâvâti vel-ard. Ve hüvel-'azîzül-hakîm.

Bismillâhirrahmânirrahîm. Hâfizû alas salavâti ves salâtil vustâ ve kûmû lillâhi kânitîn. Velâ yeûdühü hifzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm. Fessâlihâtü kânitâtün hâfizâtün lil ğaybi bimâ hafezallâh. Femâ erselnâke aleyhim hafîzâ. Verrabbâ niyyûne vel ahbâru bimas tahfizû min kitâbillâhi ve kânû aleyhi şühedâ’. Vahfezû eymâneküm. Ve yürsilü aleyküm hafezah. Ve hüm alâ salâtihim yühâfizûn. Ve mâ ena aleyküm bi hafîz. Ve mâ cealnâke aleyhim hafizâ. Vel hâfizûne li hudûdillâhi ve beşşiril mü’minîn. İnne rabbî alâ külli şeyin hafîz. Ve mâ ene aleyküm bi hafîz. Ve innâ lehû le hâfizûn. İnnî hafîzun alîm. Ve innâ lehû le hâfizûn. Fallâhü hayrun hâfizan ve hüve erhamür râhimîn. Ve nemîru ehlenâ ve nahfezu ehânâ. Ve mâ künnâ lil ğaybi hâfizîn. Lehü muakkıbâtün min beyni yedeyhi ve min halfihi yahfezû nehü min emrillâh. İnnâ nahnü nezzelnaz zikra ve innâ lehü le hâfizûn. Ve hafiznâhâ min külli şeytânin racîm. Ve cealnes semâe sakfan mahfûzâ. Ve künnâ lehüm hâfizîn. Vellezînehüm li fürûcihim hâfizûn. Vellezînehüm alâ salâtihim yühâfizûn. Ve yahfezû fürûcehüm. Ve yahfezne fürûcehünne. Vel hâfizîne ürûcehüm vel hâfizât.
Ve rabbüke alâ külli şeyin hafîz. Ve hifzan min külli şeytânin mârid. Ve hifzan zâlike takdîrul azîzil alîm. Vellezî nettehazû min dûnihi evliyâ allahü hafizun alîm.Femâ erselnâke aleyhim hafîzâ. Hâzâ mâ tûadûne li külli evvâbin hafîz. Vellezînehüm li fürûcihim hâfizûn. Vellezînehüm alâ salâtihim yü hâfizûn. Ve inne aleyküm le hâfizîn. Kirâman kâtibîn. Ya’lemûne mâ tefalûn. Ve mâ ürsilû aleyhim hâfizîn. Vallâhü min verâihim muhît. Bel hüve Kurânun mecid. Fî levhin mahfûz. İn külli nefsin lemmâ aleyhâ hâfiz. Ni’mel hâfizullâh. Ni’mel kâdirullâh. Fekadernâ feni’mel kâdirûn.

Bismillâhirrahmânirrahîm Kul hüvallahü ehad Allah'üs-samed lem yelid ve lem yûled ve lem yekûn lehu küfüven ehad.
Bismillâhirrahmânirrahîm Kul, euzü birabbil felâk, min şerri ma halak, ve min şerri gasikin iza vakab, ve min şerri neffassâti fil ukad, ve min şerri hâsidin iza hased.
Bismillâhirrahmânirrahîm Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve kulil hamdu lillâhillezî lem yettehız veleden ve lem yekun lehu şerîkun fîl mulki ve lem yekun lehu veliyyun minez zulli ve kebbirhu tekbîrâ

''ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER LAİLAHEİLLALLAHU VALLAHU EKBER ALLAHU EKBER VE LİLLAHİL HAMD.''

l'esprit

Kayıtlı Üye
Bu uygulamanın kesinliği var mı? Birde kolye ile yapılabileni ? Varsa çok iyi olur yardımcı olursanız sevinirim :)

maiela

Banlı Kullanıcı
evet arkadaşım kaynak belirtirmisin?? bu dualardan biri fatiha digeri ayetel kürsi. e ben bunları yüzük çevirmeden hergün okuyorum ne şimdi benim binlerce meleğimmi oldu? :p

webmanx

Kayıtlı Üye
Bu uygulamanın kesinliği var mı? Birde kolye ile yapılabileni ? Varsa çok iyi olur yardımcı olursanız sevinirim :)
Bu uygulama tam bir iman ve inançla yapılırsa olur.Tecrübe edilmiştir.Bir musallatlı hastaya bu uygulamayı yaptık ve kurtuldu.Ayrıca kolye ilede olabilir.
Kaynak;Bunu hiçbir havas kitabında bulamassınız.Bu ilim bana bir varlık tarafından öğretilmiştir.

l'esprit

Kayıtlı Üye
Beni anlarsınız bir kaynak yok varlık öğretmiş güvenebilir miyiz ? Birde kolye ile olanı nasıl yapılır ?

maiela

Banlı Kullanıcı
O varlık düşünemiyomu acaba ben bunu öğretirsem, bu insan benden bu şekilde korunursa ben onunla bidaha görüşemem öğretmeyim herşeyi diye ;)

Pek inandırıcı gelmiyor bana senin paylaşımların... :D Yazmışsın foruma peri kızı benle evlenmek istiyor yok göründü yok şu yok bu diye, bu kadar niye şaşırdın peri kızının görünmesine senin varlığında varmış alışkın olman lazım ateşten yaratılmış varlıklara ;)

webmanx

Kayıtlı Üye
Bir ara ipkgrl adında bir üye saçmalıyordu şimdi saçmalamaya maiela devam ediyor.

maiela

Banlı Kullanıcı
bir kanak belirtmeyip ısrar edilincede bunu bana varlık öğretti demek. varlıklar size birşeyler öğretecek kadar yakınmış, yakınmışsınız.ama açtığın diğer peri kızı bana çok kızmış konusunda ise peri kızı gördüm şaşırdım gibi cümleler kurmuşsunuz. cinlerle bu kadar haşırneşirken cinin dişisi olan peri kızını görünce neden ilk defa bir varlık görmüş insan tepkisi verdiğinizi size sormak lazım.... zaten o konu başlık altında arkadaşlar yeterince gülmüşlerdi senaryo beğeniliyor devamı gelecektir diye :D aynen öyle, attıkça atıyorsunuz . bir cin birisiyle evlenmek istese, o kişi yatağa uzanmış düşünürken karşısında belirip kuğu gibi balerin gibi dönüp durmaz, oracıkta düğün yapıverir akrabalarınıda toplayıp :D yani kurgularken daha mantıklı kurgula. araştır öyle kurgula....

webmanx

Kayıtlı Üye
Maiela,Herhalde yazılanları tepeden okuyorsun.O peri kızı olayı yıllar önce olmuştu.Birde gümüş yüzükle yapılan uygulamada size zarar vermeyenler etkilenmez.Bazı şeyleri çok geç anlıyorsun,Senin ramler bozulmuş galiba.

maiela

Banlı Kullanıcı
bence senin ramlarda bir sorun olabilir varlıklara sözünü geçirememişsin bak auranı dağımışlar kimliğin bozulmuş

origanum

Yönetici
Mahalle kavgasına çevirmeyin siteyi, ikinizi de atarım. Kendinize gelin. Ne oluyor size?

steve.morse

Kayıtlı Üye
Mahalle kavgasına çevirmeyin siteyi, ikinizi de atarım. Kendinize gelin. Ne oluyor size?

Burada peri kızlarını müslüman yapan, çocukken yaşadığı bazı sözde deneyimleri anlatan, "şu arkadaşı kurtardım, şöyle yaptım, böyle yaptım" diyen bir arkadaş var. İlim sahibi olan bir insan zaten böyle kendini övmez. Yazdıklarının zaten uydurma olduğu heryerdinden belli oluyor o da ayrı mesele. Bu arkadaşın daha ergenlikten çıkmamış bir çocuk olduğunu, amacının buradaki insanlara kendini özel göstermek olduğunu anlayıp zamanında müdahale etmeniz gerekirdi. Zamanında müdahale etseydiniz böyle mahalle kavgalarına gerek kalmazdı...

maiela

Banlı Kullanıcı
Burada peri kızlarını müslüman yapan, çocukken yaşadığı bazı sözde deneyimleri anlatan, "şu arkadaşı kurtardım, şöyle yaptım, böyle yaptım" diyen bir arkadaş var. İlim sahibi olan bir insan zaten böyle kendini övmez. Yazdıklarının zaten uydurma olduğu heryerdinden belli oluyor o da ayrı mesele. Bu arkadaşın daha ergenlikten çıkmamış bir çocuk olduğunu, amacının buradaki insanlara kendini özel göstermek olduğunu anlayıp zamanında müdahale etmeniz gerekirdi. Zamanında müdahale etseydiniz böyle mahalle kavgalarına gerek kalmazdı...

Katılıyorum steve.morse. Sn origanum amacım mahalle kavgası çıkarmak değildi. Ayrıca ben varlığı olan insanlara, varlıkların öğrettiği uygulamaların o kişiye özel olduğunu, başkalarına anlatılmaması gerektiğini, zaten varlık sahibi olanların bunu bilip varlığın paylaşımlarını kimseye anlatmadığını biliyorum. yanlış mı biliyorum?

alin

Kayıtlı Üye
Sanırım yeterince meramımızı anlatamıyoruz. Biz yinelemekten usanma raddesine geldik ama her üyeyi katmasak da anlamamakta ısrar hala devam ediyor. Bir üye,bir konu açmış ama kendi hayal dünyasında ama gerçek. İnternet dünyasında sayısız konu var, çoğu sahte bile olsa sadece okuyup geçiyorsunuz. Biz üyelere site formatı dahilinde bir şeyi paylaşmayın mı diyeceğiz? Şayet inandırıcı gelmiyorsa, kendi akıl süzgeçinizden geçirir, en kötü ihtimal inanmıyorum dersiniz ancak saygı duyarsınız!! Burada kişilere değil, konulara yazı yazma gereği savunulur. Burası kişilik eleştirisi yapılacak platform değildir. Bu sitenin kurallarını defalarca belirli başlıklarla belirttik ve sık sık hatırlatıyoruz. Konu ister doğru, ister yanlış olsun, sayısız ve çok geniş yelpazeli konular içinde, herkes kendine uyanı alır. Sorun konu olmaktan bile çıkıyor farkındaysanız, sürekli bir ikili tartışma görmekten rahatsızlık duymaktayız bilginize!!

Yorum yapma özgürlüğünüz elbette var ama saygı duyulacak ve kişisel inat pazarına dönüştürüp, forum kirletmeyecek şekilde. Başka kişilere hiç bir faydası olmayan, savunma ya da saldırı tarzda yazılara izin verilmeyecektir, bir kere daha hatırlatırız.

Umarım yeterince aydınlatıcı olmuştur.

İyi forumlar...

webmanx

Kayıtlı Üye
Bir insan yaşadıklarını anlattığı zaman,kedini övmüşmü oluyor.Bu sitedeki üyelerde birşeyler paylaşıyorlar onlardamı kendilerini övmüş oluyorlar.Bu şekilde algılanıyorsa kimse paylaşım yapmasın,İşte o nedir bu nedir,şu atıyor şu tutuyor gibi kelimelerle mahalle kavgasına dönüştüreceğinize birbirinize anlayışlı davranarak yardımcı olsanız iyi olmazmı.steve.morse,ve sizin insanlara yalan söylüyor,uyduruyor gibi incitici kelimeler yazmaya hakkınız yoktur.Birde çocuk demişsiniz,sen çokmu büyüksün,benim yaşımın kaç olduğunu nereden biliyorsun .Ben 22 yıldır havas ilminin içindeyim ve varlıklarla uğraşıyorum,belki ben havas ilmine başladığımda sen dünyada bile yoktun.Lütfen yorum yaparken iyi niyetli ve bir konu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yorum yapınız.Sanırım anladınız.steve.morse

51mecnun38

Kayıtlı Üye
bu yüzük uygulamasını ben biliyorum evet arkadaşın dediği gibi buna hiçbir yerde rastlaymazsınız bu bir ledün ilmidir ve bunu bana mübarek bi zat uygulamıştı ve ben ondan öğrenip kendim yapmak istemiştim yaptım da fakat o günden sonra çok şeyler geldi başıma belkide bana müsade edilmedi sonra o zat tanda alınmış bu ilim onunlada aram bozuldu velhasıl arkadaşın dediği doğru ama yapıp yapmamak size kalmış selametle