Cinlerin(Varlıkların) verdiği zararlar şunlardır.

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadalar;varlıkalrın,insanlara ne gibi zaralar verdiğini maddeler halinde anlatmaya çalışacağım.Daha aklınıza gelmeyecek bir çok rahatsızlıklar vardır,bunlar bazılarıdır.

1-Baş dönmesi,baş ağrısı
2-Zekada bulanıklık ve düşünmede zorlanma,kararsızlık
3-Akli dengesizlik,nerede olduğunu,kim olduğunu ne yaptığını ne konuştuğunu bilememe
4-Duyu organına tesir etmeleriyle çeşitli sesler işitme
5-Koku alma duyularına tesir etmeleriyle kötü kokular alma
6-Gözlere tesir ederek çeşitli görüntüler,korkutucu hayaller görme
7-Vücudun çeşitli yerlerine tesir ederek rahatsızlık,ağrı,sancı ve çarpılma ile vücudun yapısının bozulması
8-Bayılma,uyku hali unutkanlık ve dalgınlık v.b.
9-Duvara baktığınızda veya beyaz bir kağıda baktığınızda çeşitli şekiller görme
10-Vücudunuzda yorgunluk,halsizlik ve ağırlık hissi
11-Eller ve ayaklarda küçülme ve büyüme oluyor gibi hissetme
12-Eşyaların sanki yerinden oynuyor veya sallanıyor gibi görme
13-Bir şeye baktığınızda, onu daha büyük veya daha küçük görme
14-Uykuda iken korkutucu şeyler görme
15-Uyanırken şuurun yerinde olmaması,nerde olduğunu bilememe
16-Uyku ile uyanıklık arasında (yakaza) halinde iken üzerinize ağırlık çökmesi
17-Gözlerinizi kapattığınızda çeşitli yüzler görme
18-Uykuya dalma halindeyken sanki bir televizyon izliyor gibi görüntüler görme
19-Yatağınız sallanıyor gibi hissetme
20-Uyurken ani bir korkutucu bir sesle uyanma veya isminizin söylenmesi
21-Psikolojik bozukluklar,sıkıntı,bunalım,kalp çarpıntısı
22-Bir insanı,iki tane görme
23-Vesvese,şüpheye düşürme
24-İçine kapanıklık,insanlardan kaçma
25-İşlerinizin ters gitmesi

Not:Varlıklar insanı en çok sevdiği ve hiç sevmediği şeylerle korkutur.

Bu saydığımız maddelerin neyden kaynalandığını,tıbbi mi yoksa varlıkların verdiği bir zararmı olduğunun teşhisini koyduktan sonra tedavisi ona göre yapılmalıdır.Bu rahatsızlıkların nerden geldiğinin iyi bilinmesi gerekmektedir.

ALLAH RAHMAN ve RAHİM 'dir.HAFIZ'dır Esirgeyen ve bağışlayandır. Kullarını koruyandır.

webmanx

Kayıtlı Üye
26-Kuran-ı Kerim okunurken sinirlenme,
27-Namaz kılan bir insanın yanında duramama
28-Bağırma ,çığlık atma hissi
29-Karşısındaki insanın yüzünü çirkin görme
30-Sebebsiz yere sinirlenme
31-Eşyalara, insanlara saldırma
32-Yaptığı bir hareketin aynısını tekrar yapma,yaptığına pişman olma
33-Uykuda başka bir yere götürülme
34-Yemegin içinde varlıkları görme
35-Yatan bir kişinin kafasını kocaman görme

webmanx

Kayıtlı Üye
36-Tuvalette veya banyoda uzun süre çıkamama,yüzü sabunluyken,biri onu izliyor hissine kapılma
37-Karanlıktan korkma,yalnız yatmaktan korkma,ışık açıkken ve ezan okunacağı vakit uyuma
38-Yanından veya arkasından gölgeler geçiyor gibi hissetme
39-Uyurken gözlerini açtığında,karşısında çeşitli görüntüler görme (şuurun açılmaması)
40-Gözlerinin etrafında gölgeler görme

Katarina

Kayıtlı Üye
Bunların çoğu insanların zaten korkularıdır.Musallatla bir alaka kurmak kolaydır.40 maddeden illaki bir tanesi uyar.Bana hiç biri uymadı diyen bir arkadaşım olursa mutlaka yorumunu bekliyorum :)

webmanx

Kayıtlı Üye
Kaynak:peri kızı bana anlatmıştır...

T

thadeus

Kusura bakmayın ama peri kızı biraz sallamış gibi geldi bana.Maddelere göre ayağımız taşa takılsa cin musallatı olabilir.

webmanx

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama peri kızı biraz sallamış gibi geldi bana.Maddelere göre ayağımız taşa takılsa cin musallatı olabilir.
Bunları yaşayan insanlar vardır.Onlar yorum yapmış olsalardı belki inanırdınız.Siz belki bunları yaşamadığınız için inanmıyorsunuz.İllaki bunları yaşayıncamı inanacaksınız.Hayatta herşey olabiliyor.Sizin bunlara sallama demeye hakkınız yoktur.Önce ilmini geliştir,ondan sonra yorum yap.Bu anlatılanlar ilimdir.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Dostum bu maddelerin hepsi öyle veya böyle insanların ekseriyetle yaşadığı şeylerdir.Bu belirtilerin olduğu insanda hmn musalat var diyemeyiz.Sağlam bir bkaım ile anlaşılır.

Peri kızına saygılar bu arada:)

T

thadeus

Bunları yaşayan insanlar vardır.Onlar yorum yapmış olsalardı belki inanırdınız.Siz belki bunları yaşamadığınız için inanmıyorsunuz.İllaki bunları yaşayıncamı inanacaksınız.Hayatta herşey olabiliyor.Sizin bunlara sallama demeye hakkınız yoktur.Önce ilmini geliştir,ondan sonra yorum yap.Bu anlatılanlar ilimdir.

Benim bir şeyler yaşamadığımı nerden biliyorsunuz? Benim bu konuda ilim sahibi olmadığı mı nereden biliyorsunuz? Ayrıca ben size demedim ki sallamış diye.İrtibatta olduğunuz "peri kızı" sizi yanlış yönlendiriyor bana göre.

Neyse size ilminiz ve "peri kızınızla" mutluluklar diliyorum .)

focus

Kayıtlı Üye
hepinize merhabalar

şimdi yorumları okudum bana uyan %90 ama şu peri kızı meselesi varya,

ya dünya kadar yol yöntem denedim, yapmadıgım oruç yöntemi kalmadı ben bir tane kapı açıp hiç birşey elde edemedim.

bence peri kızı ile irtibatlı olanlar sizlere imreniyorum. hatta biraz da kıskanmıyorum dersem yalan olur. :)

ben elde edemedim. şans yok bende şans benden önce gidip boş yeri kapıyor bizede hiç kalıyor.

demekki nasipte yok ama ne olur fazla yazmayın nefsime yenik düşer nazar ederim belki.

saglıcakla.

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Adamın b12 si yok az önce söylediğini unutuyor. Cinlimi şimdi. Evet çoğu kişi benzer yaşadıklarını site içi danışıyor ancak böyle madde madde korkualrımızı derleyip işte alın bunlardır diyip zaten korkan arkadaşlarımızı ya da zaten ben şu var böyle midir diye sayfa sayfa dolaşan arkadaşlarımızı korkutmanın da alemi yok diye düşünüyorum.
Esenle kalın :)

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi

Anlatılmaya çalışılan da o zaten bu maddelerin bir çoğunu öyle yada böyle herkes yaşıyor e o zaman herkeste bir musallat durumu mu hakim :)

nuranee

Kayıtlı Üye
40 maddede var. Kardeşim yasaklanmasaydın fikir alabilirdim senden

Ü

Üye silindi 58480

Bazi arkadaslar maddeleri siradan sebeplere yormuslar. Siradan sebep yoktur. Batini es gecilen sebep vardir.

Ben de diyorum ki, insanda musallat olacak diye birsey yok, bununla birlikte vesvese mutlaka olur, dunya bu amacla yaratildi, seytan en temizinden en gunahkarina kadar insanin zihnine nufuz edebilmek uzere ozel olarak yetkilendirilmistir.

Siradan bir hayat yasadigini iddia eden kisilerin bile yarisindan cogu kopuk ve musallatli oluyorlar. Kimse kusura bakmasin. Kimse kendi zihninin uzerinde 100 de 100 kontrol sahibi oldugunu ispat edemez. Bur dondurma reklami sizin dondurma seciminizi mutlaka etkiler. Kotuluk gordugunuz bir kisiye benzeyen bir kisiye sirketinizde is vermeyebilirsiniz. Bu secimlerin sebebinin uzerinde dirmazsiniz cogu zaman. Ozgur irade dediginiz sey mutlaka sizin farkinda olmadan belli odaklara iliskilendirilebilen kaygan bir zemindir. Kontrole acik bir bilincalti kapisidir. Biz buradan imtihan oluyorken , seytanin kendini gizledigini farkedemiyoruz.

Gumrukten mal kaciran kisi ne yapar ? Normal goruntu verir. Dikkat cekmemeye calisir. Seytan ve musallatlar da normal ve makul izlenimlerin altinda aranmalidir. 40 maddenin hepsine katiliyorum.

senihcan

Kayıtlı Üye
Bir anda başlayan uyur gezerlik , altına kaçırma , gece maddesel bir acıyla uyandırılma ve acı görülen bölgenin gerçekten kızarması ileri derece ise sara benzeri krizler , kendini öldürmeye yönelik çağrılar .