Evde olanlar. Yardim edebilirmisiniz?

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar bu konulara merakliyim ama sadece okuma ve bilgilenme olarak alistirma falan hic yapmadim bu yuzden gece bu olaylari yasiyinca buraya yazmaya karar verdim. Her zamanki normal gecelerimden biriydi uyumak icin yataga yatmistim ama huzursuz olup birturlu uyuyamamistim. 1saat sonra falan tam uykuya dalma hali vardir ya yari uyanik yari uykulusunuzdur tam uykuye dalcakken odamda ayak sesi duyup sicradim baktim etrafima kimse yok heralde dedim oyle sanmisimdir diye yine yattim bi 5dk gecmeden yorganim cekildi bu sefer korkmaya basladim ama istifimi bozmadan yattim 1 2 dk sonra yine yorganim cekildi bu sefer iyice korkarak cenin pozisyonuna gecip oyle yattim ve ayni sey birdaha olunca bardagi tasiran son damla oldu kosa kosa isigi yaktim ve o gece isik acik uyudum. Bundan sonraki gece ruyamda bana zarar vermek isteyen bir cin ben yatagimda ananeminde gulli yasin kitaplariyla dua okudugunu gordum ayrica ruyanin sonu hayirli degildi. 3gece perdemin yaninda tavandan sarkan agir bir sus var o sallandi onem vermedim sonucta pencere yani iceri hava falan girmistire yordum ama sabah ezaninda susu biri firlatmiscasina havada gorup duvarda parcalanmasi yine son damla oldu hemen annemin yanina ciktim ve 5 6 gece annemle uyudum sonunda korkum gecmisken yine odamda uyumaya basladim ve yine ayni sekilde ayak sesleriyle uyandim (bu arada benim yatagim 1,5 kisilik odada cok bosluk kaldigi icin boyle almistik ) istemsizce yatagimin sag kenarina kaydim cenin pozisyonunda yatmaya devam ettm ama hicbirsey olmadi. artik hep yatagimin sag kenarinda yatiyorum istemsizce solda yattigim zamanlar yine ayak sesleri oluyor. Zarar vermesinden korkuyorum bir cozumu varmidir?

Admin notu; Sağ ve sol arasında fark var ise bilinç altınızdan kaynaklanan bir sorun var demektir. Zira bedensiz varlıkların sağı solu yoktur. Halk arasında sağ olumlu sol olumsuz olarak atfedilir. Bilinç altınıza küçük yaşta işlenmiş bir kodun gün yüzüne bir sebep ile çıkmasından kaynaklanıyordur. Yakında geçer.

canmert196

Kayıtlı Üye
ben varlıgın size zarar verme amacı oldugunu dusunmuyorum hepımızın basına paranormal olaylar gelıyor az veya cok farkındayız veya degiliz onlarında yasam alanlarını sizlerle paylastıgını unutmayın :) sadece onları rahatsız etmeyın onlarda sızı etmez ben cok buyuk bir sorunla karşı karşıya oldugunuzu düşünmüyorum

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Tesekkurler ama insan yinede tedirgin oluyor. Goz ucuyla gorme vardir ya o sekilde de evde gozume bazi seyler carpiyor yansiyor. kucukten baslayip buyumesinden korkmustum ama onemli birsey degil heralde. Birde bu olaylardan bi 15gun sonra yari uyanik yari uykuda birsey benle konustu gibi oldu ama ruyada olabilir hic emin degilim beni neden cagirdin dedi sonra gozlerim acildi cok gercekti sesi birebir duydugumu hatirliyorum ama bilincalti diye bir faktorde var oldugu icinde kesin birsey diyemiyorum

maiela

Banlı Kullanıcı
dua okuyormusun tedirgin olunca? ayetel kürsi nas felak gibi duaları.

maiela

Banlı Kullanıcı
Dua okusan da varlık gitmiyorsa işin zor... Bir şeyhe yada bir hocaya falan görünmeni tavsiye ederim bu varlıktan kurtulman için. Kötü niyetli bir cin olabilir.

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Sag tarafta yattigim surece birseyler olmuyor bende solda yatmayi denemiyorum zaten

maiela

Banlı Kullanıcı
Sag tarafta yattigim surece birseyler olmuyor bende solda yatmayi denemiyorum zaten

Sağda yatmakla hayat geçmez :) Yalnış bir bilgi vermek istemiyorum ama cini kahreden dualar var ama 3-5 gün lük yastığın altına koyup okumak için. 3-5 gün sonra duayı yastığının altından ve evden çıkarman lazım diye biliyorum. Sitede araştırıp, nasıl kullanıcanı öğrenip bunu uygulamanı tavsiye edebilirim..

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
sağda yatmakla hayat geçmez :) yalnış bir bilgi vermek istemiyorum ama cini kahreden dualar var ama 3-5 gün lük yastığın altına koyup okumak için. 3-5 gün sonra duayı yastığının altından ve evden çıkarman lazım diye biliyorum. sitede araştırıp, nasıl kullanıcanı öğrenip bunu uygulamanı tavsiye edebilirim..

Bu bu duayi biliyorum ama peygambere ozel birsey oldugu ve yapilmasinin sonrasi icin cok riskli oldugunu biliyorum zarar vermeden halletsek sonra bana kinlenmesin

canmert196

Kayıtlı Üye
sağda yatmakla hayat geçmez :) yalnış bir bilgi vermek istemiyorum ama cini kahreden dualar var ama 3-5 gün lük yastığın altına koyup okumak için. 3-5 gün sonra duayı yastığının altından ve evden çıkarman lazım diye biliyorum. sitede araştırıp, nasıl kullanıcanı öğrenip bunu uygulamanı tavsiye edebilirim..

Kahretmek her yigidin harci degildir majisyen yapmassa ordu toplarsiniz basiniza ve yakmak zarar vermek en son yoldur cunku kan davasina doner olay ailesi sizin pesinize duser ve psikiyatir a gitmek kotu bisey degildir toplumumuz bunu delilik olarak algilayip delilerin gittigini dusunuyor sizin bedeniniz hasta oldugunda doktora gidiyorsunuz ruhunuzda hasta olailir kaderiniz karsisinda zayif dusmus olabilirsiniz yardim almak unutanilcak bir sey degildir.
Sorununuza gelince yuleye bakm icin basvurun durumu soyleyin bakim yapsin teshis koysun ondan sonra psikiyatir a mi majisyene mi gitceginize karar verin tekrar soyluyorum psikiyatir a gitmek iyi bir seydir kotu degildir

maiela

Banlı Kullanıcı
Kahretmek her yigidin harci degildir majisyen yapmassa ordu toplarsiniz basiniza ve yakmak zarar vermek en son yoldur cunku kan davasina doner olay ailesi sizin pesinize duser ve psikiyatir a gitmek kotu bisey degildir toplumumuz bunu delilik olarak algilayip delilerin gittigini dusunuyor sizin bedeniniz hasta oldugunda doktora gidiyorsunuz ruhunuzda hasta olailir kaderiniz karsisinda zayif dusmus olabilirsiniz yardim almak unutanilcak bir sey degildir.
Sorununuza gelince yuleye bakm icin basvurun durumu soyleyin bakim yapsin teshis koysun ondan sonra psikiyatir a mi majisyene mi gitceginize karar verin tekrar soyluyorum psikiyatir a gitmek iyi bir seydir kotu degildir

katılıyorum zaten bende yalnış bilgi vermek istemiyorum sitede araştır demiştim ama direk psikyatıra git diyen arkadaşlara söylüyorum; bu arkadaş bir varlık tarafından rahatsız ediliyorsa hemen pskiyatıra git demek çok saçma. varlıklar yokmu cin vb gibi varlıklar var elbette. bu soruna psikiyatir ne diyebilir sanki bu olaylar çok çok anormalmiş daha önce hiç duymamış gibi direk psikiyatira git diyorlar ki bu sitede doğa üstü olaylar doğa üstü varlıklar kısmına arkadaşların bakmalarını öneririm...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Sayin cileklibisey arkadasim, senin yasadigin olayi aynen bende yasadim. Uyaniktim ve ayak sesleri duydum, ondan sonra yorganimi cekmeye basladi. Ben yorganima simsiki sarildim fakat, hic bir yerimi oynatamiyordum, kaskati kesilmistim, ama dualarimi okuyunca gecti. Buna benzer bir kac sey daha gecti basimdan. Ama simdi rahatim, eski evimde oldu hepsi yeni tasindigim evde daha olmadi. İnsallahta olmaz. Korkmana gerek yok. Sevgiyle kal:nopity:

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Sayin cileklibisey arkadasim,senin yasadigin olayi aynen bende yasadim.uyaniktim ve ayak sesleri duydum,ondan sonra yorganimi cekmeye basladi.ben yorganima simsiki sarildim fakat,hic bir yerimi oynatamiyordum,kaskati kesilmistim,ama dualarimi okuyunca gecti.buna benzer bir kac sey daha gecti basimdan. Ama simdi rahatim,eski evimde oldu hepsi yeni tasindigim evde daha olmadi.insallahta olmaz.Korkmana gerek yok.sevgiyle kal:nopity:

Tesekkurler :) benim ise son kisim tam tersi bu olaylari yeni evimize tasindigimzda yasamaya basladim ama hayirlisi bakalim herseyin bir caresi var :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Saldirilara karsi ayetel kursi korumasini deneyebilirsiniz 8 defa okunur 1 kere okuyup saga yine okuyup sola yine okuyup one yine okuyup arkaya yine okuyup assaga yine okuyup yukari uflersin sonra bir kere daha okuyup 360 derece donerek uflersin sagdan basla uflemeye sagda bitir ve son kere okuyup butun havayi icine cekersin dene sonuclari yazarsin :) sevgi ve isikla:)

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Saldirilara karsi ayetel kursi korumasini deneyebilirsiniz 8 defa okunur 1 kere okuyup saga yine okuyup sola yine okuyup one yine okuyup arkaya yine okuyup assaga yine okuyup yukari uflersin sonra bir kere daha okuyup 360 derece donerek uflersin sagdan basla uflemeye sagda bitir ve son kere okuyup butun havayi icine cekersin dene sonuclari yazarsin :) sevgi ve isikla:)

Cok tesekurler ise yarayacagini dusunuyorum :)

KızılSakal

Kayıtlı Üye
AUM mantrasını deneyin. korktuğunuz anda aum mantrasına odaklanın. içinizden de tekrarlayabilirsiniz ama seslice yapmanız daha kuvvetli olur. bu mantra da çok güçlüdür ve hatta bir nevi kasırga etkisi yapar, uzaklaştırır.

Salaman

Banlı Kullanıcı
sorun nedir acaba okuyamadım aceleden ?

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
AUM mantrasını deneyin. korktuğunuz anda aum mantrasına odaklanın. içinizden de tekrarlayabilirsiniz ama seslice yapmanız daha kuvvetli olur. bu mantra da çok güçlüdür ve hatta bir nevi kasırga etkisi yapar, uzaklaştırır.

İcimden aum falan mi diyecegim kusura bakmayin dediginiz sey hakkinda bilgim yokda

Psikite

Kayıtlı Üye
Arkadaşım ile benimde buna benzer olay geçti başımızdan.Ama biz sadece gördük.Sana Allah sabır versin kardeşim hiç kolay değil.Aslında cinlerin insanlara bulaşmak tarzları değildir inançlarına terstir. Ama sen onları kızdıracak birşey yaptıysan veya etrafta pis pis dolaşıyorsan pis yerlerde geziyorsan başına musallat olabilirler. Bence o yatağı bir temizlemeni tavsiye ederim

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Arkadaşım ile benimde buna benzer olay geçti başımızdan.Ama biz sadece gördük.Sana Allah sabır versin kardeşim hiç kolay değil.Aslında cinlerin insanlara bulaşmak tarzları değildir inançlarına terstir. Ama sen onları kızdıracak birşey yaptıysan veya etrafta pis pis dolaşıyorsan pis yerlerde geziyorsan başına musallat olabilirler. Bence o yatağı bir temizlemeni tavsiye ederim

Tavsiye icin cok tesekkurler ama annem olaylardan haberdar oldugu icin ertesi gune butun odami yatagimi nerdeyse dezenfekte etti hatta okunmali ilginc degisik bir suylada sildi. Bakalim su aralar yasamiyorum zaten malum sag tarafta yatiyorum. Birde bu konuyu ilk actigim gece sacimi cekti boyle can acitmak degilde oksamak tarzydi iyiye mi yormaliyim kotuye mi yormaliyim bilemiyorum