Tuhaf yaratık...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba bu rüyayı sadece bir kez gördüm ama rüya olmayabilir.

Gece uyandım gözlerim açık yatıyorum hala gözlerim dışında hiçbir yerimi hareket ettiremiyorum. Hatta kollarımı kaldırmayı denedim sanki çok ağır bir taş gibiydi kımıldamadı.. Buraya kadar sorun yok zaten. Tam karşımdaki duvarda sanki yapışmış gibi duran ortalama bir bebek boyutlarından biraz daha büyük belkide. Buruşuk hafif koyu yeşil yıpranmış bi derisi olan anlam veremedim bir şey duruyordu, büyük gözleri vardı ama o kadar da büyük değil yüzü daha çok duvara dönük olduğundan pek seçemedim. Ve karanlıktı oda baya. Tam karşımda duruyordu kıpırdamadan bana dönüktü ayrıca. ben bunu görünce hareket etmek istemiştim zaten. olmayınca da gözlerimi kapadım. kapadım açtım görüntü değişmiyordu bile göz kapaklarım yok gibiydi kısacası. Ardından ben öylece o yaratığa bakarken görüntünün ortasında çok güzel bir ışık parlamaya başladı tam o yaratığın önünde. Başta hafifti sonra büyüdü bir an kendimi bu ışığın içinde buldum. Bizim salonun ortasındaydım ama başka bir bedendeydim büyük ihtimalle bir erkek bedeni. Yere bakıyodum yerden en az 5-10 arasında yukardaydım ve üzerimde kefen gibi bembeyaz düz bir elbise vardı. [hacıların giydiği elbise gibi] ve sakallı olduğumu da hatırlıyorum.Bulunduğum salon öyle bir ışık alıyordu ki sanki güneş hemen evin camlarının yanındaydı. ışık öylesine güçlüydü ki anlatamam.fakat evin diğer odaları görünüyordu kapıdan. onlar karanlıktı.ve oraya baktıkçada korkuyordum. bir an kendimi yatakta yatarken bir anda havada buluyordum. iki görüntü arasındaydım kısaca.en sonunda bu bir rüya ve bundan kurtulmak istiyorum lütfen gibi şeyler söyledim ve bitti..

Aslında buna ek olarak birşeylerde yazmak istiyorum. rüyadan sonra birçok sabah sol elimle sağ kolumu bileğimden tutmuş olarak uyanıyorum sanki yatağa bağlanır ya birisi.. ama vücudum kas katı kesilmiş bi şekilde ve kolumu çok güçlü birşekilde sıkıyorum. normalde böyle birşey yapmam ama bir alakası varmıdır bilemiyorum.

yorumlarsanız sevinirim...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
sanmıyorum zaten daha büyüktü, ve duvarda yan olarak duruyordu..

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Enteresan..Ancak bu anlattıklarınız rüyanızda mı oldu yoksa gerçekte uyanık mıydınız?