Sesler yavaşlıyor.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar size uzun bir süre önce yaşadığım bir olaydan bahsetmek istiyorum.
Benim bir mp3 player m var çok eski yıpranmış felan değil. onunla müzik dinlerken müziği durdurup hemen ardından tekrar başlattığımda [benim mp3ün böyle bir özelliğide yoktur] aynı ses olduğundan daha yavaş çıkıyor yani öyle devam ediyor bu sayısız kez başıma geldi.ses slowlaşıyor yani. aynı şekilde çok yeni aldığım telefonumdan da aldığımdan beri bazen yine aynı olay oluyor. sesi bi an durduruyorum aynı yerden başlattığımda ses slowlaşıyor. ağırdan geliyor.. sonra tekrar basıp açtığımda düzeliyor.bunu uzun bir süre yaşadım ama bu aralar pek işim olmuyor mp3 le vs. sizce nedir bu?

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba AkuJuk
Güldürdün beni Allah'ta seni güldürsün :) Yahu gidip elektronikçiye yada teknis servise filan sorsana.
Herşeyde bir mana aramada sınır noktasındayız artik.
Mutlu günler.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Merhaba arkadaşlar size uzun bir süre önce yaşadığım bir olaydan bahsetmek istiyorum.
Benim bir mp3 player m var çok eski yıpranmış felan değil. onunla müzik dinlerken müziği durdurup hemen ardından tekrar başlattığımda [benim mp3ün böyle bir özelliğide yoktur] aynı ses olduğundan daha yavaş çıkıyor yani öyle devam ediyor bu sayısız kez başıma geldi.ses slowlaşıyor yani. aynı şekilde çok yeni aldığım telefonumdan da aldığımdan beri bazen yine aynı olay oluyor. sesi bi an durduruyorum aynı yerden başlattığımda ses slowlaşıyor. ağırdan geliyor.. sonra tekrar basıp açtığımda düzeliyor.bunu uzun bir süre yaşadım ama bu aralar pek işim olmuyor mp3 le vs. sizce nedir bu?
Aynı şeyi bende yaşıyorum. Gece uyumadan önce mutlaka müzik dinleyerek uyurum ben. Gece yarısı uyandığımda ya da sabah kalktığımda müzik olağan ritminden ya daha hızlı ya da daha yavaş olarak çalıyor. Bunu çoğu kez tecrübe ettim. Beyin dalgalarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum, yoksa telefon aynı telefon müzik aynı müzik. Kimse ekolayzırla oynamıyor yani :) Sevgiler.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Sabaha kadar sizde sarki söyleseniz,Gikiniz cikarmi acaba???:biggrinjester:

T

thadeus

Bu sana melekler tarafından bir ulaşma çabası.Ses dalgaları üzerinden mesaj göndermeye çalışıyorlar.Bu gece saat 04.53 te odana bir melek gelecek.Abdestli dur.

Şaka bir yana mp3ün ve telefonun garantisi varsa servise ver.Bunun nesi doğaüstü olay anlamadım gerçekten. :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Aynı şey bende de oluyor bazen ses hızlı ya da yavaş gelebiliyor. Ama bunun doğa üstü bir olay olacağı hiç aklıma gelmedi :D
Bence diğer cevaplarda belirdiği gibi ya kullandığımız aletlerde sorun var ya da psikolojik olabilir :)
Artık herkes doğa üstü olay yaşamak için uğraşıyor dertleri nedir anlamadım ki :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Siz yorgunken diğer her şey olduğundan daha hızlı gelir. Enerjikken de yavaş.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Anlıyorum.. tabi eminim hem mp3 hemde telfonum da hafif bir bozukluk vardır.. zaten doğa üstü olay dediğiniz şeyler uydurma yani hangi deli inanır buna...
yorumlarınız için çok teşekkürler :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Anlıyorum.. tabi eminim hem mp3 hemde telfonum da hafif bir bozukluk vardır.. zaten doğa üstü olay dediğiniz şeyler uydurma yani hangi deli inanır buna...
yorumlarınız için çok teşekkürler :)
Bozukluk olsaydı ilk çalan parçada da bahsettiğiniz sorun meydana gelirdi. Bu duyguları olan bir canlı değil ki, canı nasıl isterse öyle çalabilsin. Beyin dalgalarıyla alakalı olduğunu söylemiştim. Ayrıca doğa üstü olay ve olay çeşitleri vardır, insanlar deneyimlemiştir. Deneyimleyenler de, inanlar da deli değildir, herşey insan içindir. Tecrübe ve deneyimleriyle gelişir insanoğlu. Gerek normal, gerekse paranormal. Sevgiyle.

sembolizm

Kayıtlı Üye
Hafızada kalan ve sarılmak üzere olan sesi yeniden başlatınca öyle olur. Bazı cihazlarda hafıza düşüklüğünden kaynaklanır. İnternette böyle mesela sarma ilerleme hızı durdup yeniden başlatınca normalin onda yirmide biri hızda başlar. Öyle işte.

AndreO

Kayıtlı Üye
Bu sana melekler tarafından bir ulaşma çabası.Ses dalgaları üzerinden mesaj göndermeye çalışıyorlar.Bu gece saat 04.53 te odana bir melek gelecek.Abdestli dur.

Şaka bir yana mp3ün ve telefonun garantisi varsa servise ver.Bunun nesi doğaüstü olay anlamadım gerçekten. :)

Güldürdün :D
Ama Cidden bir servise verme zamanın gelmiş senin :)

mecra

Kayıtlı Üye

Evimdeki elektronik esyalarin ayni anda bozulmasinin bir anlami olmali o zaman:D