Zayıflama Büyüsü

maiela

Banlı Kullanıcı
İhtiyacımız olanlar;

- 1 adet kahverengi mum
- 1 adet pembe mum (güzelliğiniz için)
- 1 parça kağıt
- 1 adet kırmızı kalem
- Kahverengi kumaş ve kahverengi ip (ipin ve kumaşın doğal olması daha iyi olacaktır.)
- İğne
- Kutsama yağı ve tercihinize göre tütsü
Uygulama Aşaması;

İlk önce kendi ritüelinizi yapın. (burda kendi ritüelinizden kasıt, çember açma işlemi)
Mumlarınızı kutsayın(kutsama işlemini kutsama yağı dışında tütsü ilede yapabilirsiniz, yağ şart değil) ve kahverengi mumun üzerine vermek istediğiniz kilo miktarını iğne ile kazıyın. Mumun diğer tarafına isminizi kazıyın ve kutsama yağını tekrar mumun üzerine sürün ya da tütsü ile kutsayın. Tercihe göre runik alfabe ile yazabilirsiniz isminizi.
Mumu yakın ve sol tarafınıza yerleştirin (ön sol)
Pembe mumu alın, kutsayın, güzelliğiniz için en anlamlı sözleri söyleyin ve üzerine isminizi kazıyın. Kutsayın ve yakın. Ön sağ tarafınıza yerleştirin.
Sıradaki işlem; Kağıt parçasına kırmızı kalemle bir daire çizin. Dairenin içinde bir pentagram, pentagramın ortasındada isminiz. En alttan başlayarak, pentagramın(yıldızın) her köşesine hedeflediğiniz kilo miktarını yazın ve bir süre için meditasyon yapın, odaklanın.
Kahverengi mumun dumanıyla kilolarınızın uçup gittiğini imajine edin ya da pentagramı tütsüleyin ve o dumanla beraber kilolarınızın gittiğini hayal edin, artık size kalmış.
Çalışmanın doruğa ulaştığını hissedeceğiniz an son işlemi yapın. Kağıdı katlayın, sonra kahverengi kumaşa sarın, en sonda hedeflediğiniz kilo sayısı kadar dikiş atın.
Bu majiyi üzerinizde taşımaya özen gösterin.
Kişiden kişiye değişir, enerjiden enerjiye değişir. Eğer rahatsızlık veriyorsa bir kaç gün ara verin, üzerinizde taşımayın.
Bu işlemi ay küçüldüğünde yapmalısınız.

internetten Alıntıdır.

ben henüz uygulamadım ama bu büyüyle hangi varlıklardan yardım alınıyor bileniniz varmı?

canmert196

Kayıtlı Üye
bence gerek yok urum un hazırlamıs oldugu sublımınal mesaj dınleyerek 30 kılo verdım :)

canmert196

Kayıtlı Üye
evet cikolato yemedım protein ı yuksek gıdalar yedım ( tavuk durum dahıl ) ve suan 80 kıloyum ekmegı kesın colayı bırakın kas lıflerıne zararı var ve proteın agırlı beslenın zayıflarsınız ama sız yınede doktorlara basvurun ben kendı kafama gore yaptım :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şey konuya çok saygısızlık olucak da bu son mesajım : Bu arada ben zayıflamak istemiyorum sadece merak ettim :)

thales

Kayıtlı Üye
Kilo almak içinde bir mesaj varmı acaba.?