Çok İlginiç Bir Gün Yaşadım

((ex))

Banlı Kullanıcı
akşam rüyamda insanların neslinin tükeneceğini gördüm. İnsanlar son günlerini geçirmek için oldukça büyük bir resturantta ziyafet verirler bütün insanlar bu ziyafete katılırmış,herkes dilediğince eğlenirken bir yandanda üzüntü içindedirler ertesi gün herkesin öleceğini bildirirlermiş. Ben bu duruma çok üzülürmüşüm. Bunun öncesinde gördüğüm insanlar birbirleriyle kavga içinde, herkes küs ve ayrı ayrı dolanıyorlarmış , aile içerisindeki şiddetli geçimsizlik, akraba kavgaları ,sokak ortasında bıçaklı saldıranlar polisler bile engel olamıyordu.yani kimse kimseyle iyi geçinemiyordu.. Bu yüzden dünyanın batacağını bütün insanların öleceğini gördüm. Yarın son yolculuğumuza uğurlanmak için büyük bir otobüs gelip bizi alacakmış. Bende buna inanmak istemiyordum. patronuma sordum (bu arada patronum benim çok sever bende onu) Derya abla yanımıza bişy alacakmıyız giderken dedim. O da bana; "Şimdilik bişy götürmeyeceğiz ama haftasonu götürmeyi düşünüyorum" dedi. Ben birden sevindim dedimki; yani ölmeyecekmiyiz tekrar gelecekmiyiz dedim. Patronum öleceiğimizi bilmediğimi sanıyordu. Öyel deyince söylemek zorunda kaldı. Hayır Nil Öleceğiz vaktimiz geldi artık dedi. Ben birden ağlamaya başladım " ama ben daha yaşamak istiyorum benim daha evim olmadıki" demişim. Ertesi gün olur ve kocaman kırmızı bir otobüs hepimizi almak için gelir. Sonrada uyanmıştım..

Akşam en çok o kırmızı koacaman otobüsden etkilenmiştim. Ve bugün diğer mağazaya gitmem gerekiyordu arkadaş rahatsızdı. Saat 2 de sürüşüm vardı. Sürüşten sonra tekrar ofise dönecektim.. 2 de sürüşe çıktım. Yolun diğer tarafında ağaçlık bölge vardı ve orda çok büyük bir yangın çıkmıştı itfayeler arkamızdan hızla geliyordu. Yangın her tarafa hızla yayilmaya başladı. Bizde öyle çok sık yangın çıkmaz. 45dklık sürüşüm bitmişti ve ben tekrar ofise gideceğimi söylemeyi unuttum mecbur beni mağazada bırakmak zorunda kaldı. Bugünde çok iş vardı biri beni gelip alamazdı. Otobüsle gitmem gerekiyordu ki, ben otobüse çok uzun zamandır binmedim. Durağa gittim, Göçmenköy otobüsüne binecektim ama Girne otobüsüne binmişim. Otobüsün iç kısmı kırmızı renkti. Aaklıma birden akşamki gördüğüm rüya geldi. Çok şaşırdım. Neyse girneye gitmeden indim otobüsden ordaki biletci adam bana yardımcı oldu , Girneden lefkoşaya gelen otobüse bindirdi. Bugün çok yorucu ve çok enteresan bir gün yaşadım.. Sizce bu nedir?

T

thadeus

Kırıcı olmak istemem ancak hiç enteresan bir şey göremedim bu olaylarda...

Astralll

Banlı Kullanıcı
Etkileyici bir rüya gördükten sonra karşılaştıgınız olaylarda bir ilişki aramış olmalısınız(bkz.otobüsün içi) Bu da sizi heycanlandırmış sanırım. Bir başkası da tesadüf deyip geçerdi belkide sizin gibi düşünürdü... Belli mi olur?

((ex))

Banlı Kullanıcı
Kırıcı olmak istemem ancak hiç enteresan bir şey göremedim bu olaylarda...

Rüyamı dikkatlı okursanız enteresan olduğunu anlarsınız.. Ve o gecede patron rahatsızlanmıştı, sabah söyledi bana.. Ben şuna inanırım hayatta hiçbirşey tesadüf değildir..
Bundan bir kaç sene öncede yabancı bir ülkede tusunami depremini görmüştüm ve 2 gün sonrada bu olay gerçekleşti..

T

thadeus

Rüyamı dikkatlı okursanız enteresan olduğunu anlarsınız.. Ve o gecede patron rahatsızlanmıştı, sabah söyledi bana.. Ben şuna inanırım hayatta hiçbirşey tesadüf değildir..
Bundan bir kaç sene öncede yabancı bir ülkede tusunami depremini görmüştüm ve 2 gün sonrada bu olay gerçekleşti..

Merak etmeyin rüyanızı dikkatle okudum.Ama belkide ben bundan çok daha enteresan rüyalar gördüğüm için bana ilginç gelmedi.

maiela

Banlı Kullanıcı

benim küçüklükten beri gördüğüm rüyaları anlatsam enteresanlık kavramının nasıl old anlardınız...
bence günün bir ilginçliği yok, siz ilk defa değişik bi rüya görüp bunuda tüm gününüze uyarlamışsınız..

((ex))

Banlı Kullanıcı
İlk defa değişik bir rüya görmedim sürekli görüyorum böyle rüyaları,sadece ertesi günü bu rüyayla çelişkili gün yaşadığım için yazdım.. Gördüğüm rüyanın tümüde o gün gerçekleşecek diye birşey yok.. Bir kısmı gerçekleşir, diğer kısmıda günü geleceğinde gerçek olacaktır.. Rüyayı gördükten sonra 2 gün önce foton kuşağını tesadüfen bir sitede görüp araştırmaya başladım..(tesadüf değil aslında bir şekilde görmem sağlandı) söylenen rivayete göre 21.aralık2012'De dünyanın tahmin edemeyeceğimiz kadar değişeceğini ve kehanetlerini okudum.. Bu ne derece doğru onuda geldiği gün göreceğiz. Gördüğüm rüya ile ilgisnin çok alakası olduğunuda düşünüyorum ki, geçen sene yine böyle insanlar ile ilgili bir rüya görmüştüm tarihini bile hatırlıyorum 25 aralık 2012 (rüyamda gördüğüm tarih) Gördüğüm rüyaların hepsini birleştirsem gelecekte neler olacağı hepsi tek tek çıkacak!