Gördüğüm nedir arkadaşlar bir bakar mısınız ?

AngelWing

Kayıtlı Üye
Bundan 1.5 sene önceydi. Her gece en az 10-15 sayfa Kuran okuyup yatardım ardından dua kitabı vardı ondan 6-7 tane dua okurdum en sonunda da yatınca uykuya dalıncaya kadar Ya Basir derdim. neyse 3 ay falan böyle geçti bir gece saat 3 civarı kapı açıldı bende uyandım hemen en az 25 cm falan aralanmış şekilde vücudu simsiyah yanakları,alnı,kulak ve boyun kısmı beyaz, göz - saç ve ağız yeri siyah olan bir varlık başını bana çevirdi bende uyku sersemiyle ona baktım oda bana baktı sonra ben durumu çaktım hemen gözlerimi sımsıkı kapadım dua etmeye başladım 35-40 snye geçti kapıyı kapattı gitti. Sabah kalktığımda abimlere anlattım yengemde evet abinin üstünde gece çok fena bir ağırlık vardı dürtüyodum dürtüyodum kaldırmıyodum gece 3 civarı bende mtfakta çocuğa mama hazırlıyodum senin kapının sesini duydum dedi ama öyle bir şey görmedim dedi. Acaba bu gördüğüm nedir ? Kimileri ayet koruyucusu diyo kimileriyse cin.

maiela

Banlı Kullanıcı
ayet koruyucusu niye siyah olsunki?? cin olabilir bence. :smash:

Saprohil

Kayıtlı Üye
Fazla düzensiz zikir çekme.Varlıkların gelmesi normal.Bunun ruhani boyutundaki yükselmeyle ilgisi var.Ayetin koruyucuları hem siyah olarak gelmezler çünkü bu rahmani yani iyi varlıklara göre şer rengidir.Siyah ve Kırmızı bu iki renk tamamen şerli varlıkların sevdiği renktir.Seni ziyaret etmiş bir şerli varlık.Eğer ayet okursan,ayetin koruyucuları bu sefer seni korumak için gelecektir.Bu da varlığın senle temasa geçmesini zorlaştıracaktır.Her kutsal metnin koruyucuları vardır eklemek isterim.

AngelWing

Kayıtlı Üye
Yatağımın hemen üstünde arapça Allah,bismillahirrahmanirrahim ve la ilahe illallah ve muhammeden resulullah tabloları var benimle temasa geçememsinde bunların etkileri varmıdır ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Tamamen şahsi görüşüm; ne kadar doğrudur bilmicem.
Ama fikrim şöyle;
1.Size gelen esma ruhanisi,ayet koruyucu, melek,hüddam
gibi bir varlık olsa belli bir amaçla gelir.Sizle konuşmak, size birşey
iltmek için gelmiş olması lazım. Size bakıp kaçmak gibi bir görevi
olacağını sanmıyorum.

2. Esma ruhanisi, ayet koruyucusu ona dua okuduğunuz zaman gitmez.
Melek türü varlıklar duadan korkmaz. Diceğini der,yapacağını yapar öyle giderdi.

3.Görünüş olarak da fazla ihtişamlı gelmedi.
Bir melek, bir esma ruhanisi gibi birşey olsa bembeyaz parıltılı,
harika güzellikte, görkemli olmaz mıydı? Hele de bir melek olsaydı.
(Belki de ben çok gözümde büyütüyorumdur.
Ama sıradan olmamaları lazım).

Tahminimce bu gördüğünüz; meraklı bir cin.
Ortamın enerjisindeki farklılıktan gelip bir bakmış gibime geldi.

İleriki zamanda bu olay tekrarlanırsa, daha farklı şeyler olursa
belki bir sonuca varılabilir. Ama birkerelik birşeyse bence takılmayın.
Okumalarınıza içinizden geliyorsa devam edin.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Arkadaşlar melekler kara olmaz diyorsunuzda yanılıyorsunuz. Melekler kişiye ameline göre gözükür. Bazıları bir melegi çok görkemli çok büyüleyici güzel de görebilir çok korkutucu şehtani de görebilirler. Bana sorarsan bunun sebebi ruhaniyetinde artışın etrafındaki varlıkların dikkatini çekmesi olabilir. Ne oldugunu ögrenmek için bir kaç şeyi daha anlatmalısın örnegin cinlere falan merak salmışmıydın bir kaç varlıkla görmek falan istiyormuydun ?

AngelWing

Kayıtlı Üye
evet bir hocam vardı cinleri olan o kendisine öğrenci olarak beni seçmişti onun gösterdiği duayı okuyodum ve onun söylediği isimleri zikrediyodum.Aşırı şekilde görmek o dünyaya girmek istiyodum.

desperado_kedi

Kayıtlı Üye
ayet koruyucusuda ne ilk defa duydum uyku ile uyanıklık arasında hayal görmüş olma ihtimalin yüksek :)

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Bende bir akşam Rüyamda arkadaşımın kılığına girmiş bir varlık gördüm acaip bir dilde konuşuyor bana doğru geliyordu diğer yanda arkadaşımın kendisi vardı.Varlık benim bir uçuruma doğru götürüyodu sonra ellerimi başımın üstüne doğru kaldırdı ve bütün bedenime sanki elektrik verdiler gibi.Zor bir şekilde uyandım,Uyandığımda Ellerim başımın üstünde kilitli vaziyetteydi zorlanarak açtım....

snm35

Kayıtlı Üye
Ben de senin yaşadığın gibi bir durum yaşadım.Gece yatakta cep telefonumdan face'e girmiştim :d yüzüm kapıya dönüktü.Odanın kapısı yarı açık vaziyetteydi. Zeminin parke olmasından dolayı bastıgında tahta gacır gucur eder ya, o sese gözümü kapıya çevirdim,orta boylu biri bana bakıyordu,odanın kranlık olmasından dolayı yüzünü falan göremedim ama erkekti belliydi bu yani.Evdede bir tek annem var oda odasında kapısı kapalı oturuyordu.Anladım ben hemen gözlerimi kapattım korktum ve dualar okumaya başladım.Onlar sadece meraklı cinler.Bazen enerjimizle ilgili bir yükselme oldugunda onları görebiliyoruz yada onlar bize gözükmek istiyorlar o konuda pek bişey diyemeyeceğim.

şumul

Kayıtlı Üye
Bundan 1.5 sene önceydi. Her gece en az 10-15 sayfa Kuran okuyup yatardım ardından dua kitabı vardı ondan 6-7 tane dua okurdum en sonunda da yatınca uykuya dalıncaya kadar Ya Basir derdim. neyse 3 ay falan böyle geçti bir gece saat 3 civarı kapı açıldı bende uyandım hemen en az 25 cm falan aralanmış şekilde vücudu simsiyah yanakları,alnı,kulak ve boyun kısmı beyaz, göz - saç ve ağız yeri siyah olan bir varlık başını bana çevirdi bende uyku sersemiyle ona baktım oda bana baktı sonra ben durumu çaktım hemen gözlerimi sımsıkı kapadım dua etmeye başladım 35-40 snye geçti kapıyı kapattı gitti. Sabah kalktığımda abimlere anlattım yengemde evet abinin üstünde gece çok fena bir ağırlık vardı dürtüyodum dürtüyodum kaldırmıyodum gece 3 civarı bende mtfakta çocuğa mama hazırlıyodum senin kapının sesini duydum dedi ama öyle bir şey görmedim dedi. Acaba bu gördüğüm nedir ? Kimileri ayet koruyucusu diyo kimileriyse cin.

Bunu şu şekilde yorumlamak daha uygun olur bence. Öncelikle çektiğin esma , Ya Basir. Yani görünmezleride görebilmek için atılan bir adım , edilen bir dua. Bu tür esmalar neticesinde perdeler aralanınca, beklenmedik misafirler çok olur. Ben bu esmayı çekiyorum, onun görevlisi gelecek diye bir kaide yok.

Medrese yıllarında bana da olurdu bunlar. 40-50 cm boyunca yuvarlak yüzlü ve yuvarlak gözlü , siyay kıllı , çocuksu sürette mahluklar gelirlerdi. Sadece ben görürdüm. Lambayı söndürürler, adeta benimle oynarlardı. Ama ben onları çok severdim. Sabah namaza kalkamadığım zaman zile basarlardı. Bakardım ki kimse yok , bazen saati gösterirler , hemen uyanırdım. Uyandığımda saat aynen rüyada gördüğüm vakitte olurdu, yani namaz vakti. Daha da olmadı, ismimle çağırırlardı. Ama hep ibadetleri aksatmamam için uğraşırlardı.
Kısacası bunlar çok normal hadiseler. Korkacak veya endişe edicek bir şey yok.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Bana sorarsanız zaten istiyormuşsunuz onların dünyasına girmeyi. o zaman devam etmeniz gerek böyle. dediğiniz hocanıza bu olanları sorabiliyorsanız sorun derim..

repece

Kayıtlı Üye
Anlamadığım şey şu;bu okumaları yapınca hocası ne olacağını söylememiş mi yada neden bu durumu hocasına sormuyor sonuçta seçtiği öğrenciis değil mi?

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
İşler değişti şimdi sen şimdi bu zikri onları görmek için perdeyi kaldırmak için çekiyormuşsun görünmeleri çok normal bence alışmaya bak bu alemi tanımak istiyorsan korkarım diyorsanda zikri kes bence