Yaşadığım Korkutucu Deneyimler(Cinler Üzerine)

• Konbuyu başlatan thadeus
  • Başlangıç tarihi
T

thadeus

Arkadaşlar başımdan geçen olayları anlatacağım.Sizde yorumlarsanız sevinirim.İkisi uyku biri uyanıkken başıma gelmiştir.

İlk olay(Uykudayken)

Kendimi oturduğum evin salonunda buldum.Etraf baya karanlıktı.Sağa sola çarpmanı engelleyecek kadar bir aydınlık vardı.Salonun çıkış kapısına baktığımda oradan bir şeyin geçtiğini fark ettim.Bu geçen şey gözükmedi ancak geçtiği yerde havada dalgalanma gibi bir şey oldu.Nedense o an bunun cin olduğuna karar verdim.Bende de bir huy var diğer anlatacağım olayda da bunu yaşadım.Eğer cin saldırısı tanısı koyarsam daha o saldırmadan ben saldırıyorum ona.Bunu neyime güvenip yaptığımı bilmiyorum.Deli cesareti misali.Yada köşeye sıkışmış birinin artık daha da kaybedecek bir şeyi kalmayınca saldırması tarzı bir şey diyebilirim.Odada ki diğer varlığın cin olduğuna karar verdiğim gibi oraya doğru koştum elimde bir şey vardı tam hatırlamıyorum(gazete vb. bir şey) onu savurdum oraya doğru.Sonra birden o saldırmaya başladı.Üzerime umutsuzluk, korku tarzı kötü duygular çökmeye başladı.Fiziksel olarak değilde duygularım etkileniyordu.Kendimi çökmüş gibi hissediyordum.Sonra baktım öyle bir şeyler savurmayla olacak gibi değil dua okumaya başladım.Ama duayı tam okuyabiliyor muydum okuyamıyor muydum tam hatırlamıyorum hiçbir etkisi olmadı.Aksine üzerimdeki çökkünlük dahada arttı ve deli cesaretim bile kalmayıp geri geri gitmeye başladım.En sonunda baş edemeyeceğimi anlayınca kaçmaya karar verdim.Tam arkamı döndüm kaçacağım ki benim her gece dua etmeye çalıştığım insanlar vardır.Kimi merhumdur kimi hala yaşar.Onlardan biri arkamda durmuş bekliyordu.Ona doğru gittiğimde beni kollarının arasına aldı.Kollarının arasına girdiğimde birdenbire büyük bir rahatlama hissettim.Ardından tekrar dua okumaya başladım.O kişinin kollarında o duayı çok rahat bir şekilde bitirdim.Zaten duayı bitirdiğim gibi de uyandım.

İkinci Olay(Uykudayken)

Bir kaç kişi bilmediğim bir evin salonundaydık.Bazılarını tanıyor bazılarını tanımıyordum.Tanıdığım bir arkadaşımla sohbet ederken birden arkamdan biri bağırmaya başladı.Arkamı döndüğümde salon girişini gösteriyor ve orda orda gördüm orda diye bağırıyordu.Ve bunları söylerken korkudan git gide duvara yaklaşıp dahada siniyordu.Daha o an gene cin saldırısı teşhisini koymuştum.Gene deli cesaretimle saldırmaya hazırlandım.Nerde diye sordum.Parmağıyla gösterdiği yere doğru dua ede ede yürümeye başladım.Ama bu sefer ki geçen rüyadan biraz farklıydı.Geçen rüyada dua okusam da son ana kadar bir fayda etmemişti.Bu seferkinin biraz daha zayıf olduğundan dolayı böyle olduğunu düşünüyorum.Ama bunda dua okudukça savaştığımı hissediyordum.Dua okuyordum.Tam ortasına geldiğimde unutturuyordu.Dua okuyordum.Gene unutturuyordu.Savaşmayı şöyle anlatayım.Duayı okumaya başlıyorum.Güzel duyguların rahatlık, ferahlık vb. bir kova su olduğunu düşünün başımdan aşağı boşalıyor.Sonra duayı unutuyorum birden bire çaresizlik, kaçma isteği, korku vb. duygular bir kova su olup başımdan aşağı boşalıyor.Bu ikiside arasında gidip gelme yaşarken koridora geldim ve geçen rüyamda olmayan bir şey oldu.Bu seferkini fiziksel arkadan da olsa görebildim.1.45 civarı bir kadın kılığındaydı.Saçları süpürgeden az daha temizdi.Kollarını açmış ben dua edip üzerine geldikçe kaçıyordu.Bu rüyada önümde biri daha vardı.Onun kim olduğunu bilmiyorum.Ama sanki bana yardım ediyor gibiydi.Ve benim önümde olduğuna göre benden daha korkusuzdu.Bu olayda da duamı bitirdiğim an otomatik olarak uyandım.

Üçüncü olay(Uyanıkken)

O gece hava çok sıcak olduğu için annemle salonda yatmaya karar verdik.Bizim salonda Allah'ın 99 ismi olan bir portre vardır.Onun önüne yere gusül abdestim eksik bir şekilde yattım.(Ne büyük salaklık ve saygısızlık ama bir şey olmaz ya deyip vurdum kafayı)Gece bir ara uyandım.Gözlerimi açtığımda Allah'ın adları önünde 1.50 civarı bir varlık duruyor ve bana gülüyordu.Varlık simsiyahtı.Nasıl diyeyim.Dumansız yükselen katı bir ateşe benziyordu fiziksel olarak.Deli gibi korkup bir anda diğer tarafa döndüm ve pikeyi tüm vücudumu örtecek şekilde çektim.Yanımda annem olmasına rağmen dönüpte anneme anne burada bir şey var diyemedim.Öylesine bir korku ki umarım hiç yaşamazsınız.Ağzınızı açamıyorsunuz o derece.Sonra bir süre yorganın altında nefessizlik falan dinlemeyip kaldıktan sonra acaba gitti mi diye yorganı kaldırmaya karar verdim.Yorganı çok az bir şey sadece gözlerimle bakacağım şekilde sıyırdım.Sıyırmaz olaydım!Boylu boyunca yanıma yatmış.Onun yüzüyle benim yüzümde arasında en fazla 4-5 cm var.Gene bana ilk sefer ki gibi gülüyor.Öylesine korktum ki o korkudan sonra pikenin altına girdim.Ne nefessizlik dinledim ne bir şey.Sabah olana kadar çıkmadım o pikenin altından.

Baya uzun oldu ama düzgün bir şekilde anlatmak istedim.

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba thadeus,
The walking dead izledim sıkıldıkça hala da izlerim ama anlattığın üçüncü olaydaki kadar hiç gerilmedim :)

Kaulitzm

Kayıtlı Üye
Sen Nasıl Dayandın bu korkuya Allahım o_O İnanamıyorum peki bunu yaşadıktan sonra Ailene söyledinmi ? anlattınmı bu durumu Onlara ? :S

Çınar

Kayıtlı Üye
Yorumlanmasını istemişsiniz fakat görünen köy klavuz istemiyor. Her şey alenen ortada. Herkesin yüreği kaldırmaz bunları, aklı oynar insanın.
Üçüncüden ödüm patladı :willy_nilly: Buna benzeyen bir olay yüzünden aylarca "yataktan" korkar olmuştum. Korkum depreşti.

Nathaniel

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ve ben bunlardan hiç korkmam.Çünkü bu varlıklardan üstün bir varlığım.Demonları bile ben istemedikten ve teslim olmadıktan sonra bana zarar veremezler...Ama yine de korkunç olaylar her insan bunları kaldırmayabilir.Ve bu varlıklar yüzünden kafayı yiyen birçok insan gördüm ki bunlardan biri de halamdı..

furkan40

Banlı Kullanıcı
3. olayda yerinde olsam kalkıp varlığın üzerine doğru saldırırdım :)

T

thadeus

3. olayda yerinde olsam kalkıp varlığın üzerine doğru saldırırdım :)

Ben korkudan 50 cm ötedeki anneme anne burda bir şey var diyemedim.Sen üzerine saldırırdım diyorsun.O an öyle olmuyor inan bana.Bırak saldırmayı korkudan dudaklarını oynatamıyorsun.Ayrıca gusülsüzsün ve kendini hepten korumasız hissediyorsun.O durumda ancak havası iyi bilen tecrübeli bir insan saldırırdı bana göre.Yoksa ben gibi insanların yapabileceği en fazla benim yaptığımdır diye düşünüyorum :)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Ben korkudan 50 cm ötedeki anneme anne burda bir şey var diyemedim.Sen üzerine saldırırdım diyorsun.O an öyle olmuyor inan bana.Bırak saldırmayı korkudan dudaklarını oynatamıyorsun.Ayrıca gusülsüzsün ve kendini hepten korumasız hissediyorsun.O durumda ancak havası iyi bilen tecrübeli bir insan saldırırdı bana göre.Yoksa ben gibi insanların yapabileceği en fazla benim yaptığımdır diye düşünüyorum :)
Havastan birkaç şey biliyorum tabi de gusülsüz olunca işler değişir :)

maiela

Banlı Kullanıcı
çok korkunç 3. olay özellikle. bende rüyalarımda sıkça yaşardım bu durumları ama uyanıkken hiç yaşamadım yaşamayımda :) ben olsam 3. olayda çığlığı basardım :willy_nilly: