Dört yaprakli yonca ugur getirirmmii???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Halk arasinda 4 yaprakli yoncayi hic aramadan bulunursa ugur getirdigine inanilir.Bu inanis dogrumudur?? Pazartesi günü,kitap okumak icin gittigim göl kenarinda 4 tane 4 yaprakli yonca ve 1 tanede 5 yaprakli yonca buldum hic aramadan,Internette arama yaptim fakat bulduklarim cok sacma yazilardi,hic begenmedim ve sizlere sormam daha dogru olur diye düsündüm.

Sizce bu inanis dogrumudur??ve ne yapabilirim?? hepsini kuruttum, bu konuda bilgisi olan arkadaslar fikirlerini yazarsa cok sevinirm.:hurray::hurray:

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Sayın arzuhal öncelikle çok şanslısınız ben tatile gittiğimde saatlerce aramış ama hiç bulamamıştım yani siz yoncaya gerek olmadanda oldukça şanslı birisiniz :) . Asıl soruyo gelince islami açıdan böyle bişey yok ama siz böyle inanır ve kabul ederseniz bir çeşit tılsıma dönüşerek hayatınıza etki edebileceğini düşünüyorum.

canmert196

Kayıtlı Üye
ben sızın bu inancınızın cok guclu oldugunu hıssedıyorum.Madem oyle alın o yoncayı elınıze ellerınızden enerji aktıgını ımgeleyın ve sıze sans getırmesını nıyet edın :) bu kadar ınancla ıstedıgınızı alırsınız:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...