Aşkı Kendinize Çekmek İçin

Huzun

Kayıtlı Üye
Taşçılarda satılan pembe quartz isimli bir taş var. Bunu kolye halinde alın ve teninize değecek bir şekilde asın. Mümkünse görünmeyecek şekilde asın. Malum nazar denilen enerjiden etkilenebiliyor.

Kullanmadan (takmadan) önce tuzlu suda 1 gece bekletin. Daha sonra yıkayıp kurulayın. sonrasında Erkekseniz; güneş ışığında 1,2 saat bekletin. Bayansanız ay ışığında 1-2 saat bekletin. Ve takın. Kesintisiz 1 hafta çıkarmayın.Kotu yani birden fazla kisi asik olabiliyormus dikkatli olun yani

peril

Kayıtlı Üye
evet bende denemek istiyorum sonucu kesin mi:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kesin diye bişey yok pembe kuvars birilerini size aşık etmez ama sevgi nerjisi çekmesin,z sağlar merkezi siteminiz genişletir bir çeşit sempati duyulmasını sağlar eğer taşla uyumla değilseniz işe yaramaz

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
kesin diye bişey yok pembe kuvars birilerini size aşık etmez ama sevgi nerjisi çekmesin,z sağlar merkezi siteminiz genişletir bir çeşit sempati duyulmasını sağlar eğer taşla uyumla değilseniz işe yaramaz
verdiğin bilgiler için saol urum ama benim bi sorum daha olacak :)
taşla uyumlu derken ne kastettin? mesela benim burcum kova ve pembe kuvars benim burcumun taşı değil. burcumuzun taşını mı alıp bu işlemi yapalım? kastettiğin bunun gibi birşey mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astroloji ile bu durum belirlenmez taş alınır bir ipe bağlanır sol bileğe tutulur saat yönünde dönerse uyumlu dönmezse uyumsuz

leyla

Kayıtlı Üye
evet nerde satılır bide kolye yapmak için taşın üstünde bi yer var mıdır
ben kafaya koydum yapcam bunu

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
gümüşçülere gidin millet! :) bu tür taşlar en çok gümüşlerle kullanılır. satmıyorlarsa bile size satılan yerleri söyleyerek yardımcı olacaklardır :)

Karabey

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu tür taşları takı malzemeleri satan dükkanlarda bulabiliriz.

adina

Kayıtlı Üye
yarı değerli kristal taşlar son dönemlerde oldukça moda olduğu için bir çok takıcıda veya sadece kristal taş satan dükkanlardan birinden en kolay bulabileceğiniz taş rosen kuvars (pembe kuvars). Kristaller arasında en kolay ve uygun fiyata bulabileceğiniz taşlardan biridir.
Taşı satın alıp arındırma işlemini yaptıktan sonra (tuzlu suda yada toprakta bekletilerek yapılıyor) kendi enerjinize uyumlamanız ve ardından niyetinize göre taşı programlamanızda fayda var. Kendi enerjinizi taşa akratmak için sessiz bir yerde oturup taşı beş dakika kadar avucunuzun içinde tutup bu süre boyunca avcunuzu açmayın. Taşın enerjinizi yükseltmesine niyet ederek saf enerjinizin taşa aktığını imajine edin. Bu işlemi tamamladıktan sonra bir peçeteye sarıp yastığınızın altına koyun. Sevgi ve aşk dolu şeyler düşünerek uykuya dalın. Gece boyunca enerjıniz taşa akmaya devam eder.Ertesi gün taşınızı alıp yine sakin bir zamanınızda sessiz bir odaya geçin. Niyetinizi ve düşüncelerinizi iyice yoğunlaştırarak taşınızı 5 dakika boyunca niyetinizle ilgili düşünce bombardımanına tutun. Daha sonra taşınızı kolye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kristaller konusunda uzmanlaşmış kişiler genelde taşa metal değmesini istemezler oyuzden deri yada süet kullanmayı tercih edebilirsiniz. Birde uyku esnasında taşın çıkarılmasını sabah kalkınca takılmasını öneriyorlar buda aklınızda bulunsun derim :)

heduba

Kayıtlı Üye
aşkı çekmek mi? aman bir daha mı aslaa! aşkı itmek için bir taş var mıdır acaba? aşkı çektim de nooldu ki? hangi taşlara vursam kafamı kıvamında uykusuz gecelere attım kendimi şu hale bakın!takmayın kuvars muvars,abla tavsiyesi ;)

yaman

Kayıtlı Üye
piyasada vernikli kuvars ve ham kuvars var fiyatlarda modelden modele değişiyor aralarında etki açısından bir fark olurmu vede pembe kuvars dişil enerjili bir taş kadınlar kullandığı zaman daha mı etkili oluyor acaba bi açıklama olursa sevinirim.

adina

Kayıtlı Üye
kristal taşlarda işlenmemiş olanları tercih etmekte fayda var.Süete yada deriye kuvvetli bir yapıştrıcıyla yapıştırıp kullanabilirsiniz.(bende metal değsin istemiyorum diyorsanız)

awra

Banlı Kullanıcı
URUM' cum mıknatısta olurmu sence bende var.:willy_nilly:

kar tanesi

Kayıtlı Üye
ben buldum bu taşı çok açık pembe ama bişey daha duydum ben bu taş herkese etki göstermiyomuş sanırım taşa bir ip bağlayıp sağ elimizle tutp dönecekmiş eğer saat yönüne doğru dönüyorsa oluyomuş aksi yöneyse olmuyormuş bazılarıda burçlarla alakası olduğunu söylüyor tabi ne kadar doğru bilemem uygulamadım daha korkuyorum başıma bela olur diye