Kan temizliği...

smslvny

Banlı Kullanıcı
İş
master student..
Bir yeriniz küçük bir kaza ile kanadığında ya da yara olan bir yeri kanattığınızda kısaca bir yeriniz kanadığında bu kanı beyaz temiz bir beze siliniz ve bu bezi temiz bir kabın içine koyarak bir gün dolunay ışığında bekletiniz. Bez dolunay ışığında beklerken yapılması gereken bir şey daha var ancak bunu söylemiycem sanırım yasak her şeyin yazılması.. Ertesi gün bu bezi alarak ılık suyla yıkayınız ve bir kaç damla sirke damlatınız sonra tekrar yıkayınız. Yıkadığınız bezi iyice sıkın ve açın kan lekelerinin kaldığını göreceksiniz. Bu nemli bezle evinizin tozlarını alabilir, zemini silebilirsiniz.. Normalde yaptığınız temizlikten daha iyi sonuç alacaksınız ve içinizin ferahladığını daha silmeye başlarken hissedeceksiniz.

Not: Bu arada lütfen bu bez için kasıtlı olarak bir yerinizi kanatmayın. Tesadüf eseri kan akması gerekiyor ve temizliği yapacak kişinin kanının olması çok önemli...

origanum

Yönetici
Lanet uygulaması olmadığı için yasak değil, yazabilirsiniz. Ancak dolunayda bekletme olduğuna göre doğu değil de batı majisinden birşey gibi görünüyor.

smslvny

Banlı Kullanıcı
İş
master student..
Evet sayın Origanum Batı Majisinden bir uygulamadır.. BEn bugün de yaptım ve yapmaya devam edeceğim.. Aslında dolunayda beklerken gece yatmadan önce iyi niyetler tutulur ve küçük bir meditasyon yapılır (BEz düşünülerek).. Meditasyon ertesi günkü temizliğin gücünü artırır. Ev temizlendikçe içimizdeki enerji de tazelenir. Bez ruhumuzla ve odamızla ilgili bir bağlantı görevi görür. Sonuçta her insanın odası kendi kişiliğinin bir yansımasıdır bana göre.. İlgilendiğiniz için teşekkürler Sayın Origanum güç sizinle olsun...

gümüş

Kayıtlı Üye
Eğer tesadüfen / kazara kesik aldığımızda o gün ve sonra ki gün ve sonraki gün "..." mesela, dolunay yoksa, bez bekletilebiliniyor mu dolunaya dek ?

smslvny

Banlı Kullanıcı
İş
master student..
Tabiki ben bir hafta veya daha uzun süre beklettiğim oldu.. Ayrıca bu bezi sürekli ılık suyla yıkayarak tekrar tekrar kullanabiliriz. Çok sıcak suyla ve sabunla yıkadığımızda etkisi azalacaktır bir yerimiz kanadığında yine aynı beze kanımızı silerek işleme devam edebiliriz. Bu tekrar işleminde bezi dolunayda bekletirsek etkisi daha da artar..