Tuhaf şeyler..

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Merhaba bahsetmek istedğim şeyler var. Direk anlatıyorum olabildiğince kısa bir şekilde..

Özellikle tek olduğumda [kalabalık ortamlarda da olduğu oluyor] önce sanki biri veya birşey varmış gibi hissediyorum, özellikle birinin baktığını veya yoğunluk sonra o yöne baktığımda da neden bilmiyorum ama gözlerim ister istemez oraya takılıp kalıyor ve ardından birşeyler hareket ediyor, ya düşüyor ya da kımıldıyor, çatırdıyor aklınıza ne gelirse düşüyor hatta... Çok yakında bir zamanda yanımda bir ablamda olan bir olaya bizzat şahit oldu. Bu kadar net ve abartılıydı, kitaplıkta duran sabit kitaplar gözümüzün önünde uçtu, bu son dediğimi yalan sanmayın ciddiyim hatta bunu burda yazıp yazmama arasında kaldım. İnanın ki yalan değil. Mesela geceleri odamda birşeyler durup dururken hareket ediyor bunu çoğu kez yaşadım o kadar çok ki sayısını hatırlamıyorum.Özellikle bir keresinde yatağımın üzerinde bir resim görmüştüm o kadar netti ki neredeyse küçük bir masa yüzeyi büyüklüğündeydi ve çok netti yüz şekli hatta bazı tuhaf takıları vardı yüzünde insana benziyordu ama tam da insan değildi.. Buna benzer çok farklı bir kaç olayım daha var. belki çoğunun birer sanrı olduğunu düşünebilirsiniz peki çevremdekilerde mi öyle sanrılar görüyor. Bunun ne olduğunu gerçekten bilmiyorum. Yorumunuzu bekliyorum :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Eğer yatağınızın üstünde gördüğünüz resim olmasaydı anlattığınız şeyler daha çok poltergeist vakalarına benziyor. Fakat birinin size bakıyor olduğu hissi ve yatağınızın üstünde gördüğünüz resimi de hesaba katarsak varlık teması olabilir.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
buna ben mi sebep oldum bunu bilmek istiyorum. ve neden birisi bana kendi yüzünü göstersin ki sormak istediğim çok şey var ve özellikle de neden ben.?

bendekiben

Elit Üye
buna ben mi sebep oldum bunu bilmek istiyorum. ve neden birisi bana kendi yüzünü göstersin ki sormak istediğim çok şey var ve özellikle de neden ben.?

Sebep aramanıza gerek yok , çünkü enerjiniz eğer yeterli seviyedeyse sebepsiz yerede görebilirsiniz.Zaten etrafımızdalar, sadece aramızda ki bağlantıyı sağlıyan ruhsal enerjimiz ,o güçlüyse (yani titreşiminizi yükseltebiliyorsanız) gayet normal.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Siz istemeden telekinezi yapmayasınız? Enerji yoğunluğundan. Bu ihtimali de göz önünde bulundurun.

67890

Banlı Kullanıcı
bendekibene katılıyorum konuyu çok güzel açıklamış.
rahatsız oluyorsanız içinizden veya sesli olarak görüşmek istemediğinizi iletişime geçmek istemediğinizi söyleyin gidecektir.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Sebep aramanıza gerek yok , çünkü enerjiniz eğer yeterli seviyedeyse sebepsiz yerede görebilirsiniz.Zaten etrafımızdalar, sadece aramızda ki bağlantıyı sağlıyan ruhsal enerjimiz ,o güçlüyse (yani titreşiminizi yükseltebiliyorsanız) gayet normal.

yorumunuz için başta teşekkür ediyorum. peki enerji ve titreşim yükseltme tam olarak nedir?

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Siz istemeden telekinezi yapmayasınız? Enerji yoğunluğundan. Bu ihtimali de göz önünde bulundurun.

telekinezi yaptığımı düşünmüyorum. çünkü çok güçlü bir şekilde başka bir varlığı da hissediyorum o kadar fazla bir hadde geldi ki sanki dokunsam tutucam ya da yürüsem çarpıcam gibiydi.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
bendekibene katılıyorum konuyu çok güzel açıklamış.
rahatsız oluyorsanız içinizden veya sesli olarak görüşmek istemediğinizi iletişime geçmek istemediğinizi söyleyin gidecektir.

bunu yaptım yani aslında çok korkmuştum tam olarak bunu yapmam gerektiğini bilmiyordum ama. her ne varsa gitmesi için içimden kurtulmak istediğimi vs çok şey dedim ama gerçekten korkmuştum. ve daha önce hiç hissetmediğim bir şey hissettim göğüs kafesimin içinde sanki bi motor vardı da [biliyorum biraz saçma] böyle çok büyük birşey varmış çalışıyormuş gibi farklıydı kalbimin atışını bile hissedemiyordum o şekilde yani. sanki kocaman birşey vardıda bana güç sağlıyordu gibi çok farklı ve hareket ediyormuş gibi. tam göğüsümün içinde.onun ardından neden bilmiyorum ama müthiş bir huzur hissetmiştim uzun bir süre bunlar olmadı. birkaç şey dışında tek tük. olabildğince yalnız kalmak istemiyorum bu yüzden..

bendekiben

Elit Üye
yorumunuz için başta teşekkür ediyorum. peki enerji ve titreşim yükseltme tam olarak nedir?

Çevremizde bulunan herşeyin bir enerjisi vardır ; ister canlı olsun ister olmasın bu enerji tabi bizdede var ve ayrıca biz bilinçli olarak bu enerjiyi havadan yediklerimizden de çekebiliyoruz.Zaten bu devinim bilinçsiz de yapılmaya devam etmekte.Söz ettiğimiz enerjilerin olusumu bilimsel olarakta kabul edilen maddenin atom altı parçacıklarının titreşiminden kaynaklanıyor,cansız maddelerde bu durağandır ve o maddeye şekli veren o enerjinin titreşimidir.Enerjiler ile ilgili daha çok araştırma yapmanız için forumda "Evrensel enerjiler" bölümünü inceliyebilirsiniz.Sevgiyle..