1 saat önce gerçekleşti bişilerle uğraştım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kimse

Kayıtlı Üye
Anneannemin evinde kalıyorum. Büyü bilir. Büyü yapılmış olabilir eve ya da bana bilmiyorum. Yaklaşık bir saat önce uyuyordum rüyamda evdeydim anneannemleri korumak iç güdüsüyle kötü şeytani bir varlık hissettim ve onu evden kovaladım ardından aynanın önünde bir varlık belirdi kedi ile köpek arası tam şekli yok, simsiyah onda da şeytani bir şey hissettim. Üzerine yürüdüm yakaladım dua ederek ve evden dışarı atarak bir daha gelmemesini yoksa onu boğacağımı imaettim. Sonra içeri tekrar girdim ve aynanın önünde yine şeytani bir varlık yine köpekle kedi arası birşey simsiyah tam şekli olmayan bana kızgın kızgın baktı baktı ve gitmesini istememe rağmen gitmedi ben de üzerine gittim ve o da diklenip sağ elime yapıştı. Varlık sağ elime atladı ve ısırdı, ben boğmaya çalıştım ilk gücüm yetiyor sandım ama sonra bana bağırmasıyla yetmemeye başladı, elimi ısırdığı yere kilitlenerek şu kelime kulağıma bağırıldı 'dabbetül arz ' ve birkaç defa. Çok ama çok kötü bir ses tonuydu çoğu insan çok korkabilir. Ürperdim tabi ben de ve terli bir şekilde anneanneme seslenerek uyandım ancak sesim çıkmadı. Sonra sinirle kalktım giyinip kendimi dışarı attım ve bir sigara yaktım ve çakmak elimdeyken farkettim elimde diş izleri vardı hafif hafif acıyordu. Ve şu an geçti gibi az iz kaldı. Bu arada çocukluk dönemimde de bu tür olaylar çok oldu sonrasında üstesinden gelmeyi öğrendim ancak bu biraz farklıydı. Bence bir mesaj da içeriyor. Az biraz tecrübeliyim birşeyler hakkında ama sizlerin bilgisine ve yardımına ihtiyacım var.

Bu arada izlerin oluduğu sağ elim ağrıyor hala ve izlerden 3 ü tırnak izi gibiydi, uzun ince kızarıklık ve 2 si diş izine benziyordu daha çok ve diş izlerinden daha irice olanı hala dikkat edilince anlaşılıyor. Bu arada 3-4 gündür de birileri bana bakıp kaçıyor gibi görüyorum, hep birilerini görüyorum sanıyorum ama aslında olmuyor ve yanımda insanlar varken de oluyor. Hatta bugün çalışırken birinin koluma ve omzuma dokunduğunu hissettim ama kimse dokunmadı yani dokunmadıklarını anladım yanımdakilerin. Ama hissettim biri resmen dürttü bunu da bilmenizi isterim.

origanum

Yönetici
Sayın kimse,
Anlattıklarınızdan uyurken bir varlığın sizi ısırdığını anlatmaya çalışmışsınız sanırım ve bu konuda bilgi istiyorsunuz, enteresan bir durum olduğunu düşünüyorsunuz. Doğru mu anlamışım emin değilim çünkü çok kötü bir şekilde yazmışsınız. Bu sitede Türk dili yazım kurallarına uyulur, kişi ne istediğini düzgün bir şekilde ifade etmelidir ki hayati hatalara yol açmasın yanlış anlaşılma veya hiç anlaşılmaması nedeniyle. Bu konuda gereken özeni göstermenizi bekliyorum. Ayrıca dilimizde v harfi vardır bunu w şeklinde yazınca başka türlü mü oluyor, havalı mı olunuyor ya da daha bilgili, popüler vs? Yoksa dil özürlü mü? Eğer bu harfi kullanmayı seviyor iseniz ilgili dillerin konuşulduğu ülkelerin sitelerinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz ancak burası bunun için uygun bir yer değil. Kısaltma da kullanmıyoruz.
Yaşadığınız durum ilginç değil özellikle alt kategoriden bedensiz enerjiler insanların yanına gece uykudayken gelir ve ısırır. Bu onların kendini belli etme şekilleridir, bazıları sizi sevdiği için bunu yaparlar, herkesin tarzı farklı, kovunca da hemen kaçarlar. Kolunuzun üzerine yatmış olabilirsiniz ve bu tip konulu bir rüya gördüğünüzü sanmışsınız ancak gerçektir. Herhangi bir garip durum yok, herhangi bir mesaj yok, hüsnükuruntu yapmayın, varlığın ısırdığı ya da başka birşey yaptığı ilk insan siz değilsiniz. Normal hayatınıza devam edin.

kimse

Kayıtlı Üye
aceleden böyle yazdım kısaltma ve w harfi kullamayı sevmem .. popüler hiç olmadım.. saygı beklerdim.. bu durum çok llginç değil bunu da biliyorum kolumun üzerine yatmış olsam ve dün film izlemiş olsam zaten paylaşmazdım.. lütfen saygılı olalım .. laf işitmek için değil bişiler olmuşsa öğrenmek için paylaştım. resimden belki böyle bir izlenim olduysa da başka resmim yoktu üye olurken bunu koydum..ve kendi adıma konuşayım benim için enteresan bişi yoktur.. bence insanlar önce 'açık' olmalı , kimse kimle konuştuğunu anlamadan da boşu boşuna diş göstermemeli.. nese yine de teşekkür ederim sayın origanum.

origanum

Yönetici
aceleden böyle yazdım kısaltma ve w harfi kullamayı sevmem .. popüler hiç olmadım.. saygı beklerdim.. bu durum çok llginç değil bunu da biliyorum kolumun üzerine yatmış olsam ve dün film izlemiş olsam zaten paylaşmazdım.. lütfen saygılı olalım .. laf işitmek için değil bişiler olmuşsa öğrenmek için paylaştım. resimden belki böyle bir izlenim olduysa da başka resmim yoktu üye olurken bunu koydum..ve kendi adıma konuşayım benim için enteresan bişi yoktur.. bence insanlar önce 'açık' olmalı , kimse kimle konuştuğunu anlamadan da boşu boşuna diş göstermemeli.. nese yine de teşekkür ederim sayın origanum.

Acele yazmayın, yazmadan önce kontrol edip öyle gönderin. Hala yazım hataları yapıyorsunuz. Cümleye büyük harf ile başlanır, tek (.) ile bitirilir, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakılır sonrasında ise hiç boşluk bırakılmaz, bişi denmez birşey denilir, daha sayarım ama neyse. Laf yarışına girmeyin, saygı gösterin ki saygı görün, adabıyla kurallara uygun bir şekilde soru sorarsanız uygun cevabı alırsınız, aksi durumda ısrar etmeniz size bir şey katmaz. Bu forumda kural dışılığa müsade etmiyoruz, işinize gelirse uyun paylaşımlarınıza cevap bulun aksi halde geyik muhabbeti edilen mekanlarda yol açıklığı dileyelim, bizi de boşuna meşgul etmeyin.
Kolunuzun üzerine yattığınız için rüya ile karışık olarak yaşamış olabilirsiniz, bu gerçektir rüya değildir dedim, rüya gördünüz de uydurdunuz değil, orada uykuya yattığınız sırada bunları yaşadığınızı ve uyanmaya çalışıp uyanamadığınızı anlatmışsınız, bu şekilde okuyan üyeler kabus görmüşsün deyip geçiştirebilirlerdi bunun önüe geçmek istedim izah ederek, öyle kötü bir şekilde yazı yazınca bu kadarını çözebildim de ona göre yorumladım ancak sizin yazmanız dışında yazılanı okuma ve algılama durumunuz da buna endeksli sanırım ki düzgün yazılanı anlamamışsınız, msn usulü yazınca mı anlamaya alışkınsınız, kusura bakmayın burada dil katliamına alışkın değiliz, siz uymak zorundasınız, biz bozulmayız ama kalmak isteyen düzelmek zorunda.
Koyduğunuz resim kimsenin umurunda değil, siyasal ve cinsel içerikli olmadıktan sonra, yasaktır çünkü. Size başınıza geleni açıkladım, sanırım siz "vayy be" denilmesini bekliyordunuz "ne müthiş birşey yaşamış" diyen üyelerin olmasını da herhade, bu kısım uymadı bu kadar tepki verdiğinize göre. Gayet basitçe olayı anlattım, ne var yani beni de ısırdı birşey mi oldu, hayır, eee. Ne bekliyorsunuz yani? Lütfen bu forumda üstadların arasında kendinizin çok bilgili ve farklı olduğunuzu anlatmaya çalışmayın, abes kaçıyor. Daha eğitimin en temeli olan disiplini bile bilmiyorsunuz kime ne anlatmaya çalışıyorsunuz.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Tüm bu olaylar ruyanızda mı gerçekleşti?Özellikle ayna önünde gördüğünüz varlık ile ilgili kısım,rüyadamıydı,gerçekte mi?Size bakıp kaçanları,nerde görmektesiniz?Evinizin içinde mi,dışında mı?İş ortamlarında da görüyormusunuz(ev dışında da görüyor musunuz?)Bu tip olaylar ilk ne zaman başladı?

striker

Kayıtlı Üye
sanki arkadaşın yaşadığı durum, adrenalin sıvısının biraz fazlalaşmasıyla, hayal gücününde etkisi ile, ortaya karışık bir hal almış gibi.

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Hani zarar veremezlerdi bak arkadaşın elini ısırmış yada elinin üstüne yatmış, eli uyuşmuş olabilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Beyin Delta frekansında (uykuda) iken derin bir trans halindedir. bazı deneylerde sigara olmadığı halde , ele sıgara batırılacağı söylenmiş ve deneyin tam o bölgesinde kendi kendin sıgara yanıkları oluştuğu görülmüştür. Buna benzer yüzlerce deney yapılmıştır. Beyin bir şeye inanırsa beden onu gerçeğe dönüştürüyor. Böyle bir şeyde olmuş olabilir, gerçekten de bir varlık ile temas kurulmuş olabilir.

striker

Kayıtlı Üye
Hani zarar veremezlerdi bak arkadaşın elini ısırmış yada elinin üstüne yatmış, eli uyuşmuş olabilir.

sayın ipkgrl
atalarımız güzel bir söylemişler her sakallıyı amcan sanma diye ,
her söylenen doğru olsaydı, bugün siyaset diye bir ilim olmazdı.
yada dünyada savaşlar , kavgalar olmazdı,
bu arkadaşımıza yalan söylüyor demiyorum,
eldeki verilere , kurguya , olayların sıralanışına, mekana , zamana , cümlelere vs.
bakınca ortada başka bir olayın var olduğu gerçeği yansıyor.
bu arkadaşımız sayın urumun belirttiği örneği yaşamış olabilir ,
nasıl ki soğuk hava deposu çalışmadığı halde , orada kilitli kalan iki kişi depoda donarak ölüyorlar.
ayrıca, bu varlık konusu yada varlıklara yöneltilen suçlamaları inceleyip yargılarken kendinizi hakim koltuğunda oturur gibi görün,
arkadaş açıklamış siz açıklamaya bakarak hüküm veriyorsunuz.
peki diğer tarafı dinledinizmi,
neye dayanarak peşin hüküm veriyoruz.
adalet se herkese eşit adalet ilkesi ile yaklaşmalıyız.
ayrıca benim kişisel düşüncem varlıklar kendilerine zararı dokunmayacak insanlara zarar vermezler.
zarar verdiği insanlarında bir hayatını incelemenizi isterim. nasıl bir yaşam sürmüş,
nasıl bir kişisel kimliğe sahip, nasıl bir insan,
çokmu iyimser , insanlara faydalı işler yapan,
yoksa insanların duası yerine ahını alan birisimi.
bu gibi soruları çoğaltabiliriz.
lakin bir konuya hüküm vermeden önce analizleri iyi yapmak gerekir.
her söylenen doğru olsaydı , dedem kıbrısı ben kurtardım diyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...