Akik taşım arınmış mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rabiosa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Benim bir akik taşım var, yeni. Taşı arındırmak için sirkeli, tuzlu yaklaşık 1 L (garanti olsun diye biraz daha fazla :) ) suya koydum. Yaklaşık 1 dk sonra taşı sudan çıkarıp sol elime alıp niyet ettim (unutmuşumda :) ). Yaklaşık 24 saat bekledi taş suda. Alıp 2-3 dk akan suda beklettim. Sonra da enerji dolmasını ve negatif enerjilerden arınmasını niyet ederek güneşe koydum. Şuan hala güneşte. Acaba taşım arınmış mıdır?

bendekiben

Elit Üye
Merhaba arkadaşlar.
Benim bir akik taşım var, yeni. Taşı arındırmak için sirkeli, tuzlu yaklaşık 1 L (garanti olsun diye biraz daha fazla :) ) suya koydum. Yaklaşık 1 dk sonra taşı sudan çıkarıp sol elime alıp niyet ettim (unutmuşumda :) ). Yaklaşık 24 saat bekledi taş suda. Alıp 2-3 dk akan suda beklettim. Sonra da enerji dolmasını ve negatif enerjilerden arınmasını niyet ederek güneşe koydum. Şuan hala güneşte. Acaba taşım arınmış mıdır?

Taşınızın arınması için su ,yüklemek için güneşi kullanmanız uygun olur.Ayrıca sirkeli suda her taş beklemez taşınıza zarar verebilir ,bazı taşların yapısında bozukluklar yaratabilir en güzeli 3-4 saat su ve akan su da 2-3 dk bekletilmesi.Ayrıca adaçayı tütsüsü de güvenilir yöntemlerden.Birde tabi niyet edilmesi ve arındırma işleminden sonra programlamasının taşların daha verimli kullanımı için gerekli olduğunu düşünüyorum.Eğer taş arınmamış ise bunu anlıyacaksınız taktığınızda baş ağrısı ve mide bulantısı ile karşılaşıyorsanız taşınız iyi arınmamış olabilir veya yeni aldığınız bir taş ise iyi uyumlanmamış demektir.Taşları yeni aldığınızda toprakta 12 saat bekletmeniz sizden önce taşa dokunan diğer enerjilerden temizlenmesi için gerekli bir uygulamadır. Sevgiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...