Peri kizi bana çok kizmiş

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar yıllarca önce yaşadığım bir olayı sizlere anlamak istiyorum.Bir gün kız arkadaşımla gezmeye gitmiştik,bir kafede biraz oturduk ve daha sonra oradan ayrılırken kız arkadaşıma tekrar görüşürüz dedim ve yanağından öptüm hoşçakal dedim,sonra eve geldim.Yemeğimi felan yedikten sonra yattım.Rüyamda bir peri kızı bana sinirli bir şekilde bağırarak tokat attı ve bir daha seni o kızın yanında görmeyeceğim yoksa fena olur dedi,bende tamam dedim ve kayboldu.Sabah kalktım otobüse bindim bir kaç durak ilerledikten sonra otobüse peri kızı insan kılığında otobüse bindi kimse onu görmüyordu sadece ben görüyordum.Sonra benim oturduğum yere doğru geldi ve bana çok dikkatlice baktı ve kafasını salladı ve gülümsedi.Bende şakınlıkla onu izliyordum.İçimde hiç korku yoktu ama otobüsten hemen inmeliydim ve hemen düğmeye bastım ve durakta inerken tekrar bir ona doğru baktım ve kayboldu.bende otobüsten indikten sonra hızlı hızlı yürümeye başladım bir yandan da Ayetel kürsi'yi okuyarak geri eve geldim kimseye bu olaydan bahsetmedim.Belkide çok iyi niyetliydi bilemiyorum.Bir kaç gün sonrada kız arkadaşımla aram bozuldu ve ayrıldık...

menthoLL

Banlı Kullanıcı
İş
öğğğrenci..
Uyarıcı nitelikte bir rüya bence ama neden uyardığı konusuna anlam veremedim, hatta insan kılığında otobüse binmesine hiç :S

furkan40

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar yıllarca önce yaşadığım bir olayı sizlere anlamak istiyorum.Bir gün kız arkadaşımla gezmeye gitmiştik,bir kafede biraz oturduk ve daha sonra oradan ayrılırken kız arkadaşıma tekrar görüşürüz dedim ve yanağından öptüm hoşçakal dedim,sonra eve geldim.Yemeğimi felan yedikten sonra yattım.Rüyamda bir peri kızı bana sinirli bir şekilde bağırarak tokat attı ve bir daha seni o kızın yanında görmeyeceğim yoksa fena olur dedi,bende tamam dedim ve kayboldu.Sabah kalktım otobüse bindim bir kaç durak ilerledikten sonra otobüse peri kızı insan kılığında otobüse bindi kimse onu görmüyordu sadece ben görüyordum.Sonra benim oturduğum yere doğru geldi ve bana çok dikkatlice baktı ve kafasını salladı ve gülümsedi.Bende şakınlıkla onu izliyordum.İçimde hiç korku yoktu ama otobüsten hemen inmeliydim ve hemen düğmeye bastım ve durakta inerken tekrar bir ona doğru baktım ve kayboldu.bende otobüsten indikten sonra hızlı hızlı yürümeye başladım bir yandan da Ayetel kürsi'yi okuyarak geri eve geldim kimseye bu olaydan bahsetmedim.Belkide çok iyi niyetliydi bilemiyorum.Bir kaç gün sonrada kız arkadaşımla aram bozuldu ve ayrıldık...

Peki o peri kızını sadece sizin gördüğünüzü nerden biliyosunuz yada insan şekline girdiyse nasıl peri olduğunu anladınız ben bunları merak ettim ?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Olay mı bu ? Olaysa ve gerçekse eğer tuhaf.Peri sana geliyor,sonra da hiçbir olay olmamış gibi hayatına devam ediyorsun.Musallat olsa şimdiye kadar çok olay yaşardın.Sana musallat olmuşsa karşı cinse ilgi duyamazsın,duysan da mutlaka seni soğutur.İlişkilerin yürümez.İlişkilerin yürümesini geçtim ilişkin olmaz :).

steve.morse

Kayıtlı Üye
Bu tür senaryolardan sıkıldım açıkçası. Her forumda böyle uydurma yazılar gırla. Elinize ne geçiyor onu da anlamıyorum ya neyse...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Belki yeri değil ama bize musallat olan bir varlık illa ben musallatım diye kendini göstermek zorunda mı ? yani kendini göstermez ama yapıcağını yapar karşı cins falan dediniz ya tam anlatamadıysam özür dilerim.

kapliyagos

Kayıtlı Üye
Bu tür senaryolardan sıkıldım açıkçası. Her forumda böyle uydurma yazılar gırla. Elinize ne geçiyor onu da anlamıyorum ya neyse...

bazılarımız çok ilginç deneyimler yaşayabiliyoruz....siz bu deneyimleri yaşamadığınız için uydurma yazmanız abes olmuş...kim, ne için uydurma şeyler yazsınki? ne çıkarı olacak yani? illa başınızdan böyle bir deneyimin geçmesimi gerekiyor inanmanız için?

evet hazar sana katılıyorum. bence musallatında çeşitleri vardır.

steve.morse

Kayıtlı Üye
bazılarımız çok ilginç deneyimler yaşayabiliyoruz....siz bu deneyimleri yaşamadığınız için uydurma yazmanız abes olmuş...kim, ne için uydurma şeyler yazsınki? ne çıkarı olacak yani? illa başınızdan böyle bir deneyimin geçmesimi gerekiyor inanmanız için?

Ben yaşamadığım her şeye senaryo gözüyle baksaydım ne cinlere inanırdım ne demonlara ne de büyüye, parapsikolojiye. Yazı ben senaryoyum diye bağırıyor...

"Kim neden uydursun" sorunuza gelince; o kadar çok uydurma, saçma sapan yazılar okudum ki bugüne kadar. Biri çıkar "Cin geldi, ölüp bitiyormuş benim için, ne dersem yapıyor" der. Biri çıkar "Cinle oturup tavla oynadık" der. Der de der. Demek ki uydurabiliyormuş işte insanlar...

Nedeni de tahmin ettiğim kadarıyla ya forum ortamındaki popülaritesini arttırmak yada diğer insanlarla dalga geçmek...

kapliyagos

Kayıtlı Üye
Ben yaşamadığım her şeye senaryo gözüyle baksaydım ne cinlere inanırdım ne demonlara ne de büyüye, parapsikolojiye. Yazı ben senaryoyum diye bağırıyor...

"Kim neden uydursun" sorunuza gelince; o kadar çok uydurma, saçma sapan yazılar okudum ki bugüne kadar. Biri çıkar "Cin geldi, ölüp bitiyormuş benim için, ne dersem yapıyor" der. Biri çıkar "Cinle oturup tavla oynadık" der. Der de der. Demek ki uydurabiliyormuş işte insanlar...

Nedeni de tahmin ettiğim kadarıyla ya forum ortamındaki popülaritesini arttırmak yada diğer insanlarla dalga geçmek...

şahsen benimde yaşadığım deneyimlerim var ve bu forumda paylaştım. inan bu anlatılandan aşağı kalır yanları yoktur. ve benim popülariteyede ihtiyacım yok. bu foruma hergün girerim en az 4-5 saat forum açık kalır pc de fakat attığım mesaj sayısına dikkat edersen popülarite delisi değilim...velhasılı kelam arkadaşın anlattığı gibi şeyler oluyor. zaten inanıp inanmamak size kalıyor.

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Aynen yaa burda okuyorlar okuyorlar etkilenip yaşadıklarını birşey sanıp anlatıyorlar siz musallat görmemişsiniz ya hayır yani bilmesem yutucam bu olayları ee bende rüyalarımda neler neler görüyorum ama anlatıyormuyum hyr bilinçaltı hey allahım yaa.

webmanx

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlar anlattığımız konu hakkında,senaryo,uydurma gibi şeyler söylemişler.Bunlar bire bir gerçek yaşanmıştır.O günden sonra daha bir çok deneyimler yaşadım.Yıllar önce tam 3 tane kelime söyledim. ve ondan sonra olaylar gelişti. Peri kızı bana aşık olduğunu söylüyordu.ve ara sıra rüyama girip seniinle evlenmek istiyorum diyordu.

webmanx

Kayıtlı Üye
Yine bir gün evde odamda oturuyordum,kanepeye uzandım tavana doğru bakarak düşünüyordum birden havada o peri kızını gördüm.Üzerinde tülden kırmızı gelinlik gibi bir elbise vardı aynı prenses gibiydi ve havada ellerini yanlara doğru açmış dönüyordu.Parmaklarında yüzükler vardı.elindede bir tane yüzük vardı,Sonra bana doğru bakarak ince bir sesle benimle evlenirsen seni zengin ederim dedi ve kayboldu...

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Yine bir gün evde odamda oturuyordum,kanepeye uzandım tavana doğru bakarak düşünüyordum birden havada o peri kızını gördüm.Üzerinde tülden kırmızı gelinlik gibi bir elbise vardı aynı prenses gibiydi ve havada ellerini yanlara doğru açmış dönüyordu.Parmaklarında yüzükler vardı.elindede bir tane yüzük vardı,Sonra bana doğru bakarak ince bir sesle benimle evlenirsen seni zengin ederim dedi ve kayboldu...

bu zamanda kaçırmıssın gül gibi kızı:)
işin şakası bir tarafa bu tip olayları yaşayan çok ancak anlatabilen çok azdır.. bence burada anlatılan çoğu olay doğru kanaatimce..

focus

Kayıtlı Üye
bu peri kızları bana niye gelip yardımcı olmuyorlar,

hem de tam ihtiyacım oldugu şu zamanlarda, niye biri de bana gelip dertlerime derman olmuyor niye?

bırakın bu hikayeleri, ama hayal etmesi de arzu etmesi de güzel işte.

striker

Kayıtlı Üye
özür dileyerek yazıyorum,
konu gerçekten film senaryosu gibi olmuş, giriş ,gelişme sonuç,
hatta 1. 2. 3. bölümleri çekilecek şekilde açık kapı bırakılmış.
beğenilirse devamı da var gibi.

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Ben birşey görmeden asla inanmıyorum hiç birinize hemde, benim arkadaşımda var birşeyler görüp duyuyormuş belki psikolojisi bozuk hyr yani ona bile inanasım gelmiyor

Seyit1979

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlar anlattığımız konu hakkında,senaryo,uydurma gibi şeyler söylemişler.Bunlar bire bir gerçek yaşanmıştır.O günden sonra daha bir çok deneyimler yaşadım.Yıllar önce tam 3 tane kelime söyledim. ve ondan sonra olaylar gelişti. Peri kızı bana aşık olduğunu söylüyordu.ve ara sıra rüyama girip seniinle evlenmek istiyorum diyordu.

Sayın Mertyail
Site üyelerinden kimilerinin inanmaması gayet normal. Çünkü yıllar boyunca hep insanlar sömürmüşler duyguları ve inançları. Ve kimileri de bundan çeşitli rantlar sağlamıştır. Bununla birlikte paranormal olaylar toptan uydurmadır diyemeyiz.
Sizin olayınıza bakacak olursak, film gibi olmasında bence bir sakınca yok. Çünkü hayat bir film zaten. Ve senaryolar hayatlara bakılarak yazılmakta.
Sizin olayınız hikaye olarak hoşuma gitti ve inanıyorum da. Dİkkatimi çeken ise "yıllar önce 3 kelime söyledim" dediniz. Bu 3 kelime sebebiyle mi olaylar olmaya başladı. Eğer öyle ise bu 3 kelimeyi genelden veya özelden birdirirseniz sevinirim.
Ayrıca peri kızı ile olan şu anki münasebetini paylaşırsan iyi olur.

İyi bir hayat yaşaman dileğiyle..

webmanx

Kayıtlı Üye
Ben birşey görmeden asla inanmıyorum hiç birinize hemde, benim arkadaşımda var birşeyler görüp duyuyormuş belki psikolojisi bozuk hyr yani ona bile inanasım gelmiyor

Sen daha bunları anlayacak düzeyde değilsin Önce İlmini geliştirmelisin.