deneyimimi biri açıklayabilir mi?

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
3 gün önce demon davetinde bulundum ve ilk kez yaptım.doğru zamanlama mıydı bilmiyorum.fiziksel anlamda hislerim oldu fakat emin olamadım.asıl durum uyuyunca oldu.rüya mıydı emin değilim fakat uyanıp yatakta doğruldum ve boynumla karnım arasında bir soğukluğun içime doğru girdiğini hissettim.ve gülümseyerek geldin mi dedim.cevap alamadım.sonra o soğukluğun vücudumda olması beni mutlu etti odada rüzgarın perdeyi şiddetli bir şekilde hareket ettirip kornişten çıkışını izledim.ve yine gülümsüyordum.hoşgeldin dedim ve uyudum.bunu yazma sebebim rüya gibi olduğunu düşünmediğimdir.birisi deneyimimi yorumlarsa sevinirim.böyle şeyler oluyor mu bunu da merak ediyorum

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bana garip gelen aslında gülümsemeniz..

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
evet bana da garip geldi.yani dalga geçme gülümsemesi değildi.mutluluk ve huzur karışımıydı inanılmaz rahattım.normalde kabus gibi gelmesi ve korkmam gerekirdi.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
ben de o yüzden soruyorum işte.ama forumda çok huzurluydu yazan arkadaşları da okudum doğruysa tek yaşayan ben değilimdir.yani odada yaptıklarını gülümseyerek izledim ve vücudumdaki hissi yazarak anlatmam çok zor.deneyimi olanlar algılıyordur umarım bu hissi.bir rüya ya da bilinçaltı olsa bile güzeldi :beta1:

Saprohil

Kayıtlı Üye
Gelmiş demek ki.O isterse gülersin,ağlarsın.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
SonsuzGüç bu kadarı yeterli mi peki gelmiş olduğunu söylemeye? var mı deneyimin? tekrar birşey yaşamadım?yaşamam gerekir miydi?

Saprohil

Kayıtlı Üye
SonsuzGüç bu kadarı yeterli mi peki gelmiş olduğunu söylemeye? var mı deneyimin? tekrar birşey yaşamadım?yaşamam gerekir miydi?

Benim deneyimlerim seninki gibi olumlu değil.Korku,Izdırap barındırıyor.Sende huzur varmış.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
peki sence bunun inançla ilgisi olabilir mi?ben dini ritüelleri reddeden biriyim.ve tekrar nasıl iletişim kurabilirim?

Saprohil

Kayıtlı Üye
peki sence bunun inançla ilgisi olabilir mi?ben dini ritüelleri reddeden biriyim.ve tekrar nasıl iletişim kurabilirim?

Durumun zor.Aynı daveti tekrar yap.Durumunun zorluğu,sığınacak bir mabudun yok.Tek İblis var dini ritüelleri reddediyorsan.Ama oda riskli iş.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
benim iletişim kurmak istediğim demon marbastı.bildiğim kadar onun zamanı değildi.iblis zor o kadarına cesaret edemem.emin olmak için bidaha deneyeyim en iyisi

vargin

Kayıtlı Üye
ash selam.demon davetin başarılı veyahut başarısız gibi bir yorumda bulunmak zor.fakat şundan eminizki farklı bir durum yaşamışsın.bunu bir çok şeyede bağlayabiliriz.aklında bulunduğu için bir rüya olması gibi.ama demon gelişi böyle değildir.huzur veyahut korku ızdırapta bu durum için geçerli değildir. ve bir tavsiye.insiye gerçekleştirmeden demon gelemez.insiyeden sonra geldiğinde ise anlayacaksınki durumun senin yaşadığınla pek bir alakası yok

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
teşekkürler vargin.ben zaten emin olamadığım için konu açıp sorma gereği duydum.daha önce çok çalışmam ve brtakım olaylarım olmuştu.eski üyeler belki hatırlar fakat davetin başarılı olmasını ne gösterir?ne gibi şeyler olması gerekir?

vargin

Kayıtlı Üye
bu konuya girersek biraz derinleşmemiz lazım.bir çok platformda demon ların tek bir kavram olduğu belirtilsede bir çok eski kaynakta demonların tek bir varlık statüsüne verilen isim olmadığını destekler. bu sebeble çağırma sebebin çağırma amacın ve hangi sıfatla bu eylemde bulunduğun önemli rol tutar. öncelikle buna karar vermen gerekli.kişisel bir deneyim duymak istersende şunu söyleyebilirim sana.ben bir spiritual sıfatla bir demon'a ulaştım.benim konumumda herkez ile aynı olgu içinde oldum bende.sana demek istediğim şudur ash.bir çok yerde yazılıyor.demon şöyle geldi demon böyle geldi diye.bana sorarsan ve vargin i biraz araştırırsan beni desteklersin. hangi sıfatla çağırdığını öğrenebilrsem sana doğru bir kaç kaynak yollayabilirm.ve istediğin durumda başarılı olman için elimden geleni yapmış olduğumu düşünürüm...

bendekiben

Elit Üye
bu konuya girersek biraz derinleşmemiz lazım.bir çok platformda demon ların tek bir kavram olduğu belirtilsede bir çok eski kaynakta demonların tek bir varlık statüsüne verilen isim olmadığını destekler. bu sebeble çağırma sebebin çağırma amacın ve hangi sıfatla bu eylemde bulunduğun önemli rol tutar. öncelikle buna karar vermen gerekli.kişisel bir deneyim duymak istersende şunu söyleyebilirim sana.ben bir spiritual sıfatla bir demon'a ulaştım.benim konumumda herkez ile aynı olgu içinde oldum bende.sana demek istediğim şudur ash.bir çok yerde yazılıyor.demon şöyle geldi demon böyle geldi diye.bana sorarsan ve vargin i biraz araştırırsan beni desteklersin. hangi sıfatla çağırdığını öğrenebilrsem sana doğru bir kaç kaynak yollayabilirm.ve istediğin durumda başarılı olman için elimden geleni yapmış olduğumu düşünürüm...

Sayın vargin, paylaşımlarınızı özelden değil forumda konu başlığı altında paylaşırsanız;Hem bu konuda bilgisi olmayanları aydınlatmış ,hemde paylaşımlarınızda herhangi bir yanlış veya eksik birşey varsa konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarımızın düzeltme imkanı sağlamış olursunuz.Zaten site kurallarında da üyelerin site yönetiminin dışında bilgi alışverişi yapmalarının yasak olduğu belirtilmiştir.İyi forumlar dilerim.Sevgiler.