eşime büyü yapıldığını düşünüyorum.lütfen yardım edin :(

svg12

Kayıtlı Üye
selamlar başlıkta yazdıgım gibi eşime büyü yapıldığını düşünüyorum.
geceleri dişlerini gıcırdatıyor.
bana kötü davranıyor. boşanmak istiyor
eskisi gibi değil resmen belli büyü yapıldığı bunu nasıl bozabılırım
lutfen yardım edin bana akıl verin hamileyim artık dayanamıyorum

ahya

Kayıtlı Üye
Sevgili SVG12,
eger gercekten esinize büyü yapildiysa onu siz kendiniz isin ehli degilseniz bozamazsiniz.
Size tavsiyem sayin Yule´ye danisiniz ve ona güveniniz.

Sevgi ve isikla

Cem

Kayıtlı Üye
Yasini şerifi yazacaksın mısır çarşısına git SAKIN HAZIR ALMA kendin hazırlayacaksın 1 gr misk 1 gr safran ( iran safranı ) 1 kahve fincanı kadar naturel gül suyu orada satılıyor hatta 3 parmak yüksekliginde kahve fincanı ebatlarında kavanozlar var aktarda var içine koy karıştır çok güzel kokar daha sonra aptesli bir şekilde yaz eşine 1 hafta içir görelim bakalım bir şey kalacakmı banada dua etmeyi unutma

Saygılarımla

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Büyü hakkında yeterli alt yapınız yoksa ne yapabilir, nede bozabilirsiniz. Yardım almanız gerekmektedir. Önce düşünmekten öte emin olmanızda gerekmektedir, buda ancak bir bakımla mümkün olur. Bakımınızı yaptırıp sonrasında çözüme karar verirsiniz.

Cem

Kayıtlı Üye
sayın şinçeyank kendi yazabiliyorsa aptestli o da olur yazamıyorsa bir yazacak bulur yazdırırsa ve dediğim şekilde yazarsa Allahın izniyle netice alır tabi sihir varsa sebepleri başkada olabilir en doğrusunu Allah bilir.

Büyü hakkında yeterli alt yapınız yoksa ne yapabilir, nede bozabilirsiniz. Yardım almanız gerekmektedir. Önce düşünmekten öte emin olmanızda gerekmektedir, buda ancak bir bakımla mümkün olur. Bakımınızı yaptırıp sonrasında çözüme karar verirsiniz.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sizin yazınızı okumamıştım ben Sayın Cem, tabiki yazabilir ama birde arapça yazabiliyor mu, o var. Sanırım mürekkeple değil söylediğiniz karışımla yazılacak. Buda biraz zorlayabilir ki hatada yapılmaması gerekir. Ama önce büyü varsa eğer bozulması gerekir.

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Eşiniz büyüye inanmıyorsa bişey olmaz, yok eğer bana büyü yapıldı deyipte bunu kafasının içinde oynatıyorsa ozaman sorunlar başlar. bence sizde çok fazla önemsemeyin bu işleri. Büyü yoktur demiyorum ama var diğede inanmak ve bunu takıntı haline getirmek gerekmez. Eskisinden daha şevkatli ve sabırlı olun inanıyorumki bunuda atlatırsınız. Bide hamileyim demişsiniz, bi doktor gibi söyleyebilirimki hamilelik döneminde her kadin herzamankinden daha hassaz ve şevkate muhtaç vede daha duygusal oluyor. Hamile olduğunuz için sinirleriniz herzamankinden daha uyanık ve eşinizin herzaman yapdıkları şeyler hamilelik döneminde size farklı görünüyor olabilir. Eğer kendiniz üstesinden gelemeyecekseniz yani kendinizde o gücü görmüyorsanız aile piskoloğuna gidin.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Kesin büyü olduğuna kanaatiniz varsa 70 kez Ayetel-Kursi dinletin kasetten bile dinletmeniz iş görücektir.Dinlemesi yeterli.

Cem

Kayıtlı Üye
Ayetel kursi kulak içine okunursa daha iyi olur bence kaset olmaz

furkan40

Banlı Kullanıcı
Marid diye biliyordum ben en sağlam onlar çarpar.