Paranomal Dedector Deneyimlerim

xxsatanusxx

Kayıtlı Üye
Paranormal dedector isimli programı bilenler bilir. Başlarda hayal ürünü gibi gelmişti ama bazı ilginç şeyler oldu + bazı yerlerde okuduğum yazılarda programla algılandığınız paranormal olaylar olursa gelip bize bildirin araştıralımdı. Önce program sadece geceleri ayarlıdır ona göre kendisi bazı şeyler söylüyordur diyerek saat 4 civarına ayarladım pc saatini bu ilk dalgalanma ve ilk kelime line.

bu kelime geldikten sonra internetim ve telefonumdaki hattımın şebekesi gidip çekim alanı 0 oldu.

daha sonra ikinci dalga ile birlikte radar kısmında beliren kırmızı (uzaktaki varlık işareti) sırasındaki dalgalanma. fakat 5 6 sn gözüktüğü için insan o anlık bi onukluk oluyor nokta gözüktüğünde alamadım.

daha sonra babam zile bastığındaki çıkan reduction alçalma kelimesi ve enerji çizelgesindeki azalma göstergesi

vee hem yeşil(çok yakınında) ve sarı(yakınında) simgesinin aynı anda çıktığı iki varlığı gösteren çizelge ve dalgalanması

buda bu yazıyı hazırlarken gelen İsaac( i. Isaac, Eski Ahit'in ikinci piskoposu, Abraham ve Sarah'nın oğlu, Jacob ve Esau'nun babası (İncil’le ilgili); erkek ismi ) kelimesi ve enerji dalgalanması. ardından birde italian kelimesini verdi program.

sıra ile verilen kelimeler ve anlamını bulabildiklerim:

1)line:hat
2)reduction: indirim, düşürme, azalma, düşüş, dönüştürme, haline getirme, ayırma, indirgeme, iskonto, ergime, boyun eğdirme
3)row:sıra, dizi, sıralı evleri olan sokak, evlerin hiza çizgisi, kürek çekme, sandal gezisi, gürültü, şamata, kavga, patırtı, ağız kavgası, tartışma
4)idea:düşünce
5)SIMON
6)paste:yapıştır
7)luttuce: ne olduğunu bilmiyorum
8)kitten: kedi yavrusu, küçük aslan
9)sight:görmek, gözlemlemek, gözlemek, bakmak, nişan almak, hedeflemek, ibraz etmek (çek vb.)
10)italian: italyan
11)ISAAC: yukarıda yazdım
12)centimeter:santimetre
13)thanks: teşekkürler

Burdaki kelimelerden neler anlatılmak istediğini özel isimlerin kimler olduğunu vs beyin fırtınası ile çözebiliriz diye buraya yazdım. Görüşleri bekliyorum

El-Az

Kayıtlı Üye
İş
finansman
Ghost Busters bizim zamanımızda kaldı sanıyodum , bide silah verseler keşke yakalamaya yarayan :)

striker

Kayıtlı Üye
bukadar itina ile takip edip, verdiğin emek saygıya değer.
yalnız , bunlara bukadar takılma derim.
varlıkları tespit eden program veya sistemler olabilir ama
varlıkların neler söylediğini , gösteren program biraz inandırıcı gelmiyor.
hatta hiç inandırıcı değil, böyle bir teknolojiye henüz ulaşmadık.
enerji dalgalanmaları olabilir, hatta belkide 20_30 yıl sonra varlıkları direk tespit bile edebiliriz cihazlarla.
lakin bu kelimelere bukadar takılma,
süslü programın , tuzu biberi o kelimeler.