Parmakta yüzük varmış gibi hissetmek

ccaldag

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bu olay 3-4 sene önce oldu. Bana o zamanlar küçüğüm diye nedenini söylemediler. Hala çok merak ediyorum.
Bir gece kuzenlerimde kaldım. Kuzenimle aynı yatakta yatıyorduk. Bir rüya görmüş; Rüyasında bir bahçedeyiz, oturuyoruz. (Beni de görmüş) Daha sonra eve gitmek için yürümeye başlıyoruz. Apartmana girdiğimizde sarhoşun biri kuzenime saldırıyor. Adamı bayıltıp eve koşuyoruz. Daha sonra pazara gitmek için evden çıkıyoruz. Yanımızda annelerimiz falanda var. Sonra yanımıza uzun saçlı bir kadın geliyor, simsiyah saçları var. Yüzü çok korkunç, burnu çok iğrenç. Kuzenime bir yüzük veriyor. Ve bu yüzüğü artık hep tak diyor. Kuzenimde alıp takıyor. En son bunu görüp uyanıyor. Sabah kalktığında parmağında yüzük varmış gibi döndürmeye, oynamaya başladı. Bir çok hocaya gittiklerini biliyorum. Hoca muska yazdı, oynamayı bıraktı. Sizce biri mi musallat olmuş, belki cinlerden biri evlilik yüzüğü takmıştır? Gerçekten çok merak ediyorum.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Olabilir ama emin olamıyo insan cinler hakkında evrende fazla bilgi yok helede insanlarla evlilik yaptıklarına dair

byrosa

Kayıtlı Üye
Rüya sırasında etkilenmiş gibi gözüküyor. Tahminimce psikolojik bir olay ara sıra bende parmağımda yüzük varmış gibi hissediyorum. O kadar dikkate alınacak bir durum değildi. Bu tür durumlar halen devam ediyor mu? Yoksa son mu buldu. Bunları bizimle daha ayrıntılı bir şekilde paylaşırsanız sevinirim. Çünkü size yardımcı olabilmemiz için bir takım şeyleri bilmemiz gerekli, sevgilerle.

dipnot: bu konu hakkında paylaşmaktan çekindiğiniz bir durum var ise bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.